Jump to content

mulat

Użytkownicy
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

816 profile views

mulat's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

12

Reputation

 1. Dzisiaj pojawiły się stacje świąteczne RMF Święta, Święta Top 30 i Kolędy.
 2. Migracja na nowy serwer, dzisiaj stację mogą nie działać. ---edit--- Radio zostało zmigrowane na nowe serwery w chmurze, gdyby stacje nie działały trzeba je dodać ponownie. Nowy adres: 130.162.33.218 Nowe stacje mają dopisek [PL]
 3. Właśnie sprawdziłem i wszystko działa. Wczoraj też powinno być ok.
 4. Awaria, wieczorem zerknę. Jeżeli wszystko jest ok u providera to jutro powinno działać.
 5. Mogę upublicznić przykładowy kod. Radio bazuje na kontenerach. Jeżeli wiesz jak działa docker, docker-compose i masz podstawową wiedzę z obslugi linuxa to nie powinno być problemu. W sieci lokalnej polecam Raspberry Pi.
 6. Awaria stremów z eskago (vox, wawa, eskarock). Niestety nie wiem kiedy wrócą. ---edit--- stacje wróciły
 7. @krzysmir już radio działa, musiałem skontaktować się z supportem bo były problemy z siecią po ich stronie.
 8. @krzysmir co do działania radia to dzisiaj jest jakaś awaria u dostawcy i jeden serwer praktycznie nie działa. Niestety nie wiem kiedy wróci do normy. Co do interfejsu i uruchamiania stacji to niestety jest jak jest i nie ma alternatywnej aplikacji. Ja używam gateway i przypisanych scen automatyzacji (można zrobić z nich skrót na pulpit lub połączyć z fizycznym przyciskiem), to trochę usprawnia.
 9. Z tego co wiem to europejskie wersje nie wspierają radia. Nie wiem które wersje bramki. Może ktoś inny się wypowie.
 10. Radio już działa. Dzięki za modyfikację, chociaż z rootem można wyedytowac plik hosts.
 11. Użyj strzałek przód/tył na ekranie z kręcącym się radiem. Powinno pozwolić na wybranie którejś normalnej stacji. Jeżeli nie działa to przeinstaluj aplikacje, to była duża aktualizacja i może coś nie działać. PS. pojawiło się Radio 357
 12. Jeżeli urochomisz Host Go, stacje wyświetlą się na listach stacji (są widoczne w każdej zakładce). Żeby dodać do ulubionych na głównym ekranie radia pierwszy screen z postu powyżej należy w prawo albo w lewo wybrać interesującą stacje a później dać serduszko. PS. Jeżeli nie widzisz stacji przejdź do filmiku z instrukcją jak uruchomić Host Go.
 13. Już radio wróciło, miałem niespodziewane problemy tym tygodniu może jeszcze znikać bo muszę zmienić kilka rzeczy. Z dobrych wiadomości udało się ogarnąć nowy interfejs, stacje pojawiają się w nowym odtwarzaczu. Oczywiście żeby stacje były widoczne trzeba mieć uruchomione Hosts Go.
×
×
 • Create New...