Skocz do zawartości

Ile trzyma bateria w redmi note 4


darer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów może mi pomóc z problemem zjadania baterii przez Usługi Google? Zuzywają one wiecej baterii niż Android oraz System Android pomimo, że lokalizację mam ustawioną na oszczędzanie baterii a w Play Store wyłaczyłem automatyczne aktualizacje. Co z tym można zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jmigna napisał:

Czy ktoś z forumowiczów może mi pomóc z problemem zjadania baterii przez Usługi Google? Zuzywają one wiecej baterii niż Android oraz System Android pomimo, że lokalizację mam ustawioną na oszczędzanie baterii a w Play Store wyłaczyłem automatyczne aktualizacje. Co z tym można zrobic?

Root + apka MyAndroidTools i blokujesz poszczególne usługi, tylko przy usługach google rób to z głową bo albo coś przestanie działać albo się nawet same usługi mogą zacząć wysypywać. Jak coś mogę wrzucić screena co ja poblokowałem w usługach google na moim Redmi Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam redmi note 4 na snapdragonie 625. Bateria od godziny 15 w stanie 49% o godzinie 10 następnego dnia ma 24% a internet ciągle włączony dodatkowo gierka od czasu do czasu. Więc jestem mega zadowolony. Aha i to bez trybu oszczędzania. Data produkcji smartfona to marzec 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odgrzewam temat.

U mnie na Globalu (8.2.1.0) SoT przeciętny, żeby nie napisać tragiczny 2 godz. 17 min. Od ostatniego ładowania minęło 23 godz. 6 min. i zostało 14% baterii.

Fakt, że mam włączony nonstop GPS, WiFi, transmisję danych i bluetooth (MiBand2).

Jakieś pomysły? Może poza odejścia od Globala, bo widzę, że są osoby, które na nim wykręcają zadowalający SoT.

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2017 o 11:08, tpawel napisał:

Nie no 2h na ekranie to porażka jak na tak dużą baterie. Ja bym wrzucił najpierw global dev, a jak nie pomoże to wtedy unlock i xiaomi.eu

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Dnia 24.05.2017 o 12:48, bednar93 napisał:

Ja mam 8.2.1.0 i SoT 4-5h i działanie fona 2 dni. Jasność auto, transmisja danych wł., reszta kiedy potrzebna. Może spróbuj hard reseta ?

Dzięki za odezwę. Hard reset g... dał. :-(

Podjąłem męską decyzję i wrzuciłem xiaomi.eu. Łatwo nie było (mimo poradników pisemnych i video) ale w końcu się udało.

Mam nadzieję, że zmiana OS pomoże. Cieszę się, że w pełni dołączyłem do klanu MIUI Polska :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie OS na xiaomi.eu lepiej. Podobnie jak u tpawel. Doceniam pracę autora/ów systemu. Jest doszlifowany o niebo lepiej niż global.

Ale o pięciu godzinach SoT mogę dalej pomarzyć.

Czy to Bluetooth z MiBandem taki prądożerny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 21:04, tpawel napisał:

Jak Narazie słabo bateria, na głobalu byłoby 2x tyle bo praktycznie samo WiFi. Ale to pierwsze ładowanie więc nie osądzam. Zobaczymy po weekendzie.

Dopiero teraz zauważyłem, że masz 3h na ekranie i jeszcze 47% baterii. Dla mnie i tak - marzenie.

Fakt, że ja mam MTKa, ale mimo wszystko mogło by być lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel droczę się tylko ;-)

 

Tak jak mój RN4 ze mną :-( 

Dziś w nocy mimo wyłączonego BT, WiFI, GPS i z włączoną transmisją danych zeżarł 6% baterii (od 23 do 6).

Ja rozumiem, "że eMTeK", ale żeby telefon w spoczynku wpierdzielał baterię? Choć, z drugiej strony to ok. 1% na 1h, więc może to normalne? Kwestia włączonej transmisji danych? Sprawdzania poczty e-mail?

Wiem, że jest poradnik, ale jak czytam, że komuś identyczna słuchawka w nocy zżera 0 lub 1 procent i że ma SoT ok. 5h przy włączonym WiFi i itp, to szlag mnie trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6% baterii jak na mtk to dobry wynik, z tego co poznałem mojego eks Redmi pro to modem strasznie zjada baterie, jeśli masz sygnał na czerwono w statystykach baterii to możesz podziękować swojej sieci za te zużycie :)
0 czy 1 % to już jest jakaś abstrakcja, choć nie powiem bo miałem tak kiedyś w 4x, natomiast przeważnie ucieka mi te 3-4%, a 6 też byłoby dla mnie akceptowane.


Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja jestem bardzo zadowolony z baterii. Przy moim użytkowaniu trzyma 8 dni!!!

Kilkadziesiąt SMS-ów, kilkadziesiąt minut rozmów, czasami coś przeczytam w internecie, czasami w coś zagram.

Dodam, że internet załączam tylko wtedy, kiedy potrzebuję z niego skorzystać.

Snapdragon 625, 4GB RAM / 64 GB ROM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...