Skocz do zawartości

Mi box 4


cieplykubek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.01.2017 o 20:24, szakal88 napisał:

Ja mam podpięte do TV przez HDMI, w Kodi jak odpalę BluRay to pokazuje się normalnie DTS-HD, a z telewizora mam podpięte kablem optycznym głośniki Logitech Z906 i dźwięk 5.1 działa.

Ale to bezposrednio z Android TV? a bawiłeś się w libreelec?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Boowkens said:

R. Mlodzinski: mieszkasz poza Polska? 

Ja mieszkam w szwecji i zaden z darmowych vpn nie dziala z netflixem. 

nie, mieszkam w Polsce. VPN szukałem głównie pod kodi, wybór padł na IpVanish. Akurat trafiłem na wyprz black friday i było prawie 30% off na roczny abo. Z netflix jeszcze nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam streaming z Netflixa? Na YouTube wybieram w telefonie "oglądaj na telewizorze", wybieram miboxa i odtwarza na nim. W Netflixie odpala się tylko apka ale film się nie odtwarza.

U mnie również przechodzi tylko do wyboru profilu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na miboxie zainstalowane min. Vevo i Spotify.
Przycisk power na pilocie mam ustawiony domyślnie na sleep.
Przy każdym wybudzeniu miboxa zaczynają mi grać ostatnie utwory jakie leciały w Vevo i Spotify. I to jednocześnie. Apki się nie odpalają, ale w tle grają sobie te kawałki i po krótkim czasie przestają. Tak jakby włączało się to, co miały zbuforowane z sieci - czasem to jest z 10s czasem trochę więcej.
Ktoś tak jeszcze ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze chce kupić oryginalny produkt i ze sprawdzonego sklepu, żeby nie było żadnych problemow z wysyłką i kontaktem. Jeśli uważasz, że nie ma żadnych różnic pomiędzy różnymi sklepami Twoja sprawa, druga rzecz to podziwiam, że chciało Ci się napisać takiego posta... :)

@Koledzy Pytanie wciąż aktualne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redmi2Sprawdziłem cały temat, znalazłem kilka linków na ali i geek. Nie jestem przekonany do tych stron bo nigdy z nich nie zamawiałem, dlatego pytam na forum, które sklepy/sprzedawcy są polecani przez osoby, które już nabyły Mi Box'a. Zależało mi właśnie na takich odpowiedziach jak ta od @Mielcar. W internecie też przeszukałem dużo stron i z dostępnością nie jest za wesoło, więc pytam. Nie wiem na podstawie czego nazywasz mnie leniem... Przy okazji nie cytuję się posta, który jest bezpośrednio nad Twoim, to jest podstawowa zasada na wszystkich forach. :)

@Mielcar dziękuje za odpowiedź, chyba póki co najbliżej mi do geekbuying 

Wiem też, że na przełomie stycznia/lutego ABC Data polski dystrybutor sprzętu Xaiomi będzie miał w swojej ofercie dostępny Mi Box, tylko nie chcę tyle czekać. :)

Edytowane przez cienki77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze w takim razie przepraszam, że zapytałem o to jaki sklep polecacie. Przepraszam, że zmarnowałem kilka minut Twojego życia na odpisywanie mi. Rzeczywiście lepiej wiesz, że nie sprawdziłem, że nie szukałem... Czytałem kilka for i ludzie pisali, że jest bardzo dużo nieoryginalnych urządzeń i podróbek i to był jedyny powód dla którego tutaj napisałem, po prostu z obawy. Jeszcze raz dziękuje i trochę więcej dystansu i empatii. 

PS. Stosuj się do tej zasady, że nie cytujemy posta bezpośrednio znajdującego się nad Twoim bo to sprawia, że forum jest mniej czytelne. 

Edytowane przez cienki77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czytałem kilka for i ludzie pisali, że jest bardzo dużo nieoryginalnych urządzeń i podróbek i to był jedyny powód dla którego tutaj napisałem, po prostu z obawy.

Bardzo dużo nieoryginalnych i podróbek? Nawet jak kupisz u losowego sprzedawcy nie czytając aukcji ani opinii są prawie zerowe szanse że przyjdzie podróbka, co najwyżej starsza wersja boxa z miui zamiast androida tv...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok koledzy kupione na geekbuying.  Dziękuje za pomoc i tak przy okazji to był mój pierwszy post na polskim forum od kilkunastu lat bo raczej nie udzielam się na żadnych forach i widzę, że kultura i mentalność dalej jest taka sama. Dobra wiadomość jest taka, że już nie będziecie musieli czytać moich postów na forum. Dobrej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to może ja dodam coś od siebie w temacie.

Zamawiałem na geekbuying 6 stycznia i w szczegółach zamówienia mam niby "shipping", ale w linku do DHL jest od kilku dni "Shipment information received". Po napisaniu do obsługi klienta na geek odpisali mi:

Quote

 

Sorry for the inconvenience and apologize for the delay. 

right after knowing the issue we gave calls to DHL and they admitted that 50% of the packages stored  in their warehouse waiting for the flight within this week. And that is a huge pressure which make us in a very difficult and embarrassed situation of customer trust. Our boss even called DHL manager directly by himself complaining  this issue, and they promised us to make all packages get on the flights  as fast as they can from now. And we assume that the delay situation will be relieved very soon.

