Jump to content

Markoborko

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Markoborko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dziekuje za pomoc ale czas już minoł i cierpliwosć na xiaiomi . Wróciłem do Huawei P40 pro w koncu wszystko dziala nawet usługi google Gspace. Czuc że telefon o klase lepszy.
 2. Mam pytanie. Android 13 chodzi odczuwalnie gorzej .mam wrażenie że nawet ekran jest ciemniejsze. Bateria dużo gorzej. Chrome przeładowuje po 5 minutach , strasznie szybko ubija aplikacje. Czy żeby obniżyć wersję do 12 wystarczy odblokowanie bootloadera. I wgranie przez recovery niższej wersję z tym samym regionem mam euxm
 3. Ogulnie przed aktualizacja do android 13 wszystko było 2 3 4 5 g ,a od siebie nie polecam aktualizacji telefon gorzej działa.
 4. Mam pytanie używam Xiaiomi 12t android 13 . czy moze ktoś ma tą wersje bo z ustawien zniknelo wybór 3 2 g mam tylko 4 i 5g
 5. Aktualizowane od razu bez zastanowienia do wersji 13.0.8.0 poprawki z kwietnia. I od razu problemy brak możliwości ustawienia tapety z galerii. Z aplikacji Google zdjęcia bez problemu. Odnoszę wrażenie że jasność telefonu w automacie słaba. Oraz co mnie zdenerwowało okrutnie. DolbyAtmos źle działa . Piosenka zaczyna się głośno i dynamicznie po 10 sekundach jakości i głośności spada . Potem falowo narasta. Po wyłączeniu dolby super. Używam poweramp i Harman Kardon go Play. Czy na starszej wersji Androida 11 miał ktoś podobne wrażenia. Jestem w trakcie odblokowania bootloadera. Po doblokowanu bootloadera wgrałem V12.5.7.0.RKFEUXM i nie ten sam telefon działa wsystko .Jakość audio bluet, super bez oslabjenia jakości , podświetlenie ekranu nie świuje na dworzre . Raz jasno po chwili spadek. normalnie z galerji z zdjęcia można ustawić tapete.I dużo żwawszy tlelefon sie zrobił. No i z ciekawośći z odblokowanym bootloaderem wgarałem sweet_eea_global_images_V13.0.3.0.SKFEUXM I działa wszystko .Widocznie wcześniej aktuilzacja z 11 na 12 przez ota dała błędy.
 6. Ogólnie dziekuje za pomoc i nie stety opószczam foróm powrót do Huawei P30 Pro zamiana za xaiomi.
 7. Z wgrywaniem muszę do soboty poczekać odblokowanie Botloader trwa 168 godzin. A narazie po testuje aparat plus Google Camera. NGCam_7.4.104-v1.7.apk Fotki Z automatu bez żadnej igerencji Aparat orginalna aplikacja i Google. https://drive.google.com/drive/folders/12CgGR7PQheI-HmqaMmPZBRhpCQz-oX3Q
 8. Po chwil namysłu i troche pogrzebania . Zainstalowałem od nowa wersje mui12 z poziomu recowery.Po tem reset .Nastąpiła poprawa nie jestem pierwszym właścicielem telefonu.Widocznie możliwa rożnica po między aktualizacją Ota a czystą instalacją. Pewnie usuneło to drobne błędy w instalacji.
 9. Dziekuje za poprawę błędu a coś na temat Mui 12 możesz napiasć.
 10. Wcześniej ostrość liczba detali była porażająca teraz jest słabo dużo gorzej łapie ostrość. Chociaż same mui 12 jest według mnie dużo ładniejsze i sam telefon działa naprawde dobrze.W porównaiu do oppo reno 2 o podobnych parametrach działa dużo lepjej.
 11. Wróciłem z oppo reno 2 do Xaiomi mi note 10 wersja mui 12 .Czy aparat w tej wersji sie popsół wedłóg was bo ja jestem rozczarowany . w porównaniu do poprzedniego telefonu z androidem 9. android 9 https://drive.google.com/drive/folders/1Tvk0m8FUrC-jewoo4U4rg17G-vsZoDRE Android 10 mui 12 https://drive.google.com/drive/folders/1rz8-nTGf8h1oF8WDqWF4XJ3FQ96l2JvM Jest możliwość cofnięcia aktualizacji bez odblokowamia botloadera.
 12. Ciekawe co zepsuto w oprogramowaniu bo akurat mam ostatnią wersję 11.0.17 i działa lepiej niż poprzednio.
 13. Aktualizacje są dostępne tylko musi się dokładnie oznaczenie modelu zgadzać. Miałem podobną sytuację i różniły się z dwie litery w oznaczeniu modelu i kicha.Mam model Europa global i jest aktualnie 11.017. .
 14. A jak oceniacie aparat w Mi 8 bo ja po przesiadce z p20 pro jestem zadowolony 1 fota p20 troszke lepsze warunki oświetlaniowe.2 mi8 Jeszcze z mi8 przerobioneprzez mesengersa Ostatnia po zachodzie słoca.
×
×
 • Create New...