Jump to content

Rower górski

Użytkownicy
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Rower górski

 1. Ze sklepu normalnie. Wadliwa partia wyszła, która po jakimś czasie się wysypuje. Serwisy to naprawiają. Prawdopodobnie jeden z ukrytych chińskich programów szpiegujących coś szwankuje 😁 i efektem jest totalna zawiecha podczas restartu ( cegła).
 2. Jak masz odblokowany to zainstaluj od nowa soft. Problem prawdopodobnie już nie wystąpi, chyba że płyta gł. Jest wadliwa.
 3. Wyślij do serwisu, usługa nie będzie droga. Naprawią.
 4. Na początek zerwij folię z ekranu. Jek nie pomoże to wyślij do serwisu. Problem z czujnikiem był z tego co wiem w drugą stronę, czyli nie zawsze wygaszało ekran. U ciebie albo jest jakaś dziwna folia na ekranie, albo masz uszkodzony (zabrudzony) czujnik.
 5. Cześć, Xiaomi właśnie wycięło tapetę z Marsem. Czy może ktoś skopiować i udostępnić oryginalną tapetę?
 6. No jak sama napisałaś, boisz się coś zepsuć więc oddaj do serwisu. Prawdopodobnie i tak nic nie zrobisz domowymi sposobami ze względu na blokadę BL.
 7. A jak się zachowuje z podłączoną ładowarką?
 8. Nie wiedzieć dlaczego, ale od jakiegoś czasu w regionie Polska nie aktualizują się RN9pro. Z innymi telefonami tego producenta też są pewne problemy z aktualizacjami u nas. Najlepiej ustawić Szwajcarię.
 9. Tak, ustaw region na Szwajcarię i zaczekaj chwilę. Sam się zaktualizuje.
 10. Niektóre egzemplarze wieszają się na logo startowym. Wyślij oba do serwisu i opisz problem. Powinni pomóc.
 11. Serwis może być ostatnią deską ratunku, ale zgodzę się, że niekoniecznie łatwo i niekoniecznie za darmo. Jednak jeśli telefony mają aktualizowane oprogramowanie w centrach serwisowych, to jakby wracają bez konieczności wpisywania haseł do konta, nawet jeśli wcześniej było to wymagane. Aktualizacja oprogramowania jest standardem, więc warto przynajmniej zapytać, czy i za ile to zrobią. Warto zapoznać się też z artykułem: https://micenter.pl/jak-usunac-konto-xiaomi-z-telefonu-2/ Dokładnie. Jest natomiast duża szansa, że jak zakładałaś konto xiaomi na telefonie, to manager haseł Google zapisał nazwę tego konta oraz hasło do niego. Przepatrz dokładnie swoje konto Google, być może tam masz rozwiązanie.
 12. Sprawdź sobie czy Google nie zapisało automatycznie konta i hasła do niego. Rozwiązaniem twojego problemu z całą pewnością jest wysyłka sprzętu do serwisu.
 13. Tak, telefony czasem tak mają. Na początek spróbuj power i +volume jednocześnie podczas uruchamiania. Jeśli nic tym nie zdziałasz to wyślij do serwisu.
 14. Generalizujesz, aby stwierdzić ile jest takich, które posiadają jakąkolwiek wadę, musisz mieć dane sprzedażowe. Tak samo jest z grupą FB, musisz znać wielkość takiej grupy oraz ilość wadliwych urządzeń. Następnie należy wziąć poprawkę na to, że tylko ludzie niezadowoleni ze sprzętu z jakiś powodów szukają rozwiązań, niekoniecznie uszkodzonych. Gdyby 3/4 telefonów było usterkowych to taki sprzęt nie miałby szans na sprzedaż. Co do tematu to powodów utraty połączenia może być bardzo dużo poczynając od ustawień. Np oszczędzanie energii, automatyczne wyłączanie danych podczas blokady ekranu, przełączanie stacji bazowych a najpewniej to sama sieć odrzuca połączenie. sprawdź, czy włączenie na chwilkę trybu samolotowego nie przywraca połączenia.
 15. No to doopa, fabryczne ustawienia trzeba zapodać.
 16. Dźwięk sms jest ustawiony domyślnie taki sam jak dźwięk powiadomień systemu. Sam dźwięk sms ustawia się w aplikacji a nie w jej właściwościach. Jak otworzysz aplikację sms to kliknij trzy kropeczki na górze potem w menu znajdziesz ustawienia, następnie klikasz powiadomienia, potem klikasz wiadomości przychodzące i tam już masz dźwięki samych sms.
