Jump to content

Blade232

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Blade232's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Potwierdzam zainstalowanie xiaomi.eu 9.5.1.0 stable (flashowane na xiaomi.eu 7.8.17). Dodatkowo zainstalowałem supersu żeby zrootować telefon. TWRP w wersji 3.1.1-0 i mimo blokady bl telefon jest zrootowany i jest nadal dostęp do TWRP.
 2. @Edifice mam to samo z tym 99% tylko na wersji stable eu 8.2.3.0 a zgodę mam od niedzieli i nie wiem czy czekać czy zostać na ostatniej wersji stabilnej albo rozwojowej z andkiem 5 i odpuścić sobie andka 7 bo zależy mi na zrotowanym telefonie.
 3. Z jakiej wersji instalowałeś i czy mogę z ostatniego roma na andku 5.1.1 instalować go i na nim odblokować bl ?
 4. Witam A czy jest szansa że odblokuje oficjalną metodą wersję eu stable 8.2.3.0 bo taką zainstalowałem i oczywiście bl zablokował się. Wniosek wysłałem w niedzielę po 15 i wieczorem mogłem już pobrać aplikację a smsa nie dostałem a procedura odblokowania wywala się przy 99%. Nie wiem czy to wina wersji miui ?
 5. Witam Ostatnio zaktualizowałem sobie mi4c do miui eu stable 8.2.3.0, blokując oczywiście bl. Zgodę mam od niedzieli, bez smsa ale mogłem pobrać miunlock więc już chyba ją mam. Telefon powiązany z kontem i zlokalizowany w micloud. Problem jest taki że wywala odblokowanie przy 99%. Nie wiem czy czekać czy to jednak wina wersji miui(czy na stable eu można odblokować czy tylko wersja rozwojowa) i na nowo flashować starą wersję 6.1.7 cn i na to rozwojowa 7.2.9eu lub 7.7.6eu i wtedy próbować odblokować oficjalną metodą. ?
 6. Raczej to nie jest bąbel powietrza a takie przebarwienie. Po zdjęciu tego szkła nie widać tego przebarwienia jak się patrzy pod światło ale po nałożeniu dla testu na inny wyświetlacz np tablet zobaczyłem znowu to samo przebarwienie.
 7. Witam Mam problem ze szkiełkiem na ekran. Po 2 tygodniach od nałożenia zaczyna się pojawiać taka plamka/przebarwienie nad górnym głośniczkiem i powiększa się w lewo aż do narożnika i potem powiększa się wzdłuż lewej krawędzi w dół parę centymetrów. Wygląda to na takie przebarwienie. Jednocześnie zaczyna się też pogłębiać/wylewać trochę w środek ekranu. To już trzecia szybka i tak samo się zachowuje. Każda była inna. Nie wiem co źle robię czy coś z powierzchnią ekranu jest nie tak i zawsze ten sam schemat i miejsce. Czy ktoś wie o co chodzi ?
 8. Witam wszystkich to mój pierwszy temat. Zamierzam kupić xiaomi z racji oddania żonie wysłużonego lenovo s650 z wgranym miui7. Wacham się czy brać mi4c 32gb a redmi pro 32mb. Moje pytania: 1 Który ma lepszy aparat szczególnie w gorszych warunkach oświetleniowych. 2. Który łatwiej odblokować i zrotowac 3. Który ma nowsze miui i czy oba mają już androida 6 niekoniecznie miui 4. Który jest bardziej wydajny 5. Który jest bardziej przyszłościowy i jest/będzie więcej romów 6. Który łatwiej rozebrać i wymienić baterię ewentualnie. 7. Który bardziej polecacie Pozdrawiam
×
×
 • Create New...