Skocz do zawartości

94smichal

Użytkownicy
  • Postów

    118
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 94smichal

  1. 94smichal

    Mi Band 3 PL/mody

    Zrobiłem wszystko według poradnika w pierwszym poście, tzn. na mojego Mi Banda 3 wgrałem ostatnie dostępne zmodyfikowane .fw a następnie .res, ale na opasce jest tylko napis 'połącz z apk...'. Pomaga jedynie połączenie z oficjalnym Mi Fitem ale wtedy aktualizuje mi też zasoby na najnowsze oficjalne, przez co nie mogę używać tych zmodyfikowanych. Co jest nie tak? Czy kolejność wgrywania fw i res ma znaczenie? Teraz zrobiłem tak, że najpierw wrzuciłem res a później fw i zadziałało. Przypadek czy to tak ma byc?
  2. Żeby pozbyć się artefaktów z animacji ikon na innych launcherach wystarczy jako ekran główny w launcherze miui ustawić ekran na którym jest np. jakiś widget i nie ma ikonek aplikacji(nie da się ustawić pustego ekranu) i później przełączyć się np. na Nova Launcher.
  3. @orte tak, mówię o Mi6, wejdź w ustawienia->ustawienia aplikacji->panel sterowania->antywirus
  4. W ustawieniach panelu sterowania pojawił się przełącznik ROOT, ale co on zmienia to nie mam pojęcia, bo na pewno roota nie robi Ogólnie można gdzieś zgłaszać błędy i sugestie tłumaczenia dla globala? Bo jak na razie nie mogę odblokować bootloadera(86006 error przy dodawaniu konta xiaomi w ustawieniach programistycznych) i jestem zmuszony pozostać na globalu lecz tłumaczenie niektórych rzeczy strasznie denerwuje..
  5. Wybierz mi5, wersja z literką C ma znacznie słabszy procesor.
  6. Dokładnie, flyme przy miui to masakrycznie upośledzona nakładka, zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy chwalą flyme, no chyba że nigdy nie widzieli miui
  7. Ja tak, ale problem zdarza się sporadycznie
  8. Właśnie też to po chwili zauważyłem Teraz pojawiła mi się tam ikonka aparatu, ale skrót prowadzi na szczęście do wiadomości BTW. jest jakis Bug tracker dla RR? Podejrzewam, że nie jest to jakiś trudny do naprawy błąd, tylko nie został zgłoszony gdzie trzeba
  9. Wgrałem dzisiaj najnowszego RR i nadal występują bugi o których pisałem. Skróty na ekranie blokady tracą ikonkę po ponownym uruchomieniu(mam na prawym skrócie wiadomości i to one tracą ikonkę). Poza tym śmiga aż miło i na razie go zostawiam
  10. nie rozna sie niczym
  11. @Pawliko dzieki za odpowiedź. Co do 2. to zobacz proszę, jeśli możesz, czy działa ta apka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.florianisme.weatherquicktile&hl=pl (czy możesz ustawić ją jako przełącznik), bo we wczesniejszych wersjach(testowalem dosc dawno temu), nie dało się przenieść jej na listę wyświetlanych przełączników, gdy chciałem ją przeciągnąć na górę, to w połowie przestawała 'trzymać się palca'.
  12. A ja zadam pytanie, które zadawałem tu już kilka razy, ale nie chce mi się tylko po to instalować RR. Czy lewy i prawy skrót na ekranie blokady, jeśli ustawi się jakiś inny niż domyślny, nadal resetuje się po rebootcie? Czy można już bez problemu w przełącznikach w pasku powiadomień ustawiać widgety do apek ze sklepu typu weather tile itp.?
  13. Mi problemu nie udało się rozwiązać, szczerze mówiąc nie wiem czy nadal występuje bo codziennie podłączam telefon na noc pod ładowarkę i rano jest 100%. Natomiast, jeśli chcę jak najszybciej naładować baterię, to zabijam wszystkie apki w tle, na to reboot i pod ładowarkę, wtedy zawsze szybciutko ładuje
  14. @Lokator - dual sim nie testowałem, bo nie używam, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek narzekał, że nie działa na mi4c w połączeniu z miuipolska - 4g działa - bt działa - korzystam z mi banda - synchro z google też działa - mam gmaila podpiętego pod wbudowaną apkę poczty xiaomi i dostaję maile bez problemu - powiadomienia działają jak najbardziej(trzeba sobie skonfigurować ustawienia).
  15. Potwierdzam - najnowsza wersja miuipolska
  16. Nie, na jego screenie widać, że ma androida 5.1
  17. Czyli można zaimplementowac go na stałe w paczkach z romem
  18. @Antyhaker dzięki wielkie za info W takim razie rzeczywiście średnio nadaje się ten rom do codziennego użytku dla niektórych osób :/
  19. Mógłbyś mi pokrótce, w prostych słowach powiedzieć o co chodzi z tym safetynet? Szukam w google i za bardzo nie mogę nic znaleźć ;/
  20. nie ma żadnej daty, ale romy miuipolska z androidem 7 są moim zdaniem całkiem stabilne
  21. Wyszła już poprawka romów 7.4.6 (pobierz jeszcze raz rom i zainstaluj) i będzie wszystko ok.
  22. Może to głupie, ale czy na pewno wgrales stare recovery pasujące do starego bootloadera?
  23. wrzuć sobie miflashem stary rom z tym bootloaderem, zrob roota i wrzucaj
  24. @miklo mi dzisiaj bateria też zwariowała, miała 40%, zrobiłem reboot, pokazała 10%, kolejny reboot, 18%. Więc jest jeszcze opcja, że coś z romem jest nie tak. Próbowałeś na romach sprzed np. miesiąca?
  25. @slimdick nie wprowadzaj ludzi w błąd, zobacz np. na magboss.pl, że mają oryginalne baterie do wielu smartfonów, a jest to sprawdzony i pewny sklep.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...