Skocz do zawartości

TECHNOS - rabaty dla stałych klientów oraz użytkowników MIUIPolska!


Technos

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga! :)

W zwiazku z licznymi prosbami, specjalnie dla Was, uzytkownikow forum MIUIPolska, przygotowaliśmy specjalne kupony rabatowe! Kupony moga otrzymac dwie grupy uzytkownikow:

 

1. Nasi stali klienci, ktorzy dokonali juz u nas zakupu - rabat 10%

W tym wypadku prosimy o wiadomosc prywatna z podaniem numeru faktury oraz Panstwa imienia i nazwiska lub nazwy firmy (musza byc tozsame z danymi na fakturze). W odpowiedzi otrzymacie stosowny kupon rabatowy.

2. Pozostali WSZYSCY uzytkownicy forum, bez ograniczeń! - rabat 5%

W tym wypadku należy użyć kodu rabatowego: miuipolska082016

 

Akcja obowiazuje tylko do konca sierpnia!

 

Edytowane przez Technos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Technos napisał:

Uwaga uwaga! :)

W zwiazku z licznymi prosbami, specjalnie dla Was, uzytkownikow forum MIUIPolska, przygotowaliśmy specjalne kupony rabatowe! Kupony moga otrzymac dwie grupy uzytkownikow:

 

1. Nasi stali klienci, ktorzy dokonali juz u nas zakupu - rabat 10%

W tym wypadku prosimy o wiadomosc prywatna z podaniem numeru faktury oraz Panstwa imienia i nazwiska lub nazwy firmy (musza byc tozsame z danymi na fakturze). W odpowiedzi otrzymacie stosowny kupon rabatowy.

2. Pozostali WSZYSCY uzytkownicy forum, bez ograniczeń! - rabat 5%

W tym wypadku należy użyć kodu rabatowego: miuipolskasierpien2016

 

Akcja obowiazuje tylko do konca sierpnia!

 

Niestety miejsce na kod rabatowy jest za krótkie i po wpisaniu zostaje obcięte do miuipolskasierpien20 a po aktualizacji pojawia się komunikat "Niepoprawny lub nieaktualny kupon rabatowy"

Edytowane przez zeus
Korekta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 18:21, Nezumi napisał:

"Akcja obowiązuje tylko do końca sierpnia" dotyczy to obu punktów, czy tylko opcji z kodem "miuipolskasierpien2016"?

Czy kody dla klientów, którzy już dokonali zakupu mają jakiś termin ważności?

Kod dla wszystkich wazny jest do konca sierpnia, a dla stalych klientow 7 dni od daty jego otrzymania.

 

19 godzin temu, zeus napisał:

Niestety miejsce na kod rabatowy jest za krótkie i po wpisaniu zostaje obcięte do miuipolskasierpien20 a po aktualizacji pojawia się komunikat "Niepoprawny lub nieaktualny kupon rabatowy"

Przepraszamy za blad, poprawny kod zaktualizowany w pierwszym poscie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Technos napisał:

Kod dla wszystkich wazny jest do konca sierpnia, a dla stalych klientow 7 dni od daty jego otrzymania.

Kolejne dość istotne dla mnie pytanie, skąd mam wziąć numer faktury, jeżeli zamówienie było robione poprzez allegro (zamówienie było robione ~13 kwietnia tego roku), a jedyne co otrzymałem to paragon z kartą gwarancyjną (swoją drogą gdzieś nawet i te papiery posiałem :D)? Czy w takim wypadku muszę podać jakiś inny dowód na to, że zakup był wykonany u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.08.2016 o 17:48, Technos napisał:

Uwaga uwaga! :)

W zwiazku z licznymi prosbami, specjalnie dla Was, uzytkownikow forum MIUIPolska, przygotowaliśmy specjalne kupony rabatowe! Kupony moga otrzymac dwie grupy uzytkownikow:

 

1. Nasi stali klienci, ktorzy dokonali juz u nas zakupu - rabat 10%

W tym wypadku prosimy o wiadomosc prywatna z podaniem numeru faktury oraz Panstwa imienia i nazwiska lub nazwy firmy (musza byc tozsame z danymi na fakturze). W odpowiedzi otrzymacie stosowny kupon rabatowy.

2. Pozostali WSZYSCY uzytkownicy forum, bez ograniczeń! - rabat 5%

W tym wypadku należy użyć kodu rabatowego: miuipolska082016

 

Akcja obowiazuje tylko do konca sierpnia!

 

Kurczę. Spóźniłem się z tym rabatem. Czy technos planuje kody dla uczestników miui na wrzesień? Planuje zakup redmi note 3pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nowa aukcja http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-4050mah-snapdragon-promo-i6499342559.html   za 699zł jutro bym kupował bo mieszkam w Poznaniu i brałem już u nich dwa telefony ALE>> 
zauważyłem skąd obniżka 749zł ->699zł 
"UWAGA: Ten model jest zablokowany przez producenta (zablokowany bootloader), w związku z tym telefon domyślnie posiada fabryczne oprogramowanie w języku angielskim bez Google Play. Na Państwa życzenie telefon może zostać odblokowany wraz z instalacją najnowszego oprogramowania MIUI Polska, które zawiera pełny język polski i Google Play. Koszt 50 PLN. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, droite napisał:

Widzę nowa aukcja http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-4050mah-snapdragon-promo-i6499342559.html   za 699zł jutro bym kupował bo mieszkam w Poznaniu i brałem już u nich dwa telefony ALE>> 
zauważyłem skąd obniżka 749zł ->699zł 
"UWAGA: Ten model jest zablokowany przez producenta (zablokowany bootloader), w związku z tym telefon domyślnie posiada fabryczne oprogramowanie w języku angielskim bez Google Play. Na Państwa życzenie telefon może zostać odblokowany wraz z instalacją najnowszego oprogramowania MIUI Polska, które zawiera pełny język polski i Google Play. Koszt 50 PLN. "

No i co za problem odblokować sobie bl i wgrać miuipolska? Chyba, że Technos nie respektuje wtedy gwarnacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...