Skocz do zawartości

Prośba o feedback w sprawie zużycia baterii


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę kilka osób o screeny z Panel Sterowania > Bateria > Użycie baterii > Zakładka Urządzenie.

Wiadomo, że screeny zaraz po naładowaniu baterii są zbędne chodzi o minimum 36 godzinne używanie, proszę także o info czy macie miband i jeżeli tak to jaki model oraz podanie wersji systemy (nie ukrywam, że chodzi mi o osoby z MIUI8). Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI8 z 3 ostatnimi wydaniami. Brak MiBanda i czegokolwiek innego po BT bo żre od przejścia na V8. Czas pracy minimum 3 dni. Dwa screeny na poziomie około 17% i jeden na 9%.

Screenshot_2016-07-26-21-44-01-628_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-08-01-07-24-51-400_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-08-13-20-36-39-766_com.miui.securitycenter.png

A tutaj 6.7.21, które jest najlepsze jeśli chodzi o czuwanie (5-6dni). Tutaj także pozostało 17% baterii.

bateria6.7.21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, widać że Ci usługi xiaomi szaleją i w sumie te od google też. Proponuję sprawdzić czy nie robiłeś czegokolwiek co mogło wpłynąć na usług xiaomi, czyli np. wywalenie jakiejś aplikacji od nich, wyłączenie synchronizacji czy coś takiego. Ogólnie ja wyłączam bluetooth bo żre baterię i wybudza telefon niestety.

Edytowane przez schreder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bluetooth w dalszym ciągu działa nieprzerwanie i po niemal trzech dniach od ostatniego ładowania, użycie pokazuje 8%, ale wczoraj jeszcze kilka godzin miałem sparowany z telefonem zestaw słuchawkowy Nokii. Dane pokazują, że BT włączony od 2 dni i 15 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podepnę się pod temat... kupiłem telefon jakiś rok temu i wtedy bateria rewelacja. Teraz jest coraz gorzej. Bateria leci w oczach na czuwaniu. Przez noc na wyłączonym necie i synchro nawet 15 %. System niedawno czyszczony (factory reset), wersja miuipolska 5.11.13. Pamiętam, że kiedyś bateria przy intensywnym użytkowaniu starczała nawet na 2 dni, a teraz ledwo jeden cały wytrzymuje. Co może być przyczyną? To możliwe, że bateria tak szybko się zestarzała? Co polecacie jeszcze zrobić? Nic mi nie żre baterii ani zbędnie nie wybudza. Zainstalowane amplify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...