Skocz do zawartości

Czy Red Rice posiada CE?


kendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja brałem droższym EMS i się udało.

A co jeśli by wziąć "SG Registered Airmail" za 13 dolców? Brał ktoś tak z ibuygou?

Nie planuję zamawiać telefonu z darmową przesyłką lub tą za 13$, ale gdybam jak to by przeszło, chyba łatwiej jest o kontrolę jak mamy dhl'em albo ems niż listem prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem droższym EMS i się udało.

A co jeśli by wziąć "SG Registered Airmail" za 13 dolców? Brał ktoś tak z ibuygou?

Nie planuję zamawiać telefonu z darmową przesyłką lub tą za 13$, ale gdybam jak to by przeszło, chyba łatwiej jest o kontrolę jak mamy dhl'em albo ems niż listem prawda?

Ja zamawialem singapore post ale nie z ibuygou.com i przesyłka przeszła bez żadnego zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli by wziąć "SG Registered Airmail" za 13 dolców? Brał ktoś tak z ibuygou?

Próbowałem, ale ibuygou mi odpisało, że w przypadku telefonu powinien być DHL i musiałem dopłacić 11$. Zgodziłem się, bo mi Acid wybił z głowy SG Mail - bo robią ponoć czasem problemy z przesyłkami zawierającymi baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jednego Hongmi zamówię za jakiś czas właśnie z Aliexpress (wersja chińska co ma Acid) za +-500, znajomy chce go, jeżeli wypali to i bratu wezmę.

btw. Mam coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/2013-Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-Quad-Core-1-5Ghz-Mobile-Phones-1GB-4GB-4-7/1532258809.html

opcja 2 za 158$, w dodatku EMS za free (choć kurierską otworzą pewnie), powiedzcie czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale Red Rice scdma ma 2 sloty na SIM, z czego oba działają na max 2g, tak? Acid, jak to jest u Ciebie?

Kumpel nie planuje mieć Aero2, jedynie internet play po 2g i to mu w zupełności wystarcza.

Sam używam na Mi-2 tylko 2g i nie płaczę z tego tytułu, mniejsze zużycie baterii + lepszy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jednego Hongmi zamówię za jakiś czas właśnie z Aliexpress (wersja chińska co ma Acid) za +-500, znajomy chce go, jeżeli wypali to i bratu wezmę.

btw. Mam coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/2013-Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-Quad-Core-1-5Ghz-Mobile-Phones-1GB-4GB-4-7/1532258809.html

opcja 2 za 158$, w dodatku EMS za free (choć kurierską otworzą pewnie), powiedzcie czy warto?

Jezeli jestes przekonany ze to orginal to kupuj. Ja jakos nie wierze i nie jestem czlowiekiem malej wiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować scdma.....

Zresztą nie rozumiem jednego, wszyscy maja masakryczne wg mnie problemy z tym hongmi i dalej je kupują.

Ja nie mam z tym telefonem żadnych istotnych problemów. Naprawdę.

Sam używam na Mi-2 tylko 2g i nie płaczę z tego tytułu, mniejsze zużycie baterii + lepszy zasięg.

Ja używam 2G, zamiast 3G, nawet do połączeń z internetem z telefonu, ponieważ transfer danych przez 3G jest w Plusie tragicznie kapryśny – co chwilę zacięcia, przerwy, zrywanie itp. Dotyczy to głównie wysłania danych, ale rzutuje na wszystko, bo często nawet nie da się wysłać adresu przeglądarce.

Pozwoliłem sobie napisać tak ogólnie "w Plusie" ponieważ:

• problemu doświadczam od dobrze ponad roku

• w wielu różnych rejonach Polski

• na kilku różnych telefonach (choć we wszystkich była na czas testu moja karta SIM)

• przy czym połączenia 3G data na tych samych telefonach z kartami innych operatorów śmigały aż miło bez zacięć.

• na własnych telefonach (NeoV oraz RedRice) testowałem wiele różnych ROM–ów głównie właśnie pod kątem transferu danych przez 3G – problemy zawsze te same

Czy jestem jedyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 2G, zamiast 3G, nawet do połączeń z internetem z telefonu, ponieważ transfer danych przez 3G jest w Plusie tragicznie kapryśny – co chwilę zacięcia, przerwy, zrywanie itp. Dotyczy to głównie wysłania danych, ale rzutuje na wszystko, bo często nawet nie da się wysłać adresu przeglądarce.

Pozwoliłem sobie napisać tak ogólnie "w Plusie" ponieważ:

• problemu doświadczam od dobrze ponad roku

• w wielu różnych rejonach Polski

• na kilku różnych telefonach (choć we wszystkich była na czas testu moja karta SIM)

• przy czym połączenia 3G data na tych samych telefonach z kartami innych operatorów śmigały aż miło bez zacięć.

