Skocz do zawartości

Odblokowanie bootloadera


Rafullo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zakupilem niedawno wersje redmi note 3 pro na Global  romie 7.3.6.0  teraz chcialbym odblokowac bootloader. Wczesniej mialem redmi note 3 i skladalem juz prosbe o odblokowanie wszystko sie udalo, teraz wchodzac na strone moge pobrac tylko oprogramowanie nie ma opcji o podanie do odblokowania na ten nowy telefon, co musze zrobic?

Czytasz forum ? Ile razy można pisać że zgoda jest przypisana do konta a nie do telefonu ?

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mislisz że mi się udało odblokowac boota za pierwszym razem😞 to nie Samsung ani Symbian v5 ,tu cię zaskoczy musisz mieć podstawy na linuxie to nie Windows w którym sobie bezmyślnie naciskasz na środkowy przycisk myszy i wsio instaluje 😂 wiee razy tu pisałem że Android to młodszy i upośledzony brat linuxa,sam sobie sprawdź uname - a lub free -m komendy (najprostsze)

wyciosane z RN3P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, robsmobil1 napisał:

Mam pytanie czy jest szansa odblokowania bootloadera na RN 3 pro na tym roomie

Screenshot_2016-07-03-12-06-26_com.android.settings.png

Masz oficjalny rom global dev. Jeśli masz już pozwolenie na odblokowanie, nie powinno być zadnych problemów. Ja zgode otrzymałem w 3 dni a odblokowanie zajelo 15 sekund bez niespodzianek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już podniósł ten temat, ale jeśli chodzi o odblokowanie bootloadera i zatrzymanie procesu na 50% to mi pomogło zaznaczenie zezwolenia na zdjęcie blokady oem.

Ścieżka: ustawienia>urządzenie>opcje programistyczne>zdjęcie blokady oem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna Redmi Note 3 Pro. Obecnie mam RN2 Prime bez problemów z bootloaderem. Zalogowany na konto xiaomi itd. Jeżeli zmienię tel, dostanę zgodę na odblokowanie bootloadera to ze starego telefonu mam usunąć konto czy mogę mieć na dwóch telefonach to samo konto? Nie będzie żadnego problemu ze zdjęciem blokady z nowego telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, papakruk napisał:

Przymierzam się do kupna Redmi Note 3 Pro. Obecnie mam RN2 Prime bez problemów z bootloaderem. Zalogowany na konto xiaomi itd. Jeżeli zmienię tel, dostanę zgodę na odblokowanie bootloadera to ze starego telefonu mam usunąć konto czy mogę mieć na dwóch telefonach to samo konto? Nie będzie żadnego problemu ze zdjęciem blokady z nowego telefonu? 

z tego co sie orientuje, to na jednym koncie możesz odblokować pare bootloaderów, warunkiem jest 30dniowy odstęp pomiędzy odblokowaniem jednego bootloadera a drugiego, drugi raz nie musisz wystepować o zgode. Jak sie myle, niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z przejściem na rom dev a co za tym idzie odblokowaniem bootloadera.

Działam wedle tego poradnika http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Mam windowsa 8.1, wyłączyłem weryfikacji podpisu sterowników, resetuje mi telefon do trybu EDL czerwona dioda Led miga i instaluje się sterownik  QHUSB_BULK , ale zgodnie z poradnikiem aktualizuje go z folderu qualcomma i po chwili wyskakuje ze jest na porcie com10, niestety po kilku sekundach wyskakuje błąd, że jedno z urządzeń podłączonych po usb przestaje działać. W telefonie dalej miga czerwona dioda ale za cholere miflash  nie widzi mi telefonu po odświeżeniu :( może mi ktoś z tym pomóc?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już podniósł ten temat, ale jeśli chodzi o odblokowanie bootloadera i zatrzymanie procesu na 50% to mi pomogło zaznaczenie zezwolenia na zdjęcie blokady oem.

Ścieżka: ustawienia>urządzenie>opcje programistyczne>zdjęcie blokady oem

Niestety ja tej opcji nie mam

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba. napisał:

z tego co sie orientuje, to na jednym koncie możesz odblokować pare bootloaderów, warunkiem jest 30dniowy odstęp pomiędzy odblokowaniem jednego bootloadera a drugiego, drugi raz nie musisz wystepować o zgode. Jak sie myle, niech ktoś mnie poprawi.

Rozumiem, że proces odblokowywania mogę rozpocząć już teraz, w oczekiwaniu na telefon prawda? Szczególnie, że może potrwać "kilka" dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mihail1 napisał:

Witam,

Mam problem z przejściem na rom dev a co za tym idzie odblokowaniem bootloadera.

Działam wedle tego poradnika http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Mam windowsa 8.1, wyłączyłem weryfikacji podpisu sterowników, resetuje mi telefon do trybu EDL czerwona dioda Led miga i instaluje się sterownik  QHUSB_BULK , ale zgodnie z poradnikiem aktualizuje go z folderu qualcomma i po chwili wyskakuje ze jest na porcie com10, niestety po kilku sekundach wyskakuje błąd, że jedno z urządzeń podłączonych po usb przestaje działać. W telefonie dalej miga czerwona dioda ale za cholere miflash  nie widzi mi telefonu po odświeżeniu :( może mi ktoś z tym pomóc?

Nie pomaga restart komputera lub podpięcie telefonu pod inne gniazda USB?

@papakruk

Tak, prośbę o odblokowanie możesz złożyć już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, papakruk napisał:

Rozumiem, że proces odblokowywania mogę rozpocząć już teraz, w oczekiwaniu na telefon prawda? Szczególnie, że może potrwać "kilka" dni...

Spokojnie możesz teraz. Ja zamówiłem XRN3PRO we wtorek, w czwartek wystąpiłem o odblokowanie a w sobote już dostałem zezwolenie, tylko czekać na telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Problem rozwiązany, połowicznie, zmieniłem kompa i miflash poszło odblokowałem telefon. Wgrywam niby twrp pisze, że wszystko poszło pomyślnie ale nie odpala mi się twrp:( jakieś pomysły?

 

Edytowane przez mihail1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2016 o 13:16, szunaj4 napisał:

Masz oficjalny rom global dev. Jeśli masz już pozwolenie na odblokowanie, nie powinno być zadnych problemów. Ja zgode otrzymałem w 3 dni a odblokowanie zajelo 15 sekund bez niespodzianek.

Dzięki wielkie! Miałem zamiar wgrywać China dev i się męczyłem jak to zrobić.. Po przeczytaniu twojego posta odblokowałem bez wahania na najnowszym global dev miui 8 6.7.5.

Edytowane przez Daviteusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dwóch dni jestem w gronie użytkowników telefonu xiaomi MI5. Nie bardzo orientuję się w materii więc proszę o pomoc. Mam chiński rom 7.5.6.0 MAACNDE a chciałbym polskojęzyczną wersję. Wysłałem prośbę o odblokowanie bootloadera, na razie bez odpowiedzi. Ściągnąłem sobie globala w wersji: miui_MI5Global_V7.5.2.0.MAAMIDE. Czy muszę czekać na sms od chińczyków z akceptacją prośby o odblokowanie bootloadera czy mogę zacząć "nakładać" tą wersję na telefon? Co się może stać? Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...