Skocz do zawartości

Google Chrome


Xiaomi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy jest w ktoś temacie problemu powolnego działania Google Chrome na Mi5 ? Przeglądając porównania na YT widzę, że to strasznie kuleje i przez to wstrzymałem się z kupnem tego modelu.

 

Czy jest to wina softu ? Cy w Miui v8 to się poprawi?

Czy jest jakaś przeglądarka która daje rade i śmiga jak żyleta jak na takiego flagowca przystało?

 

I czy mi się wydaję, czy ten jak i prawdopodobnie inne modele Xiaomi mają wiele takich małych błędów i trzeba non stop śledzić fora i szukać rozwiązania problemu? 

Edytowane przez Xiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zainstalowałem  chroma na miui 8 działa w miarę dobrze. Od jakiegoś czasu nie używam chroma ale na Motoroli x style też sprawiał problemy więc to nie wina telefonu xiaomi tylko chroma. Stockowa przeglądarka spokojnie daje radę. Co do błędów w miui to są na bieżąco naprawiane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

 

Przedwczoraj wróciłem z globala na xiaomi.eu, i (znowu) pojawił się problem z aplikacją Chrome. Bardzo często wyskakuje mi błąd "kurza twarz". Ma to miejsce najczęściej na bardzo rozbudowanych stronach, które długo się ładują. Czyszczenie danych nie pomaga, system jest świeżo zainstalowany. Dodam też, że przez prawie 3 miesiące używania globala, Chrome praktycznie ani razu się nie wysypał. Wcześniej miałem xiaomi.eu i było tak samo. Ma ktoś podobny problem, albo jeszcze lepiej rozwiązanie?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

UPDATE

Link do logcata: https://drive.google.com/file/d/0B-gMXQkkrRLOQ1pwV2x2RGtBcFE/view?usp=sharing

I znalazłem "rozwiązanie" - wyłączenie optymalizacji MIUI naprawia problem. Niestety zmienia to nieco interfejs systemu, zaczynają się pojawiać nieprzetłumaczone ekrany ze stockowego androida, ogólnie lipa. Istnieje inne rozwiązanie czy trzeba czekać aż developerzy coś zrobią?

Edytowane przez Drobnoustrój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam problem z google chromem, ciągle się zacina i często pojawia się problem kurza twarz pomimo bardzo dobrego połączenia z internetem w trakcie przeglądania stron, jest na to sposob? Problem mam od paru aktualizacji także nie w niej leży problem, próbowałem czyścić, odinstalowywać i instalować na nowo, przeszperalem różne opcje. Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Odkopuję temat. Czy ma ktoś może problem z "kurza twarz" przy obrocie ekranu, czy to tylko mnie taki zaszczyt kopnął. Wszystkie inne przeglądarki działają (do niedawna i chrome), a chrome wywala w/w błąd. Korzystałbym z wbudowanej apki, aczkolwiek zależy mi na synchronizacji. Miło by było gdyby ktoś znał rozwiązanie tego problemu. Mój tel. to redmi note 4 snap najnowsze miuipolska. Z góry dzięki.

Edytowane przez Zajebiaszczylogin
Powiadomienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zajebiaszczylogin napisał:

Witam.

Odkopuję temat. Czy ma ktoś może problem z "kurza twarz" przy obrocie ekranu, czy to tylko mnie taki zaszczyt kopnął. Wszystkie inne przeglądarki działają (do niedawna i chrome), a chrome wywala w/w błąd. Korzystałbym z wbudowanej apki, aczkolwiek zależy mi na synchronizacji. Miło by było gdyby ktoś znał rozwiązanie tego problemu. Mój tel. to redmi note 4 snap najnowsze miuipolska. Z góry dzięki.

Ja właśnie mam tak samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...