Jump to content

Troc

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Troc

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy można bez przeszkód zrobić przez fastboota "downgrade" softu do 9.2.2.0 zachowując wszystkie aplikacje, ustawienia itp.? Mojej narzeczonej dziś w nocy bez jej autoryzacji się zainstalował ten badziew i telefon działa jej znacznie wolniej, wyskakują jej podwójne powiadomienia, słowem - ma problemy charakterystyczne dla tej wersji 9.2.3.0.
 2. I zdaje się, że jeśli przesiadasz się na Oreo, to w pierwszej kolejności trzeba zaktualizować TWRP do najnowszej wersji obsługującej tego Androida (chyba, że masz zaktualizowane już).
 3. A czysciles po aktualizacji dalvik i cache?
 4. A o ARC od 3mk możesz się coś wypowiedzieć? Obecnie mam założone szkło Nillkin Amazing Pro 0,2 mm i samo szkło jest super, ale jego rozmiar jest u mnie odrobinę za mały, ekran trochę wystaje i średnio to wygląda. Być może nie najlepiej założyłem to szkło, ale jeśli tak, to o milimetr za bardzo w jedną ze stron. Takie balansowanie "na krawędzi" niezbyt mi się podoba.
 5. Jesteś z niej zadowolony? Czy przy włączonym ekranie nie zostaje jakiś pasek na bokach? Bo z tego co widzę, folia nie pokrywa całości frontu?
 6. I jak, polecacie Global stable w najnowszej wersji? Przyznam, że nie za bardzo chce mi się bawić co tydzień czy dwa w update'y oprogramowania i wracać do poprzednich wersji w razie jakichś problemów. Zadowoleni jesteście z działania telefonu na tym ROMie? Bateria - porównując do wcześniej używanych przez Was wersji oprogramowania - działa sprawniej?
 7. Dzięki za info, czyli gdzieś coś nie jest, jak być powinno. W tle nic, oprócz standardowych aplikacji, ktore mam zainstalowane, typu Chrome czy Facebook (przy czym internet jest wyłączony, jak wspomniałem, wyłączone również BT i GPS) - czyli wszystko to, co miałem zainstalowane i na RN3 Pro. A jak przedstawia się u Was sprawa z pojemnością baterii? Fabryczna pojemność to 3350 mAh, zaś fakryczna wartość w moim telefonie pokazywana przez Accu Battery to 3150 mAh. Czy taka różnica jest normalna i u Was ez występuje?
 8. Cześć, jestem nowym użytkownikiem Mi6 (od 2 dni), mam wgrany najnowszy ROM Xiaomi.eu, tj. 7.10.26. Jaki macie upływ energii w nocy, kiedy telefon jest w deep sleep? U mnie jest to ok. 1%/h (przy wyłączonym intrnecie) i wydaje mi się, że to trochę dużo - szczególnie w porównaniu z poprzednim moim telefonem, czyli Redmi Note 3 Pro. W RMN 3 Pro w przez całą noc ubywało mi max. 1-2% baterii, a w Mi6 ok. 7-8%. Wiem, że w RMN3 Pro bateria większa o 700 mAh i słabszy procesor, ale mimo wszystko wydaje mi się, że upływ 1%/h w deep sleep jest trochę zbyt duży?
 9. Wgrałem przez OTA tę aktualizację. Skasowało mi się TWRP, no ok. Ale wygląda na to, że zablokował mi się też bootloader, bo nie idzie wgrać recovery przez fastboota. Wyświetla mi się w wierszu polecenia komunikat: writing 'recovery'...FAILED (remote: download for partition 'recovery' is not allowed) Czy w takiej sytuacji muszę ponownie składać wniosek o odblokowanie bootloadera? Próbowałem teraz to zrobić, ale w ogóle nie docieram do momentu, w którym wypełnia się ten formularz. Odsyła mnie tylko do strony zawierającej linki do programu MiUnlock.
 10. Ja mam kolor ciemnoszary, a moja narzeczona złoty. Złoty wygląda rewelacyjnie, prezentuje się moim zdaniem jeszcze lepiej od ciemnoszarego Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 11. Ale jak to w ogóle możliwe, że jednym to konto Google tak drenuje baterię, a innym wcale? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 12. Można bez problemu ustawić tutaj Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Ja przeszedłem właśnie z G2 mini i mimo początkowych obaw, od razu się przyzwyczaiłem. Tak naprawdę po 2 dniach już stwierdziłem, że poprzedni to jednak za mały był Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 14. Potwierdzam. Przy czym zdjęcia w dobrym oświetleniu są zupełnie w porządku. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 15. U mnie dostarczył kurier DPD Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka A sam sklep sprmall polecam, bardzo szybko wysłali telefon do mnie, ceny atrakcyjne. Telefon trafił do mnie niecałe 2 tygodnie po zamówieniu, wysyłka przez eu express Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...