Jump to content

miras2020

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About miras2020

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj jak kolega wyżej pisał na innej karcie SD.
 2. Koledzy, niestety jest partia telefonów, która ma wadę powodującą restarty. Tylko wymiana na nowy egzemplarz pozbawionej tej wady da zadowolenie...
 3. Też uważam, że przełączenie na 3G, to tylko doraźne rozwiązanie. Od przyszłego roku rozpocznie się wyłączanie nadajników 3G i co potem... telefon do kosza? Ja bym nie odpuszczał reklamacji, tym bardziej, że są egzemplarze wolne od tej wady (swojego mam od kilku miesięcy i ani razu się nie zrestartował).
 4. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem tegoż bardzo kontrowersyjnego smartfona i chociaż nie mam z nim żadnych problemow, to jednak denerwuje mnie parę rzeczy. Dzisiaj z nudów zmieniłem region na Austria i... pokazała się aktualizacja MIUI V12.0.1.0.QJZEUXM I jakie pierwsze wrażenia? Szok! Niedowierzanie! W aparacie nie ma przyciemnionej 1/3 ekranu co bardzo utrudniało kadrowanie zdjęć! Jestem mega zadowolony! Mam nadzieję, że nowe oprogramowanie jeszcze w czymś mnie zaskoczy , oczywiście na plus!
 5. Ewidentnie są partie smartfonów wadliwych i chyba jest to czysta loteria na jaki trafimy Ja kupowałem w ProLine i mam to szczęście, że wszystko działa bezbłędnie... Jednakże kładzie to cień na ten model i markę Xiaomi, chyba za bardzo zapędzili się w wyścigu wypuszczania kolejnych nowych modeli.
 6. Szok! Niedowierzanie! Zdradziłem samsunga dla Xiaomi i chociaż na razie nie mam problemów, to czytając takie posty strach się bać... :/
 7. W takim razie nie pozostaje Wam nic innego jak wymiana na nowy..., działający! Powodzenia.
 8. Jakiego programu nawigacyjnego używasz? Ja w samochodzie Automapę, czasami Mapy Google, a na rowerze aplikację Traseo i jeszcze restartu nie miałem. A może masz telefon na przedniej szybie i w pełnym słońcu się przegrzewa?
 9. Czytałem w komentarzach, że gdy na ekranie wyświetlane jest białe tło powstaje tęcza, zaobserwowałeś takie zjawisko?
 10. @gello1 i co masz już ten zestaw? Jeżeli tak to jak go oceniasz?
 11. Nie chce mi się wierzyć, że przy tym pierwszym zgłoszeniu wymieniali płytę główną..., pewnie tylko na papierze. Jak przetestujesz to napisz, czy jest ok.
 12. Wydaje mi się, że musiała być jakaś wadliwa partia. Problem raczej nie będzie po stronie softu, mam dokładnie takie same dane jak na Twoim screenie, używam prawie codziennie nawigację i inne programy wykorzystujące GPS, a telefon się jeszcze ani razu nie zrestartował. A nie przenosiłeś danych z poprzedniego smartfona?
 13. Jakiś felerny egzemplarz Ci się trafił. Ja używam GPS prawie codziennie po kilka godzin i ani razu się nie zrestartował... A tak na marginesie, to ciekawe czy serwis tę płytę główną wymienił, czy wpisał tylko w protokół...?
 14. Czytając te komentarze strach się bać! Używam 9Pro od 7 lipca, korzystając intensywnie z WiFi, BT , aparatu i póki co żadnych restartów nie miałem. Jedynie problem był z GPS, ale ostatnia aktualizacja to naprawiła. Może faktycznie była jakaś felerna partia...
 15. Ja po zakupie byłem załamany, ale z czasem coraz bardziej przekonuję się do tego smartfona Czas pracy na baterii... mega! Gps po aktualizacji naprawiony, zdjęcia... nie wyglądają jak z flagowców, ale wstydu nie ma
×
×
 • Create New...