Skocz do zawartości

Kiepska jakość zdjęć ?


DonFG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Mam pewien problem z moim nowo zakupionym Mi4. 

Oczekiwałem lepszej jakości zdjęć, a dostaję coś na poziomie niewiele wyższym niż moja stara Xperia L. 

 

 

7WpYrcV.jpg

n3OfBNs.jpg

 

 

 

Tak ma być czy coś tu nie gra ? Sample znalezione w internecie wyglądają zdecydowanie ładniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DonFG napisał:

Cześć. 

Mam pewien problem z moim nowo zakupionym Mi4. 

Oczekiwałem lepszej jakości zdjęć, a dostaję coś na poziomie niewiele wyższym niż moja stara Xperia L. 

 

 

7WpYrcV.jpg

n3OfBNs.jpg

 

 

 

Tak ma być czy coś tu nie gra ? Sample znalezione w internecie wyglądają zdecydowanie ładniej. 

Zmieniles soft na oficjalny miui lub xiaomi.eu? Pokaz screen z wersji softa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, galakty napisał:

Bo musisz ręcznie przez TWRP wgrać. Masz "troszkę" starą obecnie ;) 

To nie takie Hop siup :P. Kolega DonFG ma bardzo stary rom, i jeszcze na Andku 4.4, więc musi wgrać 5.12.17 aby scalić partycję, opis instalacji

Ale nie doszukiwałbym się tu problemów z softem, ponieważ i nawet na starszych romach Mi4, robiło dość dobre zdjęcia. @DonFG czy wchodziłeś w ustawienia aparatu i zmieniałeś mu opcje, np jakość zdjęć na "bardzo dobra" itp

Ps Bootloader masz nie zablokowany (wtedy jeszcze nie blokowali) , wipe nie wymagany

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojtekmarchewka napisał:

To nie takie Hop siup :P. Kolega DonFG ma bardzo stary rom, i jeszcze na Andku 4.4, więc musi wgrać 5.12.17 aby scalić partycję, opis instalacji

Ale nie doszukiwałbym się tu problemów z softem, ponieważ i nawet na starszych romach Mi4, robiło dość dobre zdjęcia. @DonFG czy wchodziłeś w ustawienia aparatu i zmieniałeś mu opcje, np jakość zdjęć na "bardzo dobra" itp

Jakość zdjęć ustawiona na bardzo dobra, kombinowałem z ostrością, ustawieniem manualnym itd, ale dalej to samo. Zresztą widać, że zdjęcia są nie bardzo. 

Edytowane przez DonFG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajobrazy fotografowane też :) i masz chyba brudne szkiełko bo fotki trochę miejscami nieostre. Ogólnie Mi4 robi takie zdjęcia przy takim świetle. Xiaomi nigdy nie błyszczało jeśli chodzi o aparat. Nie ma co porównywać z innymi markami.

ps Jak chcesz szczegółów to trzeba było kupić Mi4c i narzekać na jego problemy :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, galakty napisał:

Straszyli mnie, że się przegrzewa. Póki co użytkuję jak Redmi Note 2 i jest chłodniejszy...

Przed chwila chcialem troche pokatowac baterie, zeby ja rozladowac do ponizej 20% i tak mialem wlaczone bluetooth, wifi, synchornizacje, gps, nawigacje googla w tle, odpalilem youtube z filmem w 1080p bateria nagrzala sie do 36 stopni - to chyba nie jest najgorzej, aczkolwiek tak jak mowisz moj szwagier ma mi4c ale z 7.5.2.0 softem i tam sie nagrzewa odczuwalnie, moze w 8.1.2 cos poprawili ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamillm napisał:

Przed chwila chcialem troche pokatowac baterie, zeby ja rozladowac do ponizej 20% i tak mialem wlaczone bluetooth, wifi, synchornizacje, gps, nawigacje googla w tle, odpalilem youtube z filmem w 1080p bateria nagrzala sie do 36 stopni - to chyba nie jest najgorzej, aczkolwiek tak jak mowisz moj szwagier ma mi4c ale z 7.5.2.0 softem i tam sie nagrzewa odczuwalnie, moze w 8.1.2 cos poprawili ;]

Ale przy normalnym użytkowaniu mu się grzeje? Czy w grach 3D? Bo w grach to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...