 

To be honest , this is the thing which happens in every peak season , especially from November to Jan. Attachment is the shipment proof from the 4PX the company which forwarded the packages to DHL http://en.4px.com/    This is why DHL said to you that they did not have your parcel but the package is indeed in HK DHL warehouse waiting for scanning lable information."

 

 

 

Czy to prawda czy nie to się okaże jak w końcu paczka do mnie dotrze i będzie napisane kiedy zostało to nadane. Jak jutro się status nie zmieni to napisze do DHL'u jeszcze bezpośrednio.

 

PS. Dostałem jeszcze email'a od geek o treści:

 

Quote

 

This is the customer service from geekbuying .

We are writing to inform you that the shipping company has adjusted your tracking number to this one :XXXXXXXXX

You can track it on the website: http://www.cn.dhl.com/en.html

We are sorry for the inconvenience.

we would appreciate if you can understand it .

 

 

Więc w sumie mam już 3 różne kody trakingowe na 1 zamówienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem jako tako cały temat i mam pytanko: czy są i jak działają HBO GO oraz IPLA? Bez problemu zaloguje się na konto z polsatu cyfrowego? I co w końcu ze streamowaniem zdjęć i fimów z galerii? Nie powinno to działać po Google Cast czy problem jest tego typu że apki MIUI tego nie obsługują i np na QuickPic wszystko już będzie śmigać? Ktoś chyba wcześniej pytał ale nie widziałem odpowiedzi... NTFS ogarnia? Większość pendriveów w domu jest na ntfs z automatu formatowana... ;p

Chyba tak czy owak zamówię... poczekam na jakieś promocje w związku z nowym rokiem + może jakiś większy cashback będzie to powinno to całkiem całkiem się opłacić

edit
ktoś wspomniał o oficjalnym sklepie Xiaomi na Ali; to ten? https://pl.aliexpress.com/item/Original-xiaomi-Mi-Box-Android-TV-Box-4K-60fps-Amlogic-Cortex-A53-Quad-core-Mali-450/32678564382.html?isOrigTitle=true
I dlaczego na pierwszym zdjęciu jest "Mi Box 3 Android TV set-top Box", to 3 czy 4? :D Wolał bym kupić na Ali bo mam 7% cashbacku a 2 dni temu było x2 czyli 14%... a to już jest całe 10$ mniej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest generalnie reklamowane na Android TV ale gdzieś coś ostatnio oglądałem i ponoć w Polsce jest niedostępne... Nie działa przez telefon miui czy apki miui bo jeśli to drugie na co mam nadzieję to raczej nie ma problemu. Oficjalna galeria coraz bardziej mi się dławi ostatnio także... :P A co do aukcji wszedłem na ich profil i tam reklamują tego Mi Boxa za 75$... Właśnie szukałem różnic ale poza tytułem aukcji i ceną to obie aukcje są kropka w kropkę identyczne. Link do tej droższej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to może ja dodam coś od siebie w temacie.

Zamawiałem na geekbuying 6 stycznia i w szczegółach zamówienia mam niby "shipping", ale w linku do DHL jest od kilku dni "Shipment information received". Po napisaniu do obsługi klienta na geek odpisali mi:

 

Ja kupiłem w geekbuing w black friday. Processing time było 2-3 dni, a w rzeczywistości wysłali po dwóch tygodniach po tym jak otworzyłem sprawę na paypal o zwrot kosztów. Już wolę kupować na alli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też do nich napisałem kilka dni temu i DHL mi wysłało SMS'a że przyjęli paczkę i jest już w drodze.

Inna sprawa że napisałem też do DHL'u bezpośrednio i dostałem taki email: 

Quote

Dziękuję za przysłanie wiadomości.

 

Uprzejmie informuję, że przesyłki z Hong Kongu mogą mieć opóźnienie w wylocie w sezonie zimowym ze względu na zwiększoną ilość paczek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z https://pl.aliexpress.com/item/Free-Shipping-XiaoMi-Mi-tv-box-3-Wifi-Amlogic-S905-64bit-Quad-Core-1GB-DDR3-Android/32699739438.html

Kupiłem 5 stycznia a dzisiaj już jedzie do mojego miasta z Warszawy. Nie naliczyli mi żadnych dodatkowych opłat.
U mnie kwota ze zniżkami i kuponami wyszła 65 dolarów.

EDIT:
Moja paczka dopiero dzisiaj dojdzie bo jeszcze zatrzymała się w urzędzie celnym w moim mieście ale puścili bez VAT.

Interesuje mnie czy jest możliwość użycia AirPlay na MiBoxie, bo na internecie są informacje że nie działa albo że działa gdy zainstaluje się aplikacje. Może ktoś wie i korzysta z AirPlay?

Edytowane przez xarrek
Dodanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na te tv boxy i w zasadzie sprzet identyczny hardwarowo mozna miec za 38$
Czy jest sens doplacac do mi boxa? Co on oferuje wiecej niz kazdy inny tv box z tymi samymi parametrami? (Ofc pomijam dizajn i jakosc wykonania)

System panie, system...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, m4ci3k_sz napisał:


To, że tu jest Android tv.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

No to powiedz mi czym sie rozni andorid 6 a android 6 tv... Mowymy CALY czas o TV boxach. W internetach nie znalazlem takiego porownania wiec albo ja czegos nie rozumiem albo Ty cos mieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...