braders2

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About braders2

 • Rank
  Użytkownik
 1. Plik z obrazem twrp musi być w tym samym katalogu co plik wykonywalny fastboot.exe
 2. Witam, Jest jakiś sterownik do WIFI Xiaomi RN3P poprawiający zasięg? Telefon RP3 ma o wiele lepszy zasięg od Nota, który potrafi ciągle gubić połączenie. Da się coś z tym zrobić? Ciągle mnie rozłącza od sieci, albo co chwile jest błędne połączenie z siecią (problem z autoryzacją).
 3. Witam wszystkich Panowie gdzie najlepiej kupić słuchawki od Xiaomi? Aliexpress czy allegro? Pinston V3 czy może jakiś inny model słuchawek?
 4. Miui 8 Polska Stable czy dev 6.9.29? Jak bateria się zachowuje na stable?
 5. Co zauważyłem to jeżeli używam telefonu non stop to jest spadek ok 1% na ~10min SOT? Jeżeli odbiorę wiadomość, odpiszę i zablokuję to przy 3min SOT to jest wtedy 1% spadku. Także czy odblokowywanie telefonu i blokowanie miało by taki wpływ na spadek baterii? Używam flip case oraz smart cover.
 6. @musekCoś innego do rozmów wideo polecacie? Co by nie zjadalo tak baterię?
 7. @tpawel po danych mobilnych to może 3h jak prowadziłem samochód. Tak to był najczęściej używane wifi.
 8. Właśnie dużo osób mówi, że to słaby wynik i powinien być dwa razy większy. Skype nie jest włączony w tle, był używany w sumie do 2h rozmowy wideo tylko.
 9. Witam, Posiadam telefon RN3P system xiaomi.eu 6.9.29. Były już 3 cykle ładowania. Takie rezultaty otrzymałem Po pierwszym cyklu 7,30h SOT bez ingerencji w Kernel (messenger, internet) Drugi cykl 10h SOT z ingerencja w kernel profil powersave oraz częstotliwość 400MHz i 649MHz (messenger, internet wifi i mobilny, nawigacja yanosik 3h) Aktualnie ~5h SOT z ingerencja w kernel profil powersave oraz częstotliwość 400MHz i 649MHz (skype, messenger, wifi, mobilny internet) Czy takie wyniki są normalne na ten telefon? Aktualny stan telefonu w załącznikach
 10. Ja w ogóle tej całej ścieżki nie miałem com.mfashiongallery.emag>Files>Pictures. Utworzyłem katalogi ale dalej nic nie działa
 11. Cały problem w tym, że tam nie ma moich zdjęć, a są tylko pobrane z sieci. Właśnie potrzebuje sposobu, aby na tej liście były moje zdjęcia
 12. Czy ktoś wie jak ustawić w MIUI 8 własne zdjęcia do automatycznego przewijania na ekranie blokady? W ustawieniach pisze żeby dodać do takiej ścieżki zdjęcia "Android>data>com.mfashiongallery.emag>Files>Pictures>DefaultImage" Niestety nie było jej i ręcznie ją utworzyłem, ale niestety bez oczekiwanych rezultatów. Ktoś ma pomysł?
 13. W ustawieniach wczoraj wyłączałem tą opcję, więc musisz ją po prostu tylko włączyć i będzie się ekran wybudzał po otrzymaniu powiadomienia
 14. Geekbuying jaka opcje przesyłki brac? nie ma tu problemów z gwarancja? Gdzieś indziej z szybką możliwością przesyłki dostanę telefon?