• na własnych telefonach (NeoV oraz RedRice) testowałem wiele różnych ROM–ów głównie właśnie pod kątem transferu danych przez 3G – problemy zawsze te same

Czy jestem jedyny?

Nie jesteś jedyny. Ja też przez dłuższy czas szarpałem się z internetem w Plusie. Teraz mam Plusa do rozmów (uwiązałem się umową) a w drugim slocie siedzi karta Virgin Mobile do internetu i jest o niebo lepiej, teraz wiem jak powinien działać internet mobilny (oczywiście 3G o czym w Plusie nie mogło być mowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny. Ja też przez dłuższy czas szarpałem się z internetem w Plusie. Teraz mam Plusa do rozmów (uwiązałem się umową) a w drugim slocie siedzi karta Virgin Mobile do internetu i jest o niebo lepiej, teraz wiem jak powinien działać internet mobilny (oczywiście 3G o czym w Plusie nie mogło być mowy).

A jak to (3G) wygląda w AERO? O ile się nie mylę AERO dzieli infrastrukturę z Plusem (czy tam na odwrót), ale czytałem o tym w kontekście koncesji na LTE i nie wiem, czy jest więc jakiś związek pomiędzy 3G w Plusie a 3G w AERO. Ale sporo tu fanów AERO, więc liczę, że napiszą, jak to wygląda w praktyce.

No i ciekawe, jak działa w Plusie ten tak reklamowany jako najszybszy na świecie LTE? Skoro nawet z 3G mają takie problemy. Chyba że wszelkis zasoby przesunęli na LTE i dla 3G zostały ochłapy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko otrzymam RR porobię Ci testy porównawcze, jakiekolwiek chcesz.

Ja mam Aero2, Ty pojęcie o działaniu internetu Plusa, także jakieś wnioski na pewno wysuniemy ;)

U mnie ziomek ma Aero2 i działa, ale o jakichkolwiek zaletach czy wadach tego internetu popiszemy gdy karta znajdzie się w slocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2.. d*py nie urywa, ale tragedii nie ma.. ;)

Jak dla mnie wystarczający, zasięg prawie wszędzie mam, nawet w piwnicy (kanciapie).

Strony, fejsbuki i jotuby działają.. ;) Czasami jotub przytnie zależy też w jakim miejscu.

Generalnie dla mnie może być.

Porównania do internetów mobilnych za bardzo nie mam, bo nie używałem nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby nie korzystające z internetu, oraz korzystające stale.

Dla mnie np. w domu jest ważne korzystanie z Wi-Fi, zaś poza domem oraz do czynności nie potrzebujących ogromnej przepustowości (FB, GMAIL, różne aplikacje działające w tle, jak np. powiadomienia RSS) Aero2 będzie mega rozwiązaniem.

Krótko mówiąc Aero2 jest uzupełnieniem domowej sieci oraz tym, że w terenie mamy zawsze jakieś połączenie ze światem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, TD-SCDMA ma 2G na obu slotach. U mnie Aero nie działa bo do tego wymaga standardu WCDMA 900Mhz.

Dzięki, to "mi" wystarczy ;)

Jezeli jestes przekonany ze to orginal to kupuj. Ja jakos nie wierze i nie jestem czlowiekiem malej wiary ;)

Moze odpuść sobie tą okazje, bo bedzie płacz, ze podroba. Kupuj u sprawdzonych sprzedawców.

Ja jestem tylko zamawiającym ;) No ale dla kumpla chciałbym jak najlepiej, wiadomo.

Wiecie, większość z Nas tutaj pracuje, nie problem jest dołożyć kilka/kilkadziesiąt dolców więcej tylko po to by kupić 100% produkt Xiaomi.

Sam przez moment myślałem by wymienić Mi-2 32GB na Mi-2s 32GB przez ibuygou - bo nowszy procek S600 i aparat 13mpx. Dla mnie to nie problem, ale i tak nie wymienię bo już teraz mam nadmiar mocy i mi to w zupełności wystarcza.

Ale niestety są też tacy co ledwo uciułają na takiego Hongmi z Aliexpress, bo nie pracują/mają inne wydatki a koniecznie chcą mieć takie cudo, rozumiecie? ;)

Poczekam jednak aż osoby (5) co kupiły Hongmi dadzą odpowiedzi czy to 100% oryginał czy podróba (z linku co podrzuciłem prędzej) .

