Jump to content

Android 7.0 dla Redmi Pro

OskarZ

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowy na forum, więc jeżeli wybrałem złą kategorię, to proszę o przeniesienie.

Chciałbym się dowiedzieć, kiedy i czy w ogóle będzie dostępnę MIUI Polska oparte o Android 7.0/7.1 dla Redmi Pro? (Helio X25)

Jeżeli był już podobny temat z odpowiedzią, to baaardzo przepraszam, ale nie mogłem takowego znaleźć

Liczę na szybką odpowiedż,

Oskar Ż.

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Zadania są podzielone, większość twierdzi że to przez procek natomiast jakoś inni producenci upgradują telefony na MTK

Redmi PRO by TT

Ja bym się dopatrywał tego w nazewnictwie czyli może dlatego że naz telefon to "Redmi" a nie "Mi" :D.

• Like 1

Bardzo popularny gdzie? E Chinach niezbyt się przyjął, moze u nas teraz że względu na cenę to dobra propozycja, tyle że Xiaomi nie traktuje go jako model poza Chiny, nawet globala na niego nie ma

Redmi PRO by TT

• Like 1

Czytałem trochę forum oficjalne i tam jest burza jeżeli chodzi o RP. I z tego co doczytałem są prace nad globalem więc można i spodziewać się andka 7.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

• 3 months later...

Mozecie sobie pomazyc o tym andku 7.0 albo sobie zmienic numerek na 7. Xiaomi nigdy nie aktualizuje andka na mediateku. Jedynym telefonem ktory tego doswiadczyl to byl Redmi 1.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...