Jump to content

noisxy

Użytkownicy
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

About noisxy

 • Birthday 03/17/2002

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 10 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

noisxy's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. Hej, kojarzy ktoś ile należy pompować powietrza do takiej hulajnogi? Według instrukcji jest to 50 psi, gdzieś koło 3,40 atmosfery. Wydaje mi się, że to strasznie dużo jak na taką hulajnogę. Ktoś może ma własne zdanie, albo jakaś podpowiedz ile faktycznie ładować?
 2. To może być również sprawka VoWIFI, spotykałem się z delikatnie podobnym problemem. Ale jak się orientuje to VoWIFI nie jest domyślnie włączone.
 3. Gdzieś w ustawieniach aplikacji musisz zezwolić na uprawnienia "UZYSKANIE IFNROMACJI O ID I STATUSIE URZADZENIA", miałem z tym samym problem, znajomy również. Na pewno znajdziesz. W razie czego pisz, pomogę wrzucić screenshoty.
 4. Szczerzę mówiąc u mnie na RN10PRO nie mam również diablo (nie gram, chciałem tylko sprawdzić.) Z ciekawości ostatnio musiałem na poprzedniku (RN9PRO) zainstalować netflixa, to w sklepie play go po prostu nie było. Musiałem instalować ręcznie .apk aby wszystko działało. Podejrzewam, że z diablo będzie to samo, lecz kompletnie nie rozumiem certyfikowania aplikacji.
 5. Ale wnioskować sobie Ty możesz cokolwiek chcesz. Jesteś dla mnie losowa osobą z internetu i twoje zdanie mnie kompletnie nie interesuje. Zadałem pytanie, ja czekam. Może mi ktoś jutro odpisze, pojutrze. Ja mam czas.
 6. Uwierz, są tacy ludzie. Nie wiem co dalej mi próbujesz udowodnić. Jeżeli ktoś się znajdzie to napisze. Dalej nie wiem po co ciągniesz ten temat XD
 7. Zadałem pytanie o zmianach, nie o tym jak się sprawuje soft. To dość duża różnica. Ciekawiło mnie czy zmieniło się coś więcej oprócz standardowych "poprawek"
 8. Hej, od jakiegoś dłuższego czasu używam aplikacji "Premie za ankiety Google", lecz problem w tym, że nie dostaje ankiet. Bardzo dużo spaceruje po galeriach, sklepach czy nawet okolicach większych sklepów. Lokalizacja jest włączona cały czas, zastanawiam się czy nie jest to wina systemu. Miał ktoś może podobny problem, albo wie jak go naprawić? Urządzenie: Redmi Note 10 Pro Android: 12 System: MIUI by xiaomi.eu 13.0.4 (stable)
 9. Ja znowu mam bardzo częsty problem z rozjechanymi okienkami od messengera. Na poprzedniej wersji tego nie miałem, a na tej często jak kliknę kółeczko od messengera (dymek) to on jest cały rozjechany, nie da się ani odczytać wiadomości, ani napisać. Ma ktoś jakikolwiek pomysł jak się z tym uporać?
 10. Zacznijmy od tego, że w tym telefonie nie ma wibracji. Po prostu ich nie czuć, porównałem do jakiegoś randomowego starego ASUSA i tam wibracje mogły mnie bez problemu obudzić, gdzie w tym telefonie przy wibracjach z komunikatorów jak telegram/messenger nic nie czuje.
 11. Każdy u mnie znajomy który odblokował bootloader nie miał problemu z używaniem Google Pay, ale niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.
 12. Orientujesz się może jaki masz SOT, albo czas na ekranie czy cokolwiek tam w tym systemie jest?
 13. 1. Kwadratowych dymków już przecież raczej nie naprawią. Nie wrócą stare okrągłe dymki. (CHYBA, ze o czymś nie wiem.) 2. Jakiego customa uzywasz z ciekawości zapytam?
 14. Hm, a tego nie wiem. Czytałem o tym na XDA https://forum.xda-developers.com/t/android-12-recovery.4390735/
×
×
 • Create New...