 17. 1. Ten numer nie przejdzie. Każde uszkodzenie mechaniczne bez względu na okoliczności jest uszkodzeniem, na które producent nie ma wpływu i nie odpowiada za nie. Musiałbyś udowodnić, że pękło samo z siebie. 2. Sama wymiana to ze 30 minut, koszt może z 50zł. Inną kwestią jest sprowadzenie części, pewnie trzeba będzie trochę zaczekać, no i cena samej części powiększona o marżę tegoż gościa. 3. I tak i nie. Skumają na 100%, że ktoś tam zaglądał, ale niekoniecznie stracisz gwarancję. To będzie zależało od samych uewentualnych usterek i humoru technika. Jak chcesz wiedzieć co i jak, napisz email do serwisu, bo dodzwonić może ci się nie udać. Zapytaj o to czy jest szansa na naprawę gwarancyjną, ile będzie ewentualnie kosztować naprawa oraz czy stracisz gwarancję, jeśli zrobi to ktoś inny.
 18. No i mądrze prawisz, to są najważniejsze elementy każdego pojazdu i nie powinno się robić nic na sztukę, a już na pewno, gdy nie ma się pojęcia o tym, ani wiedzy jak to działa. Niestety nie mogę zgodzić się z twierdzeniem, że im większa tarcza tym lepsza. To że coś jest bardziej nie oznacza, że jest lepiej. W przypadku pojazdów napędzanych silnikami należy też zdać się na projekt producenta, który dopasowuje parametry hamulca (skok, luz, siłę hamowania, zachowanie się tego po zalaniu itp) do konkretnego urządzenia i warunków w jakich ma pracować. Co powiesz swojemu klientowi, który jadąc sobie w najlepsze na odblokowanym urządzeniu 34km/h lekko przyhamuje na zapiaszczonym chodniku i natychmiast zblokuje się koło? Co gdy dojdzie wtedy do niekontrolowanego poślizgu i wypadku? Nawet jeśli zeskoczy, to czy ludzie biegną z taką prędkością? Co powie prokurator a potem sędzia gdy Twój klient się zabije? Że miał bardziej, dlatego miał lepiej? Pomyśl o tym. Co do samego tematu to napiszę jeszcze raz, fabryczne hamulce wcale nie są złe, one są zwyczajnie optymalnie zaprojektowane do urządzenia i tak ma być. Jeśli chodzi o zdejmowanie ograniczenia prędkości, to jest to nie tylko wykroczenie przeciwko obowiązującemu prawa, ale także stwarzanie zagrożenia dla siebie i co ważniejsze dla innych uczestników ruchu. Wypadki nie były wcale rzadkie, dlatego powstały takie a nie inne przepisy.
 19. Czasem żółtawa poświata pojawia się, jak coś zwali się z czujnikiem światła i zgłupieje automatyczna jasność. Zadam może głupie pytanie, czy próbowałaś wyłączyć i włączyć? Jak wydaje się wszystko w porządku to reset do ustawień fabrycznych, jak to nie pomoże to serwis.
 20. Założyć oryginalną, czyli taką jaka została zaprojektowana do konkretnego modelu, która będzie zwyczajnie pasować do całej reszty bez kombinacji. Układ hamulcowy to nie zabawa, ma zapewnić bezpieczeństwo użytkowanikom hulajnogi i innym uczestnikom ruchu. Osobiście nie chcę spotykać na swojej drodze wieśtuningowców, przerabiających hamulce, czy o zgrozo zdejmujących ograniczenia prędkości!!! Napiszcie proszę po co zakładać większą tarczę? Bo skuteczności hamowania tym się nie poprawi. No w tym przypadku warunek ten nie jest spełniony. Spójrz proszę na zdjęcia na górze, zacisk jest nie zamontowany i pada pytanie jak to zrobić. Więc odpowiedz sobie sam na pytanie, czy każdy może sobie samodzielnie montować takie rzeczy? No w tym przypadku warunek ten nie jest spełniony. Spójrz proszę na zdjęcia na górze, zacisk jest nie zamontowany i pada pytanie jak to zrobić. Więc odpowiedz sobie sam na pytanie, czy każdy może sobie samodzielnie montować takie rzeczy? Tidnes dziękuję za cytat c ustawy, ale ją znam, nie ma też związku z moimi poglądami w tym temacie, ani też z moją wypowiedzią.
 21. Ingerencja w układ hamulcowy powinna być prawnie zakazana i uznana jako zmiana warunków technicznych uto. Po takiej operacji urządzenia powinny podlegać obowiązkowej homologacji albo być wycofywane z użycia. A działania takie określam mianem wieśtuningu. Mandaty powinny być bardzo dotkliwe. Zakładasz tarczę która nie pasuje, stwierdzasz fakt, że nie pasuje i nadal kombinujesz co by tu zrobić aby jeszcze coś spierniczyć? A co jeśli śruby z marketu, które założysz zdeformują się, pękną lub zwyczajnie skorodują, albo te śmieszne podkładki roztopią się od temperatury?
×
×
 • Create New...