Jump to content

czubi

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

About czubi

 • Birthday 06/11/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Motocykle, fotografia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI3

czubi's Achievements

 1. Ponawiam pytanie Podeśle ktoś jakiś link do tego softu?
 2. Właśnie na tej stronie. Ja teraz sprawdziłem klikając na "Unlock Now" i wyświetlił mi się komunikat, że złożyłem już taką prośbę więc chyba działa...
 3. Czekam na odpowiedź na moją prośbę o odblokowanie bootloadera. Gdzie mogę znaleźć ten rom na zablokowany BL?
 4. Można instalować dzisiaj wydane Miui EU na Redmi 3 z zablokowanym bootloaderem? Widzę, że zniknęła informacja umieszczona pod przyciskami wyboru serwerów informująca o instalacji na odblokowanym bootloaderze.
 5. Zainstalowałem CM 13 Snapshot. Wszystko fajnie tylko podczas rozmowy nie działa czujnik zbliżeniowy i nie wygasza ekranu. Nie można prowadzić rozmowy bo cały czas wciska się uchem wszystko po kolei... Można jakoś to naprawić czy pozostaje czekać na poprawiony soft?
 6. Czy można w jakiś sposób uaktywnić lub wlączyć po zainstalowaniu określonych dodatków odblokowanie/zablokowanie telefonu przy pomocy dwukrotnego dotknięcia ekranu? Tak jak funkcja KNOCK ON w LG.
 7. Witam. Mam dziwny problem związany z prowadzeniem rozmów. Rozmowy prowadzone w lokalizacjach w których obie osoby mają pełny zasięg. Sytuacja za każdym razem wygląda bardzo podobnie. Rozmowa się zaczyna, mija magiczny czas kilku minut i osoba z którą rozmawiam zaczyna słyszeć dziwne trzaski, bardzo zniekształcony i niezrozumiały mój głos. Rozłączamy się i po ponownym nawiązaniu połączenia mamy kilka minut spokoju. Sytuacja występuje tylko wtedy gdy rozmawiam z użytkownikami Xiaomi Redmi (Red Rice). Wszyscy posiadamy telefony w sieci Play. O co tu chodzi? Z innymi rozmówcami nie mam takiego problemu.
 8. Jestem użytkownikiem sieci Play. Mam mały problem. W domu najlepszy zasięg mam na nadajniku T-mobile w pracy zaś na nadajniku sieci Plus. Czy jest jakaś możliwość aby telefon mógł się automatycznie przełączać w określonych godzinach na danego operatora? Jakaś aplikacja czy chociażby widget który umożliwi szybki wybór zamiast brniecia w menu? Zapytacie czemu nie ustawie automatycznego wybierania sieci. A dlatego że w pierwszej kolejności będzie szukał sieci macierzystej która ma cząstkowy zasięg i powoduje częste przelaczenie i rwanie połączeń w jednej jak i drugiej lokalizacji. Gdy ustawie manualnie jest ok. Tylko po powrocie do domu muszę zmienić ☺ Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 9. U mnie zatrzymuje się na 15% Pomoże ktoś w wyjaśnieniu problemu?
 10. No właśnie problem napisany na początku tematu jest o tym, że mimo kliknięcia na literkę "Z" przenosi i tak do maksymalnie literki"L".
 11. Pamiętam, że w którejś wersji Miui miałem przewijanie do literki "S". Teraz od jakiegoś czasu tylko do "L". Wpisy w kontaktach mam cały czas te same, nie dodałem nikogo więc teoria z polskimi znakami raczej się nie sprawdzi... Fajnie by było jakby ktoś się tym zajął bo ja akurat mam dużo wpisów od "L" do końca więc czasem trochę trzeba przewijać jeśli nie wiemy czego szukać
 12. Ponawiam pytanie ponieważ zaobserwowałem podobny przypadek.
 13. Dzięki Teraz już wszystko działa tak jak powinno Pozdrawiam.
 14. Podczas próby głosowego ustalenia celu podróży aplikacja zostaje zamknięta, przenosi mnie do pulpitu i otrzymuje komunikat: "Niestety aplikacja Mapy została zatrzymana". Czy jest jakiś sposób na to żeby działało prawidłowo?
×
×
 • Create New...