Ja używam 2G, zamiast 3G, nawet do połączeń z internetem z telefonu, ponieważ transfer danych przez 3G jest w Plusie tragicznie kapryśny – co chwilę zacięcia, przerwy, zrywanie itp. Dotyczy to głównie wysłania danych, ale rzutuje na wszystko, bo często nawet nie da się wysłać adresu przeglądarce

Nie jesteś jedyny. U mnie play po 3g jest również kapryśny. Z 3 kresek zasięgu w tym samym miejscu nagle go brak xD Na 2g nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrze dla kumpla to mu wytłumacz, ze juz kilka osob kupilo podrobe tylko dlatego, ze cena byla nizsza o te 20-30 Usd. Na podrobe kumpel MiuiPolska nie wgra. Co mu po takim telefonie. Bedzie stres , odsylanie i strata czasu. Moze po prostu poszukaj innego pewniejszego sprzedawcy. Na rynek wchodza nowe telefony , cena Xiaomi troche spadnie, kumpel troche dozbiera i bedzie zadowolony.

Wysłane z Xiaomi HongMi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej widziałem za 186 dolcow, sklep na gizchina byp podany. Taniej to podróbki.wiem sam miałem w rękach. Cena spadła o 15$ u producenta to nie długo spadnie w sklepach polecanych. Nie kupuj u nikogo na Ali poniżej 1000 pozytywów.

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrze dla kumpla to mu wytłumacz, ze juz kilka osob kupilo podrobe tylko dlatego, ze cena byla nizsza o te 20-30 Usd. Na podrobe kumpel MiuiPolska nie wgra. Co mu po takim telefonie. Bedzie stres , odsylanie i strata czasu. Moze po prostu poszukaj innego pewniejszego sprzedawcy. Na rynek wchodza nowe telefony , cena Xiaomi troche spadnie, kumpel troche dozbiera i bedzie zadowolony.

Wysłane z Xiaomi HongMi

Wiadomo, ja tylko znalazłem tamten link, ale nie mówię że już go kupuję, do zakupu nie dojdzie prędzej niż 3-4 tygodnie, do tego czasu pojawią się kolejne "aukcje", ceny pospadają, a kupujący zdążą napisać czy od danego handlarza dostali fake czy oryginał :)

@ jozekp3, za 186$ to już RR z 3g idzie dorwać, ten z 2g jest tańszy. Jak na 100% będę już kumplowi powoli zamawiał to się odezwę i podlinkuję to co na obecną chwilę będzie godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny. U mnie play po 3g jest również kapryśny. Z 3 kresek zasięgu w tym samym miejscu nagle go brak xD Na 2g nie mam problemów.

Dzięki, to już wiem, że jak będę numer przenosić z Plusa do innej sieci (a powód przenoszenia mam tylko jeden – źle działający internet 3G), to niekoniecznie do Playa.

Drobna uwaga – problemy, które opisałem nie mają nic wspólnego z siłą sygnału widoczną jako ilość kresek na ikonce. Tzw. kresek mam zwykle full komplet, a internet 3G i tak się zacina albo idzie jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie lepszy zasięg z Play niż inni z Plusa, Orange i T-Mobile :P

Więc nie ma się co kierować opiniami, bo to różnie bywa - możesz kupić starter i sprawdzić z którą siecią jest najlepiej :P

Zasięg to jedno, a działanie internetu to drugie – oczywiście powiązane, ale nie 1:1. Jeszcze raz to napiszę: moje problemy z 3G w Plusie występują nawet w miejscach o bardzo dobrym, stabilnym zasięgu, np. w centrum Warszawy na względnie otwartej przestrzeni - nierzadko wręcz widzę anteny gołym okiem :-)

Świetnie to widac na tym screenie – zasięg idealny, a wynik (upload!) jak z sennego koszmaru:

post-596-13980030810282_thumb.jpg

Startery? Tak zrobię, chwilowo mam RR, dual-sim sprzyja takim zabawom (lecz docelowo planuję dla siebie MI2-S). Póki co nie mam orientacji w starterach i podejrzewam, że w najtańszej opcji do wykorzystania jest mniej MB niż tego wymagają solidne, powtarzane wiele razy testy.

Zwykle testuję jakość (celowo nie użyłem słowa "szybkość") internetu programem https://play.google.com/store/apps/deta ... test&hl=pl a w nim! każdy test to co najmniej kilka, a może nawet kilkanaście przerzuconych MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, a jeśli taki wynik jest normą, a nie wyjątkiem, i połączenia są zawsze stabilne, to gratuluję po stokroć :-)

No, bo i w Plusie potrafi być nieźle (jak niżej – test sprzed paru minut), tylko że nie znasz minuty, kiedy nagle transfer spada do zera lub prawie zera, jak w poprzednim screenie, a jest to nagminne.

post-596-13980030810587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...