Korsarz05

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Korsarz05

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 05/13/1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak nie masz tej opcji to znaczy, że nie wgrałeś wersji v2 wrzucanej w niedziele bodajże Miałem ten sam problem
 2. Korsarz05

  MIUI 8.3.2

  W tym wątku znalazłem coś o pliku persist.img tylko, że do Mi Max'a. @Acid mógłbyś doradzić tym co mają problem z sensorami, co mogliby zrobić żeby zaczęły działać?
 3. Korsarz05

  MIUI 8.3.2

  Mi się nie udało wrócić. Przy próbie przywrócenia kopii wyrzuciło /system is read only. Tak więc czekam na jutrzejszą aktualizacje
 4. Korsarz05

  MIUI 8.3.2

  U mnie na mi5 to samo. Zrobiłem wipe i zapuściłem jeszcze raz aktualizacje. Czujniki pojawiły się na 20min i zniknęły znowu. Po jednym z 9 restartów pojawiły się znowu, na 10 minut tym razem i znowu je wcięło. Wrócić do poprzedniej wersji nie mogę bo w TWRP wyrzuca błąd, że partycja /system jest read only. Będzie trzeba przeczekać do piątku.
 5. Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie instalacji wersji 8.1.3.0 na Mi5 z wgranym MIUI8 w wersji 6.11.10. Ściągnąłem plik zip z Rom'em i próbowałem zainstalować przez Aktualizacje. Za każdym razem jak aktualizacja się zakończy i system ma się uruchomić, to ekran miga na logu Mi tak z 10-12 razy i ponownie rusza aktualizacja. Wykonuje się ona tylko ciutkę szybciej od tej z pierwszego razu i sytuacja znowu się powtarza: próba uruchomienia, aktualizacja itd...tak chyba w nieskończoność. Jedynym ratunkiem wyjścia z tego loopa aktualizacji jest uruchomienie TWRP i przywrócenie systemu z backupu. I tutaj moje pytanie - jak zainstalować bez robienia full wipe tę wersję stable (chcę uniknąć skasowania backupu, ponieważ na tej wersji rozwojowej MIUI mam problem ze skopiowaniem całego backupu na kompa. Chodzi o pliki: recovery.emmc.win oraz boot.emmc.win.)