Skocz do zawartości

sklepxiaomi.pl


zeus

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem nowy na tym forum, dlatego na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi.

 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem MI3 lub MI4, tylko w przypadku zakupu w ChRL, przeraża mnie wizja ewentualnych problemów związanych z obsługą napraw gwarancyjnych i koniecznością wysyłki do Chin. Stąd moje poszukiwania sprawdzonego sklepu i serwisu gwarancyjnego w Polsce. W ten sposób natrafiłem na tę stronę sklepxiaomi.pl.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z tym sprzedawcą (robił już zakupy, korzystał z serwisu gwarancyjnego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej strony. Od siebie, mogę polecić, polskiego sprzedawcę, który realizuje gwarancję w Polsce i wysyła telefon z polski..owym sprzedawca jest accessories 4 you. Na forum w dziale giełda znajdziesz jego aktualny stan magazynowy (możesz też wysłać mu pw) oraz wiele pozytywnych opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie agentem a partnerem. Tak jak słowacki Smart zero czy jak mu tam, no i kilka innych sklepów.

// Numb: przymiotniki generalnie piszemy małą literą, przez to miałem problem ze zrozumieniem, bo co ma wspólnego nieżyjący Słowacki ze sklepem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moge polecic ten sklep zamawialwm powerbanka 16000mah xiaomi. Dostalem w 3 dzien od zlozenia zamowienia z 24 miesieczna gwarancja jak najbardziej oryginal. Jestem bardzo zadowolony. Malutki minus to ze ceny sa nieco wyzsze niz w innych sklepach co oferuja sprzet xiami, no ale ekspresowa wysylka towar z polski 0 problemow to sie ceni

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalacie mnie ludzie tym że robicie tam dalej zakupy. Gwarancji nie ma! Jak chcecie mieć gwarancję jak nie ma żadnego kontaktu ze sprzedawcą? 

Ja zamówiłem przez Allegro u nich w sklepie (z którego się wycofują) Sklep_TV-SAT (Satnet Radosław Chabrzyk, Nowa Ruda) na początku czerwca, od razu zapłaciłem przez PayU. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy! Sprawa oparta o zgłoszenie na policje, pieniądze dostanę ale pewnie po 6 miesiącach z programu ochrony kupujących..... Rozchodzi się o 700zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, never1die napisał:

 

Ja nie mialem żadnych problemow z sklepxiaomi.pl nie wiem czyja to firma grunt ze wszystko wporzadku ;)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edit. Jak czytam tematy o opiniach sklepow go kazdy cos kreci. To wiec w koncu u kogo zamawiac z polski ?

U tego co kręci najmniej, a raczej, najmniej wychodzi na światło dzienne :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. : ) 

O dziwo nigdzie nie widzę opinii o tym sklepie, choć przykuł on jako pierwszy moją uwagę.  Zdążyłam przeszperać to forum i zauważyć, że z reguły wybieracie angielski sklep ibuygo, przede wszystkim ze względu na cenę i na to, że oferuje on serwis gwarancyjny w Polsce. Moje pytanie jest więc takie - dlaczego nie sklepxiaomi.pl? Z tego co się doczytałam, gwarancja obejmuje 2 lata, na dodatek mają swój własny serwis pogwarancyjny, więc jest wygodnie. Dodatkowo ofruje dostawę kurierem ,,za pobraniem" w przypadku gdyby ktoś się bał, że zapłaci, a telefonu nie dostanie, no i najważniejsze - wszystko jest polskie... (zawsze w sądzie na wszelki wypadek łatwiej dochodzić swoich praw na przykład w ramac nieprzyjętej rękojmy i tak dalej). Porównałam też ceny i tak - z ibg.com Xiaomi mi5 3gb/64gb wychodzi za 478 dolców (przy założeniu, że dokupujemy sobie oczywiście dodatkowy, drugi rok gwarancji za 5$ i przy założeniu, że towar zostanie nam wysłany z EU a nie z Chin, żeby ominął opłaty celne i szybciej do nas dotarł). Wychodzi więc jakieś 1855 zł, a z prowizją banku jeszcze trochę ciut więcej. A tu, w tym polskim sklepie to jakieś 1999zł, czyli jedynie 150zł drożej. Nie wydaje mi się to różnicą wartą czekania i nerwów, choć dmyślam się, że przy tańszych modelach może ta różnica cenowa jest troszkę więszka.. 

