Skocz do zawartości

Czy Red Rice posiada CE?


kendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak na prawdę, to że ich nie ma na rynku wcale nie znaczy że mogą nie mieć certyfikatu :P

Znaczy to po protu tyle że producent na razie nie wszedł po prostu na ten rynek :P

Haha myśle że CE to nie takie chce-mam, myślisz że zarząd Xiaomi był by na taki tępy żeby mając CE nie wprowadzić sprzedaży w tym regionie. Oni dopiero ogarniaja Chiny, otwierają sklepy itd. Czytałem parę artykułów na en.miui.com, Xiaomi stara się o CE, ale jest kupa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że opłacalne jest wchodzenie na rynek w którym miałbyś płacić ogromne podatki itp skoro w Chinach tego nie ma a telefony dobrze się sprzedają? :P + pewnie inni producenci doczepialiby się do czegoś - jak np Apple podobieństwa MI2S do srajFona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Lalo, przecież CE to ogromne wymagania wobec poszczególnych detali danego produktu ;)

Ogromne? Masakrycznie ogromne, spoko mają CE na akumulatory przynajmniej do MI 2A, jednak muszą mieć na wszystko, na każdy podzespół telefonu.

Zresztą jak będą u nas te telefony, ceny będą podobne do Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że opłacalne jest wchodzenie na rynek w którym miałbyś płacić ogromne podatki itp skoro w Chinach tego nie ma a telefony dobrze się sprzedają? :P + pewnie inni producenci doczepialiby się do czegoś - jak np Apple podobieństwa MI2S do srajFona :P

Nie jest podobny/podobno skladaja xiaomi ludzie ktorzy skladaja apple.

Podatki? chyba nie wiesz co piszesz... Popatrz ilu zyskali by klientow, w koncu nowosc hajs hajs hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...