Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, m4ci3k_sz napisał:

Wszyscy macie jakiś dziwnie niski ten VAT, DHL nie chce się wysyłać pisma i czekać na dowód zakupu?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pamiętajcie, że macie tu do czynienia ze światem DHL Express. Światem, w którym ta firma jest czymś innym niż DHL, światem w którym kurierzy nie mają służbowych telefonów i gdy Twój nr jest niewyraźny lub go brak na paczce to infolinia... nie skontaktuje się z kurierem. To świat, w którym kurier bez nr telefonu odbija się od drzwi w tych samych godzinach przez parę dni pod rząd gdy jesteś w pracy. To świat gdzie koniec końców musisz udać się na koniec miasta po paczkę do magazynu. To świat gdzie obsługa firmy nie wysyła maili z procedurą celną i należnościami do zapłaty. To świat gdzie kurier do Ciebie dzwoni i ... masz do zapłaty tyle i tyle (bo nikt z DHL Ex wcześniej ci o tym nie powiedział). Jak nie masz kasy przy sobie to sorry, do jutra... Długo by tak można wymieniać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pawel.sierzant.h napisał:

hej właśnie dostałem mi5 pro ceramic 4gb z ibuygou :)

Wysłane z mojego S550 przy użyciu Tapatalka

w lutym 24 kupilem od razu za 1700zl

Wysłane z mojego S550 przy użyciu Tapatalka

podrzucę potem linka na szybko Unboxing badmade

Wysłane z mojego S550 przy użyciu Tapatalka

Gratulacje! Czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pawel.sierzant.h napisał:

plik z Unboxing się zepsuł emoji14.png

Wysłane z mojego S550 przy użyciu Tapatalka

jest jakiś soft od miuipolska.pl do wersji pro? najpierw idę odblokować loadera

Wysłane z mojego S550 przy użyciu Tapatalka

Jest do mi 5, bez znaczenia czy standard prime czy pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że macie tu do czynienia ze światem DHL Express. Światem, w którym ta firma jest czymś innym niż DHL, światem w którym kurierzy nie mają służbowych telefonów i gdy Twój nr jest niewyraźny lub go brak na paczce to infolinia... nie skontaktuje się z kurierem. To świat, w którym kurier bez nr telefonu odbija się od drzwi w tych samych godzinach przez parę dni pod rząd gdy jesteś w pracy. To świat gdzie koniec końców musisz udać się na koniec miasta po paczkę do magazynu. To świat gdzie obsługa firmy nie wysyła maili z procedurą celną i należnościami do zapłaty. To świat gdzie kurier do Ciebie dzwoni i ... masz do zapłaty tyle i tyle (bo nikt z DHL Ex wcześniej ci o tym nie powiedział). Jak nie masz kasy przy sobie to sorry, do jutra... Długo by tak można wymieniać.

I tutaj pozwolę sobie nie zgodzić się. Jako, że adres dostarczenia mibanda 2 miałem mieszkanie, a byłem w pracy, kurier faktycznie odbił się od drzwi bez dzwonienia. Dostałem SMS, że przesyłka niedostarczona i mogę wybrać co z nią zrobić. Wybrałem odbiór "za miastem" jak to ująłeś. Po kilku godzinach uświadomiłem sobie, że ten punkt jest czynny tylko w godzinach mojej pracy. Dzwoniłem, ale infolinia czynna do 18.30. Na drugi dzień zadzwoniłem pi 8 rano, odebrał bardzo miły gość, wytłumaczyłem mu jaka jest rzecz i czy by się dało przeadresować. Okazuje się, że można, ale tylko mailowo i jeśli szybko napiszę to odnajdą mój mail i jeszcze tego samego dnia kurier zabierze przesyłkę. Napisałem mail, po 5 minutach gość zadzwonił do mnie, że wszystko załatwione i kurier o 10 zabierze przesyłkę. I tak też było ;-) wystarczy być miłym dla konsultanta. Rzadko im się to zdarza więc doceniają ;-)

I infolinia skontaktowała się z kurierem gdy zadzwoniłem i prosiłem by zadzwonił jak będzie dojeżdżał. I tak zrobił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne sklepy ktore maja na stan magazynowy:

http://www.honorbuy.com/688-xiaomi-mi5-pro-4gb-ram-128gb-rom-smartphone.html

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-Pro-5-15inch-FHD-MIUI-V7-4GB-128GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C-3D-Ceramic-Back-Cover---Black-363212.html

http://nis-store.com/xiaomi-smartphones/xiaomi-mi-5-ceramic-exclusive-edition-4gb128gb-dual-sim-black/

http://www.oppomart.com/xiaomi/mi5/xiaomi-mi5-pro.html

Mozna? Mozna. Fakt ze cena na ibg korzystniejsza, ale dostaja pojedyncze sztuki i realizuja dopiero zamowienia z poczatku kolejki, czyli z konca lutego. Mozliwe ze dostali kupe zamowien i zaczeli obracac ta kasa od klientow, inwestowac w inny towar, bo telefon i tak byl niedostepny przez kilka miesiecy. Teraz zamiast miec juz na magazynie towar ktory powinni wysylac, to kupuja male partie z biezacych srodkow. Stara praktyka znana jak widac nie tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w sumie ma Globala jak coś.

Ja na razie mam "zwykłego" 64G Black. Jak przyjdzie mi Pro to sprawdzę czy działa odblokowanie, a jak nie to poczekam.

nie wiem czy Global ale sklepy play nie ma :) czekam na zgodę na odblokowanie. chyba że będzie tak że zgodę dostane a na 50 procent verysifkacji się zatrzyma?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel.sierzant.h napisał:

no i co wiedzialem że tak będzie. robię unlock dostałem permission loguje się i odblokowuje 50 procent i could not verify. tunnel bear na hk też nie pomaga! help?

gówno jak mi 4c

Litosci...

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Najpierw przeczytaj calosc. Po przeczytaniu zastanow sie czy zrozumiales. Jezeli zrozumiales, postepuja zgodnie z instrukcja. Jezeli zrobisz tak, jak jest tam napisane, to zainstalujesz poprawnie Miui. Jezeli nie zrozumiales, kup Samsunga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szakal88 napisał:

Przed chwilą dostałe maila od Isabelli, że do 3 dni dostanę zwrot VATu :D

 

Powiedz mi tylko, od kuriera dostałeś jakiś rachunek potwierdzenie że musiałeś zapłacić VAT? Później wysłałeś ticet do supportu czy pw do isabelli z skanem tego paragonu/rachunku plus Twój numer bankowy czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Acid napisał:

Ja 5 minut ;-)

A sobie nawet skrypt w bashu zrobiłem. Odblokowujesz urządzenie, reboot do fastboota, odpalasz skrypt i tyle. Wracasz za 15 minut i ekran na wyborze języka.

Skrypt wspiera gemini, libra, virgo, cancro, leo, aqua ;-)

Z MI 5

Po co się chwalić czymś jeśli nie udostępniasz tego? Nie rozumiem za bardzo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...