Jump to content

braders2

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by braders2

 1. Jak wam sprawuje się telefon na tym romie? Wydaje mi się, że mój egzemplarz lepiej chodził na globalu. Aktualnie w nocy potrafi bateria zejść 2% pomimo, że telefon jest nie użytkowany. Jak to u was wygląda z nocnym drenażem baterii?
 2. Plik z obrazem twrp musi być w tym samym katalogu co plik wykonywalny fastboot.exe
 3. Witam, Jest jakiś sterownik do WIFI Xiaomi RN3P poprawiający zasięg? Telefon RP3 ma o wiele lepszy zasięg od Nota, który potrafi ciągle gubić połączenie. Da się coś z tym zrobić? Ciągle mnie rozłącza od sieci, albo co chwile jest błędne połączenie z siecią (problem z autoryzacją).
 4. Witam wszystkich Panowie gdzie najlepiej kupić słuchawki od Xiaomi? Aliexpress czy allegro? Pinston V3 czy może jakiś inny model słuchawek?
 5. Miui 8 Polska Stable czy dev 6.9.29? Jak bateria się zachowuje na stable?
 6. Co zauważyłem to jeżeli używam telefonu non stop to jest spadek ok 1% na ~10min SOT? Jeżeli odbiorę wiadomość, odpiszę i zablokuję to przy 3min SOT to jest wtedy 1% spadku. Także czy odblokowywanie telefonu i blokowanie miało by taki wpływ na spadek baterii? Używam flip case oraz smart cover.
 7. @musekCoś innego do rozmów wideo polecacie? Co by nie zjadalo tak baterię?
 8. @tpawel po danych mobilnych to może 3h jak prowadziłem samochód. Tak to był najczęściej używane wifi.
 9. Właśnie dużo osób mówi, że to słaby wynik i powinien być dwa razy większy. Skype nie jest włączony w tle, był używany w sumie do 2h rozmowy wideo tylko.
 10. Witam, Posiadam telefon RN3P system xiaomi.eu 6.9.29. Były już 3 cykle ładowania. Takie rezultaty otrzymałem Po pierwszym cyklu 7,30h SOT bez ingerencji w Kernel (messenger, internet) Drugi cykl 10h SOT z ingerencja w kernel profil powersave oraz częstotliwość 400MHz i 649MHz (messenger, internet wifi i mobilny, nawigacja yanosik 3h) Aktualnie ~5h SOT z ingerencja w kernel profil powersave oraz częstotliwość 400MHz i 649MHz (skype, messenger, wifi, mobilny internet) Czy takie wyniki są normalne na ten telefon? Aktualny stan telefonu w załącznikach
 11. Ja w ogóle tej całej ścieżki nie miałem com.mfashiongallery.emag>Files>Pictures. Utworzyłem katalogi ale dalej nic nie działa
 12. Cały problem w tym, że tam nie ma moich zdjęć, a są tylko pobrane z sieci. Właśnie potrzebuje sposobu, aby na tej liście były moje zdjęcia
 13. Czy ktoś wie jak ustawić w MIUI 8 własne zdjęcia do automatycznego przewijania na ekranie blokady? W ustawieniach pisze żeby dodać do takiej ścieżki zdjęcia "Android>data>com.mfashiongallery.emag>Files>Pictures>DefaultImage" Niestety nie było jej i ręcznie ją utworzyłem, ale niestety bez oczekiwanych rezultatów. Ktoś ma pomysł?
 14. W ustawieniach wczoraj wyłączałem tą opcję, więc musisz ją po prostu tylko włączyć i będzie się ekran wybudzał po otrzymaniu powiadomienia
 15. Geekbuying jaka opcje przesyłki brac? nie ma tu problemów z gwarancja? Gdzieś indziej z szybką możliwością przesyłki dostanę telefon?
 16. Witam, gdzie jeszcze dostanę chińską wersję tego ttelefonu w czarnej wersji?
 17. Koszty przesyłki pokrywa posiadacz telefonu? Jaki czas mają na naprawę usterki?
 18. Czy ktoś posiada szkło oraz case na europejską wersję tego telefonu? Czy szkło przeznaczony na chiński model nie będzie pasować do europejskiego?
 19. Telefon potrzebuję do takich czyności: Surfowanie po internecie, skype nawet do 4h, filmy, zdjęcia robione telefonem jakości akceptowalnej do wywołania, czas pracy na baterii Pomóżcie wybrać wady i zalety który z tych telefonów spełni moje oczekiwania
 20. @wojtracjak wygląda u Ciebie praca na baterii w Mi5?
 21. Czy może kktoś wstaawic zdjęcia robione przez RN3P w dzień i nocy? Może to rozwiąże mój dylemat
 22. Dlatego mam właśnie dylemat, ponieważ chciałabym dobry aparat jak i również dobra baterię ale żaden z tych modeli nie spełnia tego i nie wiem który lepiej wybrać. A może jjakaś inna propozycja?
 23. Witam, poszukuje telefonu czego oczekuje to aparat, bateria do rozmów na Skype oraz niezawodnośc. Zastanawiam się nad xiaomi redmi Note 3 pro a xiaomi mi5. Jednak pierwszy z nich ma słaby aparat a drugi z kolei słabą baterię . Czy warto dopłacać do Mi5? Czy Note 3 pro będzie w zupełności wystarczający? Wizja kieszonkowego aparatu raczej nie wwchodzi w grę .
 24. Panowie a wydajność? Wygląd wyglądem ale musi sprawnie działać. Jak w aaplikacjach oba modele się prezentują?
×
×
 • Create New...