Chciałabym też podkreślić, że nie jest to reklama, nie miałam jeszcze bezpośredniego doczynienia z wyżej wymienionymi sklepami i dlatego pytam was o opinię, bo trochę dziwi mnie fakt, że ciężko znaleźć jakąkolwiek wspominkę (na waszym forum) o tym sklepxiaomi.pl. No więc właśnie - dlaczego nie? Może źle coś liczę lub czegoś nie dopatrzyłam? (: 

 

Edytowane przez Shatehen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich właśnie januszy biznesu sklepy takie jak np. Geekbuying nie wysyłają niektórych rzeczy do Polski odsyłając do "local distributor'. A taki janusz nie dość, że ma drożej to jeszcze olewa klienta. Czas tych sklepów jest policzony i wszyscy którzy liczą na 2 letnią gwarancję bardzo się przeliczą.

Wysłane z Mi Note LTE 64GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dragonfly108 napisał:

Mam duży problem ze sklepem accessories4you, wysłałem ponad 2 tygodnie temu telefon do reklamacji i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Wszystkie telefony mają wyłączone a na maile nie odpowiadają... Czy ktoś z was miał podobne doświadczenia?

też wysłałem im telefon i czekam na kontakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) na początku sierpnia wysłałam telefon do reklamacji do sklepxiaomi.pl i o ile wcześniej nie miałam problemu z kontaktem (wręcz przeciwnie, w momencie kupowania obługa była idealna, dostałam obszerne odpowiedzi na każde, nawet najmniejsze pytanie+ wytargowaną niższą cenę, tuż przed wysłaniem telefonu również zgłosiłam to mailem) no i...jak kamień w wodę, żadnych odpowiedzi na maile ani na formularz kontaktowy z ich strony. Macie jakieś rady? Naprawdę się martwie.
Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem, telefon wyslalem ponad miesiac temu. Proponuje jakiś pozew zbiorowy.

Ewentualnie może ktoś z forum jest z bielsko białej i mógłby wpaść do nich?  Siedziba: ul. Słodka 20B, 43-382 Bielsko-Biała

Ewentualnie tu: Magazyn i biuro: ul. Ks. A. Wąchala 6C, 34-325 Łodygowice

 

Dostalem mejla od firmy kurierskiej ze telefon w drodze, szkoda ze pare godzin temu kupilem nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

Jakieś 3 miesiące temu moja narzeczona utopiła telefon i jako nowy wybraliśmy Redmi 3 Pro. Wybór sklepu padł właśnie na sklepxiaomi.pl. Dlaczego? Bo mam do niego 5 min. Na nogach :D Serio, sklep jest w mojej miejscowości, wpadliśmy, pooglądaliśmy telefony, potestowaliśmy, wybraliśmy tele. Na następny dzień zakup na FV. Bez problemu, doradzono co i jak.

Gwarancja? Na szczęście nie było okazji i powodów skorzystać, ale dostaliśmy kartę gwarancyjną sklepu i wg. nich telefon objęty jest 2 letnią gwarancją. Jak to będzie - zobaczymy (albo i mam nadzieje że nie).

Moja Xperia T również idzie do wymiany - na Redmi Pro lub Mi5 - właśnie się chce umówić na oględziny i porównanie obu telefonów, ale przez weekend nie odpowiadają na tele/maile. I właśnie - był problemy z kontaktem, ponieważ ponoć wyjeżdżali do Chin negocjować warunki umowy. Byli nie obecni, mówili też, że musieli zluzować z odbieraniem telefonów i zamówień, bo był taki okres, że tylko non-stop dzwonił (ale czy to właściwe podejście?).

