morskit

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About morskit

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

639 profile views
 1. Niestety podajesz za mało informacji, żeby można było Ci pomóc. Ewentualnie spróbuj na http://forum.vw-passat.pl/
 2. Istnieje możliwość ustawienia modułu tak aby nie był widziany dla innych urządzeń. W takim przypadku trzeba użyć interface CAN i zmienić ustawienia. Sprawdź czy w nawigacji nie masz możliwości przywrócenia ustawień domyślnych w menu Ustawienia/Telefon.
 3. To jest mój 4 telefon, który łączę z tym modułem i nic nie musiałem usuwać. Przed włożeniem kluczyka włącz w telefonie widoczność bluetooth dla innych urządzeń, włóż kluczyk i powinien pojawić się bluetooth samochodu. Wpisujesz 1234 (jak dobrze pamiętam) i nastąpi sparowanie obydwu urządzeń. W Passacie B6 montowano oryginalnie moduł z możliwością odczytu SMS i z nim nie każdy telefon działał poprawnie. Pamiętam, że był on dedykowany głównie pod telefony Nokii. Ja montowałem moduł ze Skody, a on działa ze wszystkimi telefonami .
 4. U mnie działa świetnie z Mi4c. Mam moduł bluetooth od Skody.
 5. Mnie te delikatne wibracje skutecznie budziły. Po dwóch dniach nie wytrzymałem i wyłączyłem inteligentne budzenie. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 6. Myślę, że sprzedawca uznał Ciebie za oszusta i nie ma zamiaru stawać w Twojej obronie, bo sam nie wierzy w przedstawioną relację
 7. Dodać do autostartu i założyć kłódkę.
 8. Wysyłam SMS na drugiego SIM'a i w obu wiadomościach widzę polskie znaki. Wygląda na to, że jednak źle zainstalowałem ta apke . Ok teraz działa. Nie dałem wcześniej aplikacji uprawnień ROOT'a.
 9. Czyli wysyłając SMS z polskimi znakami na drugim numerze zobaczę polski znaki i to jest poprawne?
 10. Dzięki za odpowiedź. Jestem zdecydowany na zakup.
 11. Dzięki za tak szczegółowy opis. Właśnie czegoś takiego poszukuję dla mojej 5 letniej córki, która uwielbia spać przy zapalonej lampce. Nawet gdy zgaszę lampkę po jej zaśnięciu to ona w nocy i tak ją zapali. To jest jak zabawa w kotka i myszkę. Rano jak wstaję do pracy to lampka jest zawsze zapalona. Czy lampka posiada: - funkcję automatycznego zapalania się po przebudzeniu osoby używającej Mi Banda (oczywiście w godzinach nocnych)? - możliwość ustawienia czasu automatycznego wyłączenia po naciśnięciu przycisku załącz?
 12. Rzeczywiście, przy szybkim przesunięciu palcem działa idealnie.
 13. Działa, ale trudniej go aktywować niż wcześniej