Skocz do zawartości

Dobór słuchawek dousznych


Mark1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jakie słuchawki są najbardziej optymalne do Xiaomi Redmi Note 3 Pro? Zależy mi na słuchawkach dousznych z wbudowanym mikrofonem, cena też jest ważna, nie chcę przepłacać oraz trwałość. Obecnie posiadam oryginalne od Sony Xperii E i są dla mnie bardzo dobre ale niestety jedna już zaczyna przerywać właśnie dlatego nie kupię ich jeszcze raz bo jakość tych przewodów przy słuchawkach jest kiepska i szybko się psują mimo delikatnego używania. Audiofilem nie jestem, jednak czegoś płytkiego i płaskiego w brzmieniu jak te za parę złotych w kiosku też nie chcę, priorytet to jak najniższa cena, trwałość i jakość dźwięku przynajmniej taka jak te które mam obecnie.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja zamówiłem słuchawki również do tego modelu stąd: http://xiaomi.com.pl/produkt/sluchawki-dokanalowe-piston-v3-xiaomi/

Cena naprawdę niska, wierzę, że słuchawki xiaomi sprawdzą się w stu procentach i mnie nie zawiodą. 

Co do samego sklepu to powiem tak, zamówiłem w środę, a w poniedziałek będę miał przesyłkę pod drzwiami, więc sam zweryfikuj czy chcesz czekać na paczke 5-7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Rozumiem, że mówisz o Xiaomi Piston V3? Wszystko bardzo fajnie tylko, że to dokanałowe, wolał bym coś douszne, ale te sprawiają dobre wrażenie i cena jest ok, jak nic innego dousznego się nie znajdzie to trzeba będzie się przekonać do dokanałowych.

@Piter9702 Na allegro te same można dostać za 50-55 z przesyłką, ale fakt lepiej to kupić w takich cenach u nas niż czekać na paczkę z Chin, różnice w cenach minimalne a przesyłka z Polskiego sklepu wiadomo że szybsza niż z drugiej części globu. :)

Póki co 2 głosy na Piston V3. 

Edytowane przez Mark1991
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mark1991 napisał:

Już nie ważne, okazało się że to zamiennik, więc pozostaje mi brać w xiaomi.com.pl

xiaomi.com.pl ma najniższe ceny i ma oryginalne, dlatego Ci to polecam. Wiem, że mają słuchawki na stanie bo kupowałem u nich w środę i nie ma żadnego problemu, minusy sklepu to realizacja zamówienia 1-4 dni (u mnie to były 2 dni zamawiając telefon etui szkło i słuchawki) oraz zerowy kontakt ze sprzedawcą. 

Polecam zamawianie za pobraniem, wtedy masz pewność, że sie doczekasz słuchawek. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę poczekać te 2-3 dni za tę cenę to nie będę narzekał. Pytanie jeszcze czy są to piston v3 czy też słabsza wersja z dopiskiem simple, bo wielu sprzedawców o tym dopisku "zapomina". A ta cena raczej sugeruje wersję simple niż zwykłą v3, za tą inni sprzedawcy powyżej 85zł chcą.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się - na ile soft jest w stanie podciągnąć braki sprzętowe.

RN3p gra całkiem przyzwoicie i bardzo dobrze zgrywa się z Jays A-Jays Three - słuchawki te, pomimo swojego dość zimnego brzmienia i oszczędnego basu, brzmią bardzo dobrze i słyszę wyraźną poprawę względem poprzedniego telefonu.
Z kolei z Panasonic RP-DJ300 już "szału nie robi" i radzi sobie gorzej (zwłaszcza z szerokością i separacją).

Z Bose QC25 RN3p brzmi bardzo dobrze, ale w sumie o to nie trudno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...