Jump to content

mulat

Użytkownicy
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mulat last won the day on June 5 2023

mulat had the most liked content!

1 Follower

Kontakt z Tobą

 • Strona WWW
  https://mi-radio.ovh

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F3

Recent Profile Visitors

7,955 profile views

mulat's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

16

Reputation

 1. @Fanek jeżeli działa stary setup to nie trzeba zmieniać, do kolejnej awarii DNS. Domeny tk były darmowe i firma, która nimi zarządzała straciła do nich prawo (w dużym uproszczeniu). Teraz mi ją przedłużyli na 9 lat ale nie mam pojęcia co się wydarzy jak domeny zostaną przejęte przez następców a to się powoli dzieje. OVH będzie działała bo to normalna domena zarządzana prze zemnie u operatora OVH.
 2. Hosts Go wypadło ze sklepu Play, dodałem możliwość pobrania apk z https://mi-radio.ovh/apk/ (jest to mirror bez czekania z https://apkpure.net/pl/no-root-hosts-go/dns.hosts.server.change/download) Sprawdzony na https://www.virustotal.com/gui/file/5fea08385ea3bf3aa2f0695afe22bc359f353ef1b0a44251c48d04cd132c015f?nocache=1 Powodzenia! --- edit --- Wygląda na to, że domena mi-radio.tk wróciła, stare stacje powinny działać aczkolwiek warto przenieść się na ovh.
 3. Uwaga! Ze względu na utratę darmowej domeny mi-radio.tk jestem zmuszony przenieść projekt na płatną domenę mi-radio.ovh. Mam nad nią pełną kontrolę, więc nie spodziewam się problemów w przyszłości. Niestety wymaga to dodania stacji od nowa!
 4. Jest awaria u dostawcy DNS, domena mi-radio.tk zniknęła z internetu. Napisałem do nich, czekam na naprawę.
 5. @Mi Rimasz ikonkę vpn po kliknięciu start w Hosts Go?
 6. @Fanek rozumiem, że masz stacje widoczne na liście. Włącz jedna z nich żeby grała z listy i wróć do główego widoku radia, tam dodaj do ulubionych (serduszko w prawym górnym rogu) . Przełącz później strzałkami na kolejne stacje i też dodaj je do ulubionych. Powinny się dodać i zostać po rozłączeniu Hosts Go. @Mi Ri nie mam pomysłów, u większości osób działa. Musisz mieć jakiś błąd w konfiguracji Hosts Go. Ewentualnie wyłącz WiFi i spróbuj zrobić konfigurację na danych komórkowych.
 7. @Mi Ri masz # przed IP to wyłącza wpis, czyli tak jakby go nie było. Jak zaznaczysz wpis to masz do wyboru ikonkę (#), która odkomentuje i będzie działało. @Fanek robisz Host Go jak na filmie z youtube, tylko ze zmienionym IP na 130.162.33.218? Nie zmieniaj DNS, trzeba tylko zmienić hosts. Oglądnij filmik jeszcze raz, zatrzymuj na każdym kroku i sprawdź czy masz tak samo.
 8. @Fanek na 130.162.33.218 wszystko działa poprawnie, masz problem z aplikacją Host Go, zobacz czy pomoże po przeinstalowaniu. Apka powinna startować niezależnie jakie wartości tam wpiszesz.
 9. Jeżeli macie problemy z odtwarzaniem trzeba usunąć stacje z ulubionych i dodać je od nowa (według instrukcji z pierwszego postu). 1 czerwca wygasł stary serwer, jeżeli dawno nie dodawaliście stacji to linki mogły do niego prowadzić.
 10. @kozsebto nie jest aplikacja tylko sposób na odtwarzanie polskich stacji radiowych przez urządzenie Xiaomi Gateway w wersji CN (EU nie posiadają radia). Przykładowe zdjęcie urządzenia:
 11. Dzisiaj pojawiły się stacje świąteczne RMF Święta, Święta Top 30 i Kolędy. --- było trochę niestabilnie w ten weekend (10-11.12), sporo zmian wprowadziłem
 12. Migracja na nowy serwer, dzisiaj stację mogą nie działać. ---edit--- Radio zostało zmigrowane na nowe serwery w chmurze, gdyby stacje nie działały trzeba je dodać ponownie. Nowy adres: 130.162.33.218 Nowe stacje mają dopisek [PL]
 13. Właśnie sprawdziłem i wszystko działa. Wczoraj też powinno być ok.
×
×
 • Create New...