Miran

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Miran

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja kupiłem szkło Wozinsky i niestety nie siada ono przy brzegach czy też tak macie. Co ewentualnie polecacie sprawdzonego.
 2. Witam Przejrzałem sporo tematów ale nie widzę jednoznacznej odpowiedzi na mój problem. Rano telefon przestał reagować na odcisk palca (w nocy się aktualizował) żąda hasła ,problem w tym że jak człowiek kilka miesięcy odblokowywał odciskiem to hasło wyleciało z pamięci i nie byłem pewien jakie mam.Oczywiście zablokowało mi telefon i teraz raz na dwie godziny mogę sprawdzić kolejne hasło i odbierać połączenia.Telefon kupiony w Technos z zablokowanym bootloaderem ,rom global taki jaki mi wgrali.Czy poza liczeniem że w końcu trafię z hasłem mam jakieś inne wyjście? A może po kolejnej aktualizacji wróci odblokowanie palcem? Bardzo proszę o pomoc, cóż telefon by się przydał.
 3. Faktycznie zegar wygląda marnie ,taki lekko ucięty ale zwolniło się więcej pamięci operacyjnej teraz pokazuje nawet 1.8G , wcześniej góra 1.5 G.
 4. Zachęcony opiniami z tego wątku dokonałem zakupu RN2 dla córki i potwierdzam pełen profesjonalizm i dbanie o klienta. Jeśli tylko będzie możliwość wgrywania Miui Polska do RN3 kupię z pewnością w tej firmie. A tak przy okazji kiedy spodziewacie się RN3 u siebie?
 5. Kupiłem córce RN2 i szykowałem się że RN3 kupię dla siebie a tu widzę sporo problemów na dzień dobry. Pozostaje na razie wstrzymać się z zakupem bo być może lepiej będzie kupić jednak RN2. Będę z ciekawością śledził ten wątek. Pozdrawiam