Podsumowując - telefon oryginalny (sprawdzony po imei, choć pierwotnie był z tym problem - coś nie banglało na serwerze). Szybko i rzeczowo. Co do accesroiers4you w Bielsku - właśnie się przenoszą z tego sklepu do Łodygowic. Ceny ciut wyższe niż na IBG, ale moim zdaniem wysyłka pewniejsza niż z zagranicy, a już na pewno dla mnie, gdzie zakupy mogę zrobić "face2face".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich teraz 1000 słów o tym zjebanym sklepie!
Po pierwsze primo kontakt... nie ma szans dodzwonić się do tego lewaka z zagłębia Rumunów i przekrętów w Polsce(Bielsko-Biała ul.Słodka 20b) !
Po drugie primo ultimo zamówiłem telefon xiaomi note 4 PRO 3/64 większego swagu w tej cenie nie ma tak mi się wydawało... Telefon dotarł do mnie szybko o k**wa szok! ale przecież nie po to tu jestem żeby wam mówić jak za***iście szybko dostałem gówno z chińskim softem a zaznaczam że na stronie wyraźnie jest napisane że ten szajs ma androida 6.0 z polskim menu i google play. Po ciężkich bólach d*py udało mi się ustawić język angielski(zaznaczam że nie miałem przy sobie internetu siedziałem już w aucie ch*j wie gdzie) chciałem skorzystać z map i o szok ni ch*ja we wsi nie ma opcji. Tymi j**anymi chińskimi znaczkami wyklikałem w ich chińskim sklepie google maps i nawet udało się to pobrać. Messenger nie ma opcji, google play nie ma opcji no nic k**wa się nie da pobrać ani odesłać tego gówna bo gdzie! Telefon został nadany przez mirasa sprzedaży z adresu kościoła dosłownie a prócz dwóch parkingów do kościoła i jednego do cmentarza nie ma tam nic, serio byłem widziałem mało mi jajo w gardle nie stanęło ale jakoś je przełknąłem. Teraz sprawa ciekawsza numer NIP MIRASA widnieje w rejestrze i jest to spółka z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRAWNĄ więc o gwarancji to sobie możecie pomarzyć tak samo jak o tym że  ktokolwiek co napisał na stronie jest prawdą hahaha. Normalnie miałem już do niego jechać i wybić mu te Rumuńskie mirasowate żółte od fajek zęby ale się powstrzymałem. Widziałem nawet dom na który jest zarejestrowana firma w Bielsku-Białej ale ni ch*ja nikt nie otwiera tylko patrzą co za jebaka przyszedł im najebać albo zabrać pieniądze które zdążyli ukraść pisząc że to gówno na polskiego softa i gwarancję(wysłałem pod ten adres kolegę z okolicy i już poszło się jebać kolejne 50zł). Pan Norman W. I eja o ile można nazwać Panem takie ścierwo nie raczy odpisać w tej sprawie na email, odebrać telefonu nawet kilka razy się rozłączył bo napierdalałem z 20x pod rząd.
Kończąc tą wypoconą w nerwach wypowiedź odradzam wszystkim kupowanie w tym sklepie a do d*py tego kretyna się dobiorę. Po dzisiejszej wizycie na policji(ci to chyba mają jeden mózg na spółkę) i urzędzie przestępstw gospodarczych straciłem ten chiński złom do ,,wyjaśnienia sprawy" tak że postaram się napisać czy coś się udało wymyślić za kilka miesięcy siema nara :)

Wiadomość wysłana z laptopa Lenovo a nie pseudo marki ;) jeśli ktoś chce kreatywnie ro***bać hajs z miłą chęcią zamówię to gówno z alliexpress i po przekazaniu telefonu przestanę odbierać i odpisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dojade Was Jak byłeś na miejscu w Łodygowicach - mijasz kościół po prawej, zaraz za nim jest parking a po lewej cmentarz, 10 metrów dalej po prawej jest brama wjazdowa do domków szeregowych ( a w zasadzie jednego...). Gość ma ostatni numer, chyba 6C - jedyny odgrodzony bramką. Nie wiem skąd jechałeś i czy ci się opłaca tam jechać ponownie, tym bardziej, że nie masz telefonu, ale może ci się przyda. 

Smutna sprawa bo miałem bardzo dobrą opinię o tym sprzedawcy. Narzeczonej tele działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...