Skocz do zawartości

Czy RN3Pro jest dobrym telefonem?


pyth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za niedługo przymierzam się do zmiany telefonu, początkowo miał to być Honor 5X, jednak polecono mi Redmi Note 3 Pro.

Obecnie mam G2 Mini którego mam dosyć, i teraz mam parę pytań.

Czy telefon ma problemy z zasięgiem? Jak ma się sprawa z głośnikiem do rozmów i tylnym? Co z aparatem? Jakość zdjęć jest znośna?

Z góry dziękuję za udzieloną mi odpowiedź na pytania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeszedłem na XRN3P z LG2mini, różnica jest bardzo duża na korzyść Xiaomi. Jeśli chodzi o aparat, to zdjęcia w dzień są dobre w słabym oświetlenu słabo, może coś z tym zrobią przy nowym romie. Nie ma się co zastanawiać telefon jest super.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lothelaric napisał:

Nie będziesz miał problemu z przejściem na tak duży telefon z wersji mini? :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Narzeczona ma Honora 5X, całkiem przyjemnie się go trzyma w ręce, większy ekran pomaga w wygodniejszym używaniu telefonu. Myślę, że mój 4,7" G2 Mini nie będzie się jakoś specjalnie różnił, od 5,5" smartfona.

A mógłby ktoś na wolnej chwili podesłać jakieś próbki zdjęć w słabym i dobrym oświetleniu, tak żebym rozeznał się jak ma się sprawa z tym "zupełnie w porządku" aparatem? W sumie tylko to stawia znak zapytania, bo myślałem też o Mi4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus jak poprzednicy pisali to aparat. W dobrym swietle robi przyzwoite zdjecia, w gorszym....po prostu nie rób, po co nerwy tracić

Kolejny minus, według mnie to jakosc wykonania. Pzostawia wiele do rzyczenia. Miałem 2 egzemplarze i obydwa trzeszczały.

Osatni z minusów to jakość głosniczka. W moim odczuciu tragedia. Przechodząc z LG G4 mocno płakałem w kwestii audio.

 

A tak naprawde to wszsytko sie rozchodzi z jakiego telefonu sie przechodzi na jaki. Nie miałem G2 mini, miałem natomiast zwykłego G2 kiedys

Mysle ze przejscie z g2 mioni na redmiego bedzie pozytywna zmianą. Gorzej jak sie przechodzi z relatywnie lepszego telefonu na "gorszy". Wtedy kazde niedociągnięcię się odczuwa.

G4 to był dobry telefon, ale posiadał w sumie jeden minus dla mnie nie do zaakceptowania - czas pracy na baterii. Stad zmiana na Note 3 PRO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Antaro napisał:

 

Kolejny minus, według mnie to jakosc wykonania. Pzostawia wiele do rzyczenia. Miałem 2 egzemplarze i obydwa trzeszczały.

 

U mnie nic nie trzeszczy i jakość rozmów bardzo dobra , głośniczek spoko. Tylko jak wcześniej pisałem jakość zdjęć w ciemnych pomieszczeniach. LG 2 mini w ciemnych pomieszczeniach robił lepsze zdjęcia bez lampy błyskowej od XRN3P z lampą. Ale reszta to rakieta, LG 2 mini, to przy XTN3P ślimak, że o ekranie nie wspomnę , bo tu już jest przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj przykładowe zdjęcia robione tym telefonem.
Tutaj z dobrym oświetleniem: https://app.box.com/s/igsjg313ynwid3sn4x7fmv2l7ip0sxmk
A tutaj przy sztucznym (innej fotki nie mam): https://app.box.com/s/94jt6p28d2pnxksk9rbtte4iwiuyn719
Ogólnie oceniając to tak jak inni piszą, w dobrym świetle zdjęcia są dobre, w nocy ich po prostu lepiej ich nie robić.

 

16 hours ago, Antaro said:

Minus jak poprzednicy pisali to aparat. W dobrym swietle robi przyzwoite zdjecia, w gorszym....po prostu nie rób, po co nerwy tracić

Kolejny minus, według mnie to jakosc wykonania. Pzostawia wiele do rzyczenia. Miałem 2 egzemplarze i obydwa trzeszczały.

Osatni z minusów to jakość głosniczka. W moim odczuciu tragedia. Przechodząc z LG G4 mocno płakałem w kwestii audio.

 

Zgodzę się co do trzeszczenia, chociaż nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie.
A jakość głośniczka... no g4 nie miałem, jednak porównująć do Xperii Z2 i lg g3 to powiedziałbym że jakość jest podobna.
Nie są to głośniki boomsound jak w HTCku, ale myślę że tragedii nie ma, a i muzyki można dosyć przyjemnie na nim posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz idzie pora letnia, co raz to później robi się zmrok na zewnątrz, myślę że nie będę miał z tym problemów, większość wiadomo, że robi się w dzień. Odnośnie Twoich zdjęć @kubau2 , z dobrym oświetleniem bardzo ładne wyszło, serio... Rozumiem, że są lepsze smartfony, ale no źle naprawdę nie jest. Dzięki wielkie za próbki, pomogły mi przy wyborze tego telefonu.

W takim razie, chwila oczekiwania na budżet i kupuję. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2016 o 14:59, Big00s napisał:

Dzięki. ;)

Nie wiem czy ja jakiś inny jestem, czy jak, ale te zdjęcia są naprawdę bardzo w porządku. Może delikatne szumy są przy powiększeniu, ale są tak to są wyraźne i barwne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucha wydajność jest podobna. Snap808 i 650 to bliźniacze konstrukcje. Do tego z tego co pamiętam to lg g4 ma szybszą pamięć. Niestety ekran QHD zabija płynność tego smartfona.

Z zalet dodalbym jeszcze skórzane plecy,wg mnie wyglądają mega. Ale to już oczywiście kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to powiedziałeś ekran QHD zabija płynność telefonu w LG G3 jak i w LG G4 oraz bateria w obu LG na minus. Moze snap 808 i 650 są podobne to tylko w ilości rdzeni. W snapie 650 zastosowano juz inna technologie. Sam stałem przed wyborem LG G3-G4 ale jednak od aparatu i niby lepszego wyswietlacza wolalem duzo lepsza baterie i mega plynnosc..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...