Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak pokazuje przy podłączonym telefonie w fastboot? Spróbuj zrestartować komputer i jeszcze raz podłączyć. Coś mocno pokopali w nowych romach dla tego telefonu. Niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie którą wersję global dev wgrywałem u siebie na samym początku, bo za pierwszym razem nie było żadnych błędów. Chyba wersję przed, albo po 6.9.29 . Prawie na pewno moim zdaniem problem leży po stronie romu fastboot.
  2. To jesteś już drugą osobą dzisiaj z czymś takim. U mnie miałem przy wgrywaniu tego romu podobny komunikat, ale okazało się że wgrało się prawidłowo. Odłączyłem przytrzymałem długo power i zaczęło się uruchamiać.
  3. Trzeba użyć komendy fastboot oem edl w konsoli w będąc w katalogu z plikami adb, a telefon musi być podłączony w trybie fastboot. Wcześniej możesz wydać komendę fastboot device żeby sprawdzić czy jest wykrywany. Wchodzenie z tego menu do download niestety w tym modelu nie działa.
  4. No to teraz powinno być dobrze.
  5. Jeszcze jedno mnie niepokoi to znaczy sterownik w trybie edl. U mnie jest inny, nie diagnostic a QDloader : to chyba inny tryb
  6. Tu masz do przedostatnich, wszystkie global dev 6.11.3 może będzie lepiej, ale te ich serwery dzisiaj działają tragicznie. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=401623&highlight=global%2Brom%2B6.11.3
  7. Czyli jest chyba cały czas w tym edl i tak go wykrywa. To spróbuj może inny starszy rom wgrać może zaskoczy.
  8. Jak długim, tak co najmniej minutę albo dłużej potrzymaj sam power, albo jakąś kombinację klawiszy.
  9. Chyba ci się wgrało, przytrzymaj dłuuugo power i powinien wystartować. Pierwszy raz to chwilę potrwa. Miałem ten sam komunikat, ale pasek doszedł do końca i nic już nie robi.
  10. Ten złoty to prawdopodobnie ekran, nic nie zmienia, też można połączyć złoty ze złotym i zostawić w spokoju.
  11. To się przygotuj na dłuższą walkę i poczytaj w dziale Redmi3 s, a najlepiej kabelkiem usb deep flash.
  12. A ty masz Redmi3 czy 3s, bo jak 3s to łatwo nie będzie, odsyłam do rematów z problemami technicznymi 3s
  13. Nie chodziło mi o hasło googla tylko hasło blokowania ekranu które też może być zapisane i wymagane na koncie googla. Poradnik masz tu:
  14. I tu możesz mieć następny problem, jak zalogowałeś się na konto googla i był włączony smart lock do haseł to nawet po wgraniu od nowa romu może chcieć hasła ale google tym razem.
  15. Tu masz chińskie menu, jak klikniesz w to po prawej nad niebieskim to będzie angielskie, aczkolwiek nawet w chińskim jest download po angielsku.
  16. Nie chce mi się czekać na kabelek miesiąc Bo życie jest za krótkie żeby czekać bez sensu, tu instrukcja:
  17. To i tak szybko, dawniej potrafiło trwać dłużej. Tu w miarę aktualne "fak-u" o odblokowaniu i problemach jest też info o poczekaniu: "Please do wait for 10 days for the server to be refresh for the process check" http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=246705&highlight=bootloader%2Bfaq
  18. A tam, nie znają się, albo nie chcą zarobić. Sam sobie zrób według mojej instrukcji. Będzie taniej i szybciej.
  19. Od momentu kiedy zacząłeś używać telefonu i został zarejestrowany w systemie. Na en.miui sami moderatorzy piszą że ten proces może potrwać do 10 dni a z obserwacji widzę że ten czas bywa różny dla różnych modeli, np w Redmi 3 działa to szybko, a Mi5, Reddmi note 3 dużo dłużej. Czekając przynajmniej się nie nudziłeś.
  20. Ostatni na dole, (masz wyłączone w systemie pokazywanie rozszerzeń plików) Ale skrypt na 3s raczej nie zadziała, trzeba komendami z konsolą odpaloną w tym folderze, jak już odpisałem wyżej.
  21. To nie jest przepis na sukces tylko opis twojej krwawicy, a poszło tylko dlatego że upłynęło trochę czasu i serwery przetrawiły twoją zgodę. Trochę prawdy w tym co napisałeś jest: stery (win7 64) 7.1.xx może być każdy wyższy win8, win10 poprawnie ustawione konto xiaomi w tel i Miunlocku krok po kroku wykonanie poradnika china dev może pomóc ale global dev a nawet stable powinno wystarczyć
  22. Tak tylko ten pierwszy sposób powstał jak tylko się pojawił Mi5, teraz chyba lepiej i prościej przez instalację twrp.
  23. Możesz tak jak tam jest napisane, bo to wyjątek dla Mi5, albo klasycznie czyli instalacja twrp i potem romu eu/pl, cytat z Acida: " Ta instrukcja daje możliwość instalacji romu w formacie miflash (fastboot). Ale można też klasycznie czyli najpierw TWRp, potem wipe userdata i rom "
  24. Komendy działają, tylko trzeba mieć prawidłowo zainstalowane sterowniki. Skrypt może nie działać bo tu trzeba użyć innej komendy niż w skrypcie, czyli "fastboot oem edl", ale wszystko co jest do tego potrzebne jest w katalogu ze skryptem. Że ty wiesz to ja wiem, pomagamy koledze który jeszcze nie wie.
  25. Dlatego dopisałem jak użyć komend, a konsolę trzeba uruchomić w katalogu ze skryptem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...