-
Postów
720 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez Uri0550
-
Powiadomienia w MiFit to jedna wielka kpina. Najlepiej będzie jak sobie kupisz Mi Band Tools i tam ustawisz wszystko.
-
@Axles To co dałem linka to 1.8.511 w języku angielskim. Jeśli masz aplikację z Google Play / Mi Store to nie musisz nic kombinować tylko instalujesz i tyle. Jeśli masz apkę od Miui Polska to musisz najpierw ją odinstalowanć.
-
@Rob83 Nie miało prawa Ci nic usunąć skoro wszelkie aktywności są zapisywane na serwerze... Ja przeskakuje z miuipolska, google play i mi store i nigdy ani 1 krok lub minutę spania nigdy nie usunęło. Tylko zawsze na moment przed odinstalowaniem robię synchro z netem włączonym żeby na serwer dane poszły.
-
Ta apk co podałem to sam wyciągnąłem ze swojego telefonu i jest to najnowsza możliwa wersja.
-
@Rob83 No niestety nie mam 1s więc nie odpowiem na to pytanie Tutaj link do mojego Google Drive https://drive.google.com/file/d/0Bz-5Do0Er5zRaHM5RzFyY05QVTQ/view?usp=sharing
-
Powiem szczerze że z najnowszej aktualizacji mifit 1.8.511 (która aktualizuje firmware opaski kolorowej do numerka 1.0.12.0) jestem bardzo zadowolony (nie wiem czy jest już ona w MIUI Polska bo nie korzystam z tej wersji - korzystam z wersji z mi store) Nareszcie sen jest interpretowany poprawnie, łączenie opaski z mifit trwa mniej niż sekundę (+ czas trwania synchronizacji), znacznie poprawiona bateria - od wykonania update (13 stycznia) przy tej samej ilości powiadomień opaska zjada zamiast 4% dziennie to 2% dziennie.
-
Coś mi zjada dane 3-7KB/dziennie
Uri0550 odpowiedział(a) na PermBan temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Edytuj sobie APN. Dopisz sobie literkę do pola "APN" i fon nie będzie już się łączyć ale ty też nie będziesz mieć możliwości (aż nie zmienisz spowrotem). Ja miałem dokładnie taką samą sytuację na oficjalnym sofcie z s3 lte i siecią play. Brało mi po kilka Kb i mi naliczało 5zł za bezpieczny internet... A jak poszedłem z tym do playa to oni nie widzieli w systemie żeby telefon się łączył z siecią... A pieniądze to mi zabierali bez zająknięcia... -
Jak wyłączyć/odinstalować apki systemowe ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Mn1s1ek pytanie w HyperOS - korzystanie
@Gumka23 Nie usuwaj tylko zamroź efekt ten sam. Ja nie mam fc po zamrożeniu - wszystko działa jak powinno -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
@zonee No to akurat ma coś w sobie z prawdy. Na s3 lte mam 5.1.1 który w porównaniu do stocka to rakieta. Wgrałem sobie testowego builda 6.0.1 (włącznie z gappsami) i muszę przyznać iż telefon znowu dostał kopa... -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
@mirmaz doze to owszem bardzo przydatna funkcja ale żeby działała to musi sprzęt współgrać. Bez specjalnego czujnika doze nie jest aktywne - a wątpię że takie czujniki mają już wypuszczone telefony (przed premierą andka 6.0) -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
No w tym przypadku to owszem może coś takiego się zdarzyć. Ale nie wierzę w to żeby to miało miejsce jeszcze przez dłuuuugi czas. Developerzy nie strzelą sobie w stopę wypuszczając aplikację np tylko na MM gdzie jego procentowe występowanie jest na poziomie 0,7% wszystkich urządzeń z andkiem. Największe udziały ma KK 36% a taki JB 4.1 ma jeszcze około 9% a JB 4.2 12%. Więc o to bym się nie martwił jeszcze przez długi czas. -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
No wyobraź sobie że nie musisz bo NIC w miui się nie zmieni Jest takie samo na urządzeniach z KK, LP czy MM -
Aero od pewnego czasu działa na nadajnikach lte oraz 3g 2100mHz. Więc jeśli masz wokół siebie nadajniki lte / 3g 2100mHz od aero (plus) to będzie działać na 813.
-
Nie musisz nic ustawiać. Skoro mi powiadamia jak wrócę do zasięgu to Tobie też będzie. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
Ale nie doze Są 3 wersje pistonów v3: Piston v3 Doze - najtańsze i najtandetniejsze. Posiadają tylko 1 przycisk na pilocie (play/pause) Piston v3 Youth Edition - o wiele lepsze ale też trochę gorsze od zwykłych. Posiadają 3 przyciski na pilocie (play/pause, vol+, vol-). Mają płaski kabel i plastikową obudowę Pistony v3 - najdroższe i najlepsze w metalowej obudowie
-
Spróbuj taskerem (wymagany root). Albo możesz zadzwonić/przejść się do playa i zmienić priorytety
-
Redmi 2 nie obsługuje AC. Nie wiem jaką Ty specyfikacje czytałeś. Pewnie do Redmi Note 2 zamiast do Redmi 2.
-
Jak wyłączyć/odinstalować apki systemowe ?
Uri0550 odpowiedział(a) na Mn1s1ek pytanie w HyperOS - korzystanie
Ściągnij/kup sobie Rom Tollbox Pro albo Titanium Backup i zamroź aplikację -
Obsługą częstotliwości. Google nie boli
-
Mi nie wybudza telefonu prawie wcale SGS3 LTE & Tapatalk 5.4
-
Ja mam mi band tools i działa wyśmienicie też kupowałem jak była po 5zł SGS3 LTE & Tapatalk 5.4
-
Przy moich wybudzeniach pokazywało wszystkie poprawnie - najdłuższe jakie miałem to około 1h30min SGS3 LTE & Tapatalk 5.3.8
-
Jakoś czarne i białe mają po 1 przycisku... Bo niby na jednej aukcji dazzle są tylko kolorowe, na innej są również czarne i białe ale te 2 ostatnie mają tylko 1 przycisk... Nie mam pojęcia. To już chyba wolę kupić Youth Edition za 4$ -------------------------------------------------- Na youtube Dazzle mają tylko 1 przycisk. https://www.youtube.com/watch?v=W5wZsooOJx0
-
Jaka jest różnica w tej wersji z 1 postu - Dazzle Edition a Youth Edition?
-
Mi też się wieszał. Zrobiłem wipe i od 3 czy 4 aktualizacji raz na 20 łączy dłużej niż 3 sekundy SG3 LTE & Tapatalk 5.3.3 W sensie nie telefonu a wyczyszczenie danych aplikacji MiFit SG3 LTE & Tapatalk 5.3.3
