Jump to content

noisxy

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About noisxy

 • Birthday 03/17/2002

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

noisxy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. U mnie również tak jest. Nie muszę dzwonić do operatora (play), na globalu działa VOLTE (IMS, statusbar z ikona volte), na xiaomi.eu niestety nic, usługi ims również niedostępne.
 2. Wersje Mi Pilot są tylko dla wybranych testerów, na podstawie ich numeru IMEI telefonu. (Mogę się mylić, niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.)
 3. Może ja coś pomogę, mimo iż inna sieć telefoniczna bo akurat w moim przypadku PLAY. O dziwo w moim przypadku, na globalnym systemie było bez problemów z VoLTE. Na MIUIPolska musiałem tylko wyłączyć w ustawieniach VoLTE, mimo iż na ekranie rozmowy z kimkolwiek miałem znaczek kwadratowy z napisem "HD", tak jakbym miał włączoną opcje rozmowy przez lte.
 4. Nasz telefon jak dobrze nie mylę ma problem z zarządzaniem pamięcią ram. Już od dłuższego czasu Xiaomi (Oczywiście mówię o stronach trzecich), że na nasz telefon będzie problem i dostaniemy później niż inni. Mi to jakiegoś dużego problemu nie sprawia. MiFlash zrobił robotę, a jak coś działa to po co ruszać.
 5. Daj znać proszę jak messenger. Naprawili te gówniane dymki, czy dalej cyrk. Bo jeżeli nie, to kompletnie się nic innego nie zmieniło, dalej wole zostać na stocku z androidem 10 miui 12.0.1.0
 6. 1. Plik .XML wrzucasz do [Wewnetrzna pamięć współdzielona > GCam > Configs7] (Jeżeli nie masz tych katalogów, po prostu je utwórz. Jeżeli chcesz aktualny config wybrać w tej wersji gcam. Kliknij pomiędzy guzikiem robienia zdjęć a ostatnimi zdjęciami zrobionymi. (Jeżeli nie skumasz, załącze screena, kliknij tam gdzie czerwony X.) 2. Co do automacro nie wiem. Ja jedynie używam aplikacji do robienia fotek selfie, zwykłych. Jedynie co ja robię to guzikiem klikam gdzie ma być focus, nic po za tym. Włącz sobie macro oraz wide tak jak napisał Ci przedtem (dopiero po załadowaniu configa.) 3. Nie, nie ma tutaj możliwość dodania znaku wodnego. Raczej w żadnej apce czegoś takiego nie ma. Sam tego nie uzywam, szpeci to tylko zdjęcia. (Używam tego samego configu + apk co @WD40.) Jeżeli coś pominąłem, to niech mnie ktoś poprawi, proszę. Miłej nocy wszystkim!
 7. Tak bez roota, sami korzystamy. Wrzucasz plik .apk, później config. Reszte według instrukcji WD40.
 8. Xiaomi wydało "OŚWIADCZENIE". Sami robią cyrk. Mnie to już zbytnio nie obchodzi. Siedze na androidzie 10, nie mam zamiaru przejść nigdzie dopóki nie naprawią dymków czatu. Custom romy już dawno sobie z tym poradziły. Dostane 12, to super (o ile to będzie naprawdę działać.) - Jeżeli nie, to będę ją miał innym sposobem. Telefon jest świetny, parametry mnie zadowalają a system zmienię w każdej chwili.
 9. Czyli koniec końców zostajemy na androidzie 11. Tak jak wiele innych urządzeń typu POCO X3 PRO.
 10. Przeglądając changeloga (MIUI), nic się nie zmieniło takiego. (Chyba, że coś tutaj nie jest wypisane, to niech ktoś napisze.) źródło; https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/joyeuse/stable/V12.0.1.0.RJZEUXM/
 11. Tak jak poprzednicy. Na przyszłość, przynajmniej na tym telefonie nie zalecałbym od razu aktualizować telefonu jak wyjdzie nowa wersja. Z tego co się orientuje zmiana wersji messengera i tak nie pomaga.
 12. Hm, czyli jednak to jest wada systemowa. @WD40 też jest na globalu z androidem 11, problemu brak. Mi się nie spieszy na xiaomu.eu, czy wersję globalną z androidem 11 przez problemy m.in z messengerem. No nic, jakoś bardzo mi to nie przeszkadza. W najgorszym przypadku zacznę używać jasnego motywu w słońcu. Gdyby ktoś pytał jaki system: 12.0.1.0.QJZEUXM z wersją androida 10. (Stock)
 13. Udało sie jakoś naprawić ten problem? Z tego co wiem, to jest jakiś auto kontrast, ale zmiana ustawień nie pomaga. Nie wiem czy to wersja systemu, czy jak.
 14. Z tego co ja wiem, to idziesz do punktu wraz z dowodem zakupu gdzie kupiłeś telefon i tyle. Ale niech się wypowie jakis bardziej obeznany użytkownik, może @WD40
 15. @LeBomB Dymki z tego co wiadomo są problemem API z androida 11. Na samsungach też się dzieje podobnie.
×
×
 • Create New...