Jump to content

zeus

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI3 64

Recent Profile Visitors

552 profile views

zeus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, Wiadomo, czy będzie możliwość dodania silnika Tencenta w ustawieniach czyszczenia ? Dostępny jest tylko Clean Master, a ten jak wiadomo jest zablokowany.
 2. Niestety miejsce na kod rabatowy jest za krótkie i po wpisaniu zostaje obcięte do miuipolskasierpien20 a po aktualizacji pojawia się komunikat "Niepoprawny lub nieaktualny kupon rabatowy"
 3. Tylko, że z tego co się doczytałem, to jest serwis pogwarancyjny. Naprawy gwarancyjne = wysyłka do Chin, a przy powrocie z naprawy, ryzyko cła, VAT itp.
 4. Jako, że jestem nowy na tym forum, dlatego na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem MI3 lub MI4, tylko w przypadku zakupu w ChRL, przeraża mnie wizja ewentualnych problemów związanych z obsługą napraw gwarancyjnych i koniecznością wysyłki do Chin. Stąd moje poszukiwania sprawdzonego sklepu i serwisu gwarancyjnego w Polsce. W ten sposób natrafiłem na tę stronę sklepxiaomi.pl. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z tym sprzedawcą (robił już zakupy, korzystał z serwisu gwarancyjnego) ?
×
×
 • Create New...