Jump to content

Markoborko

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Markoborko

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogólnie dziekuje za pomoc i nie stety opószczam foróm powrót do Huawei P30 Pro zamiana za xaiomi.
 2. Z wgrywaniem muszę do soboty poczekać odblokowanie Botloader trwa 168 godzin. A narazie po testuje aparat plus Google Camera. NGCam_7.4.104-v1.7.apk Fotki Z automatu bez żadnej igerencji Aparat orginalna aplikacja i Google. https://drive.google.com/drive/folders/12CgGR7PQheI-HmqaMmPZBRhpCQz-oX3Q
 3. Po chwil namysłu i troche pogrzebania . Zainstalowałem od nowa wersje mui12 z poziomu recowery.Po tem reset .Nastąpiła poprawa nie jestem pierwszym właścicielem telefonu.Widocznie możliwa rożnica po między aktualizacją Ota a czystą instalacją. Pewnie usuneło to drobne błędy w instalacji.
 4. Dziekuje za poprawę błędu a coś na temat Mui 12 możesz napiasć.
 5. Wcześniej ostrość liczba detali była porażająca teraz jest słabo dużo gorzej łapie ostrość. Chociaż same mui 12 jest według mnie dużo ładniejsze i sam telefon działa naprawde dobrze.W porównaiu do oppo reno 2 o podobnych parametrach działa dużo lepjej.
 6. Wróciłem z oppo reno 2 do Xaiomi mi note 10 wersja mui 12 .Czy aparat w tej wersji sie popsół wedłóg was bo ja jestem rozczarowany . w porównaniu do poprzedniego telefonu z androidem 9. android 9 https://drive.google.com/drive/folders/1Tvk0m8FUrC-jewoo4U4rg17G-vsZoDRE Android 10 mui 12 https://drive.google.com/drive/folders/1rz8-nTGf8h1oF8WDqWF4XJ3FQ96l2JvM Jest możliwość cofnięcia aktualizacji bez odblokowamia botloadera.
 7. Ciekawe co zepsuto w oprogramowaniu bo akurat mam ostatnią wersję 11.0.17 i działa lepiej niż poprzednio.
 8. Aktualizacje są dostępne tylko musi się dokładnie oznaczenie modelu zgadzać. Miałem podobną sytuację i różniły się z dwie litery w oznaczeniu modelu i kicha.Mam model Europa global i jest aktualnie 11.017. .
 9. A jak oceniacie aparat w Mi 8 bo ja po przesiadce z p20 pro jestem zadowolony 1 fota p20 troszke lepsze warunki oświetlaniowe.2 mi8 Jeszcze z mi8 przerobioneprzez mesengersa Ostatnia po zachodzie słoca.
×
×
 • Create New...