Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Pro problemy z instalacją xiaomi.eu


Wojto

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bmserwis napisał:

Dziękuję zaraz spróbuję, a czy mogę jeszcze tylko prosić o informacje czy strace dane podczas aktualizacji?

Jeżeli zrobisz update w ten sposób nie powinieneś stracić danych. To jest aktualizacja a nie wgranie od podstaw więc danym nic nie powinno się stać ale na wszelki wypadek zrób: kopię systemu w TWRP i danych  zgrywając na PC albo do chmury, by w razie problemów wrócić do sprawnie działającego systemu.

 

Edytowane przez Vergiliusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć 

Jako że walczę z brakiem internetu przez Hotspot na urządzeniach zewnętrznych i powoli tracę cierpliwość proszę o informację:

- jak ponownie odblokować urządzenie po wgraniu softu do wersji kodowej Nikel: Mi Unlock nie potrafi tego zrobić, tak samo Kingo root, na urządzeniu mam informację o zablokowanym root a TWRP nie chce się uruchomić używając konsoli FastBoot - po podaniu polecenia z turtialu zamiast TWRP uruchamia się wgrany soft.

- opcjonalnie jak ktoś umie mi powiedzieć jak naprawić hotspota to z utęsknieniem czekam na informację.

 

Dziękuje

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Browarpll napisał:

jak ponownie odblokować urządzenie po wgraniu softu do wersji kodowej Nikel

Albo wybrałeś zły dział, albo poknociłeś coś przy instalacji lub próbie wgrania Twrp. Ponieważ "Nikiel" tyczy się Redmi Note 4, do Redmi Pro to "Omega"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a), zablokował(a), zablokował(a), zablokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a), zablokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...