Jump to content

majkus

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

majkus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Najpierw 360, później 761 a dziś: jakieś sprawdzone pomysły?
 2. Czy ktoś coś podziałał w temacie przez ostatni miesiąc?
 3. U mnie to samo. 2 tyg temu wyskoczyło 360h. Dziś 761...
 4. Bardzo dobry GCam. Różnica w słabym świetle mega. Ogarniał ktoś podmianę 2x power lub 2x vol down aby otwierał gcama zamiast stockowej apki? Pomimo zmiany aplikacji domyślnej i tak otwiera stock.
 5. Mam dokładnie to samo po aktualizacji Xiaomi.eu stable. Myślałem że to wina najnowszej aktualizacji ale po downgrade do oprogramowania z 01.01, na którym wcześniej wszystko działało bez problemu teraz jest błąd jak u Ciebie... Nie mam pomysłu co z tym zrobić.
 6. Moje pytanie jest następujące: Jakość zdjęć rośnie wraz ze zmianą romu z globala na xiaomi.eu? Mam teraz 9.6.4.0(ODGMIFD), telefon przyszedł dziś. Liczyłem na to, że aparat będzie szał natomiast jest bardzo słabo. Zdjęcia są gorsze niż te, wykonywane do tej pory moim OnePlus 5, którego aparat nie ma najlepszych opinii w necie. Z lewej OP5, z prawej Mi Mix 2s Aparat generalnie ma tendencje do prześwietlania zdjęć a zakres dynamiczny jest wyraźnie gorszy niż w OnePlusie.
 7. U mnie ten program nie chciał działać nawet jak wrzuciłem gappsy przez restore. Pomogło ustawienie na sztywno proxy w ustawieniach wifi.
 8. To teraz pytanie ode mnie. Mam miui dobre bo V9.0.3.0.NDBCNEI (MIUI9) (poszedł update od razu po odpaleniu), nazwa kodowa - jest tiffany Nie mam gappsów przez co nie mogę użyć apki vpn podanej w pierwszym poście. Próbowałem apką HOLA VPN ale dalej albo wywala błąd #10008 albo mówi żeby połączyć się z siecią i spróbować ponownie. Jak odblokowywałem BL w mi6, to na wszelakie błędy przy dodawaniu konta pomogło wgranie china dev przez aplikację updater. Mogę to tutaj zrobić? Konkretnie 7.10.26 (MIUI9) wgrać na V9.0.3.0.NDBCNEI (MIUI9) Jakieś inne pomysły?
 9. W Mi6 home button nie działa w rękawiczce z nitką do ekranów pojemnościowych, nawet kiedy telefon jest odblokowany, co jest dla mnie dość dużym zaskoczeniem. Sam ekran i oba przyciski funkcyjne oczywiście normalnie działają.
 10. Panowie, dziś dostałem swojego BIPa. Pytania mam następujące: czy zegarek tworzy gpxy z aktywności? Czy da się w jakikolwiek sposób zsynchronizować go ze Strava?
×
×
 • Create New...