Jump to content

mulat

Użytkownicy
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

710 profile views

mulat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

11

Reputation

 1. Mogę upublicznić przykładowy kod. Radio bazuje na kontenerach. Jeżeli wiesz jak działa docker, docker-compose i masz podstawową wiedzę z obslugi linuxa to nie powinno być problemu. W sieci lokalnej polecam Raspberry Pi.
 2. Awaria stremów z eskago (vox, wawa, eskarock). Niestety nie wiem kiedy wrócą. ---edit--- stacje wróciły
 3. @krzysmir już radio działa, musiałem skontaktować się z supportem bo były problemy z siecią po ich stronie.
 4. @krzysmir co do działania radia to dzisiaj jest jakaś awaria u dostawcy i jeden serwer praktycznie nie działa. Niestety nie wiem kiedy wróci do normy. Co do interfejsu i uruchamiania stacji to niestety jest jak jest i nie ma alternatywnej aplikacji. Ja używam gateway i przypisanych scen automatyzacji (można zrobić z nich skrót na pulpit lub połączyć z fizycznym przyciskiem), to trochę usprawnia.
 5. Z tego co wiem to europejskie wersje nie wspierają radia. Nie wiem które wersje bramki. Może ktoś inny się wypowie.
 6. Radio już działa. Dzięki za modyfikację, chociaż z rootem można wyedytowac plik hosts.
 7. Użyj strzałek przód/tył na ekranie z kręcącym się radiem. Powinno pozwolić na wybranie którejś normalnej stacji. Jeżeli nie działa to przeinstaluj aplikacje, to była duża aktualizacja i może coś nie działać. PS. pojawiło się Radio 357
 8. Jeżeli urochomisz Host Go, stacje wyświetlą się na listach stacji (są widoczne w każdej zakładce). Żeby dodać do ulubionych na głównym ekranie radia pierwszy screen z postu powyżej należy w prawo albo w lewo wybrać interesującą stacje a później dać serduszko. PS. Jeżeli nie widzisz stacji przejdź do filmiku z instrukcją jak uruchomić Host Go.
 9. Już radio wróciło, miałem niespodziewane problemy tym tygodniu może jeszcze znikać bo muszę zmienić kilka rzeczy. Z dobrych wiadomości udało się ogarnąć nowy interfejs, stacje pojawiają się w nowym odtwarzaczu. Oczywiście żeby stacje były widoczne trzeba mieć uruchomione Hosts Go.
 10. Stream w RMF FM przestał działać, naprawiłem to przy okazji dzisiejszych zmian (projekt działa na k3s). Włączyłem też powiadomienia na email o nowych postach w tym temacie (myślałem, że mam włączone). PS. w tym tygodniu być trochę niestabilnie, testuję kilka nowych rozwiązań
 11. Dodałem dwie nowe stacje Radio Dzieciom, Radio Nowy Świat oraz instrukcję konfiguracji: https://www.youtube.com/watch?v=C12DIu8QnjM
 12. Ostatnio były małe problemy techniczne. Teraz radio działa, sprawdzałem u siebie.
 13. Obecnie radio nie działa awaria u dostawcy ---edit--- Już jest OK
 14. Dobra wiadomość udało się znaleźć nowy serwer w bardzo korzystnej cenie! Projekt został przedłużony o rok na nowy serwerze 23.234.247.97 zapraszam do testów! Już teraz możecie zacząć słuchać stacji z nowego serwera, trzeba je tylko dodać od nowa zgodnie z instrukcją. Zmianie ulega wpis hosts na 23.234.247.97. Zachęcam do migracji, serwer jest mocniejszy w związku z tym powinien działać stabilniej.
×
×
 • Create New...