Jump to content

DonFG

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DonFG

 1. Na stable 8.1.6.0 SOT 3,5 godziny od 100% do 0%. Zobaczymy jak po usunięciu FB.
 2. SOT godzina i 55% baterii nie ma. Tak źle jeszcze nie miałem. Zresztą w porównaniu do Kitkata cały czas coś jest nie tak z baterią.
 3. Gwarancja zostaje czy muszę jakoś żyć z globalem ?
 4. Wie ktoś może, dlaczego długa ekspozycja nie działa na Mi4 ? Mx czas to około 1 sekunda.
 5. Cześć. Nie wiem, do którego działu będzie to najlepiej pasować, więc w razie błędu dproszę o przeniesienie. Zdecydowałem się na zakup drugiego Mi4 z IBG. Ten jednak przyszedł z MIUI8 Global, a nie jak poprzedni z MIUIPolska. Aktualna wersja to 8.1.3.0. Czy mogę teraz bezproblemowo wgrać z zipa przez aplikację akutualizacji paczkę z działu download ?
 6. Jakość zdjęć ustawiona na bardzo dobra, kombinowałem z ostrością, ustawieniem manualnym itd, ale dalej to samo. Zresztą widać, że zdjęcia są nie bardzo.
 7. Zapewne konieczne odblokowowanie bootloadera / całkowity wipe. Da się to jakoś ominąć i wgrać przez aplikacje aktuyalizacji ?
 8. MIUI 7 by xiaomi.eu 5.12.11 Obecnie wykonuje się aktualizacja, która o dziwo nie chce się pobrać przez WiFI.
 9. Cześć. Mam pewien problem z moim nowo zakupionym Mi4. Oczekiwałem lepszej jakości zdjęć, a dostaję coś na poziomie niewiele wyższym niż moja stara Xperia L. Tak ma być czy coś tu nie gra ? Sample znalezione w internecie wyglądają zdecydowanie ładniej.
 10. Ktoś wie jak ta gwarancja Aliexpress u nas działa ? Bo teraz nie wiem czy dopłacać to 8 zielonych do ceny.
 11. A w przypadku xiaomiforsale ? Legitny jest ich serwis gwarancyjny w EU ? Bo jeszcze dochodzi cło. Odsyłam telefon na gwarancję i w drodze powrotnej nagle jebut kolejne 23% naliczają ?
 12. Cześć. Wybrałem w końcu telefon, teraz kwestia tego, gdzie kupić. Na goldwayu będzie za 100 dolców + 8$ gwarancja. Wie ktoś, jak to działa u nich zwrot gwarancyjny ? Na necie raczej mało opinii, a nie wyobrażam sobie, że kupię telefon bez gwarancji z nawet częściowym refundem w przypadku uszkodzenia.
 13. Teraz jak patrzę to zdjęcia i wideo z Mi4 mają żółto-czerwoną dominantę. Da się to jakoś naprawić ?
 14. Witam. Wybieram już tylko między tymi dwoma urządzeniami. Zależy mi na dość dobrej jakości zdjęć. Który smartphone lepiej się sprawdzi ?
×
×
 • Create New...