Jump to content

kemp

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4 MTK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kemp's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Czy Wy też w statystykach zużycia baterii widzicie tylko ostatnie 24 godziny? Kombinuję jak przełączyć, żeby było normalnie tj. od poprzedniego ładowania.
 2. Ja napiszę: nie warto. Z SOT 7-9h mam obecnie 3-5h. Zaczęło się kilka dni po aktualizacji do 11.0.5.0. Próbowałem różnych cudów, oczywiście z hard reset włącznie. Jest dobrze przez kilka dni, a potem znów bateria znika w oczach Teraz szlag mnie trafia jak wspomnę, że na MIUI10 miałem dwa razy dłuższy SOT. Żeby nie było, że hejtuję, to generalnie telefon mnie oczarował i gdyby nie ten pieprzony SOT to byłbym mega zadowolony. I winy upatruję w tej nieszczęsnej aktualizacji.
 3. Chcę zrobić downgrade MIUI global na moim telefonie. Czy można jakoś sprawdzić, którą wersję MIUI10 miałem zainstalowaną fabrycznie?
 4. mini21: ja mam podobne doświadczenia po przejściu z 10-tki na 11-tkę, więc rozumiem Twój ból (nie jest większy niż mój ). Liczyłem na to, że 12-tka mój problem rozwiąże, ale widzę, że nie ma co się łudzić, tylko trzeba rozważyć downgrade. Wygląda to tak, że wszystko jest pięknie do aktualizacji
 5. Hej, ponieważ od aktualizacji doświadczam problemu krótkiego czasu na baterii, chcę na swoim Mi9T zrobić downgrade z MIUI 11 do 10 za pomocą tej apki. Jakieś doświadczenia? Czy w ogóle ten pomysł ma sens? Jestem ciekaw Waszych opinii...
 6. A propos powrotu do poprzedniej wersji MIUI, to chyba nie jest to zbyt skomplikowane z apką downmi. Instrukcja brzmi banalnie. Mam 9T i podobne spostrzeżenia po aktualizacji do MIUI11 do pracy na baterii jak Ty. Też się wstrzymuję z downgrade'm do wyjścia MIUI12 w wersji global, ale jeśli nie będzie lepiej to wracam do 10-tki. Paczkę z 10-tką już sobie ściągnąłem. Lista czynności, jakie wykonałem w celu powrotu SOT sprzed 11-tki, jest długa: Wyłączyłem automatyczne kopie zapasowe, Wyłączyłem Użycie i Diagnostykę w Google, Wyłączyłem automatyczne aktualizacje systemu w opcjach programistycznych, Wyłączyłem optymalizację MIUI w opcjach programistycznych, Wyłączyłem wszystko w śledzeniu systemu w opcjach programistycznych. Jest ciut lepiej, ale to dalej nie to, co było. Pytanie, czy ktoś z Was korzystał z downmi?
 7. Hej! Podłączam się do tematu dotyczącego problemu z drenażem baterii. Mi9T mam około miesiąc i robiłem już 3 razy factory reset. Za każdym razem wygląda to tak, że kilka dni mam SoT od 6-9h, a po kilku dniach spada 3-5h. Żadnych nowych apek i zmian w ustawieniach w międzyczasie. Jedynie wyłączam skanowanie wifi i BT. Dołączam zrzuty zrobione zaraz po resecie i po kilku dniach. Wersja Miui: Global 11.0.5 Stabilna "Ludzie dobrej roboty", błagam - pomóżcie ;D
 8. @tpawel droczę się tylko Tak jak mój RN4 ze mną Dziś w nocy mimo wyłączonego BT, WiFI, GPS i z włączoną transmisją danych zeżarł 6% baterii (od 23 do 6). Ja rozumiem, "że eMTeK", ale żeby telefon w spoczynku wpierdzielał baterię? Choć, z drugiej strony to ok. 1% na 1h, więc może to normalne? Kwestia włączonej transmisji danych? Sprawdzania poczty e-mail? Wiem, że jest poradnik, ale jak czytam, że komuś identyczna słuchawka w nocy zżera 0 lub 1 procent i że ma SoT ok. 5h przy włączonym WiFi i itp, to szlag mnie trafia.
 9. Dopiero teraz zauważyłem, że masz 3h na ekranie i jeszcze 47% baterii. Dla mnie i tak - marzenie. Fakt, że ja mam MTKa, ale mimo wszystko mogło by być lepiej...
 10. U mnie po zmianie OS na xiaomi.eu lepiej. Podobnie jak u tpawel. Doceniam pracę autora/ów systemu. Jest doszlifowany o niebo lepiej niż global. Ale o pięciu godzinach SoT mogę dalej pomarzyć. Czy to Bluetooth z MiBandem taki prądożerny?
 11. Dzięki za odezwę. Hard reset g... dał. Podjąłem męską decyzję i wrzuciłem xiaomi.eu. Łatwo nie było (mimo poradników pisemnych i video) ale w końcu się udało. Mam nadzieję, że zmiana OS pomoże. Cieszę się, że w pełni dołączyłem do klanu MIUI Polska
 12. Cena w tym samym sklepie już spadła (Xiaomi Mi6 6/64GB Czarny za 2.349zł), ale nadal może zachęcać do konkurencyjnych flagowców. Jeśli oficjalni polscy dystrybutorzy pokażą Mi6 w cennikach to faktycznie może się okazać, że cenowo Mi6 wskoczyło na wyższy poziom niż Huawei czy nawet LG. No cóż. Kto (jak ja) spodziewał się, że Xiaomi Mi6 będzie można kupić w Polsce (z VATem!) poniżej 2koła ten... jeszcze poczeka.
 13. Odgrzewam temat. U mnie na Globalu (8.2.1.0) SoT przeciętny, żeby nie napisać tragiczny 2 godz. 17 min. Od ostatniego ładowania minęło 23 godz. 6 min. i zostało 14% baterii. Fakt, że mam włączony nonstop GPS, WiFi, transmisję danych i bluetooth (MiBand2). Jakieś pomysły? Może poza odejścia od Globala, bo widzę, że są osoby, które na nim wykręcają zadowalający SoT. Proszę o pomoc.
 14. A wcale, że ja. Policz jeszcze raz.
×
×
 • Create New...