port14

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by port14

 1. port14

  Dane pakietowe

  Równie dobrze winna może być karta Orange skoro piszesz że inna karta działa bez problemu.
 2. Aktualizacja zabezpieczeń na Wrzesień dostępna.
 3. Sprawdzałeś czy w tej kolejności są dostępne info - sieć i internet-wi-fi klik w naszą sieć- po prawej stronie klik na ,, zębatkę ,, i coś tu jest.. Z tego co mi wiadomo to na czystym Androidzie paska Google nie usuniesz w normalny sposób.
 4. Po to są dwa pasma żeby sobie poszczególne urządzenia rozdzielić co przekłada się na .. sprawniejsze.. działanie urządzeń. Na temat oszczędzania na zdrowiu to lepiej ... nie będę z Tobą dyskutował.
 5. Telefonik posiada żonka . Sam trochę się nim pobawiłem i tak ogólnie to dla mnie jest ten A3 do przyjęcia. Dodam że z racji wieku nie jestem już bardzo wymagającym użytkownikiem , dużo z neta nie korzystam , a teraz przy dość słonecznym dniu pożyczyłem na chwilę telefonik wyszedłem na balkon i według mnie daje radę chociaż na pewno mogło by być lepiej. Sprawdzę jeszcze wieczorem jak w ciemnym pomieszczeniu się sprawuje , ale samo działanie otwieranie aplikacji itp. jest naprawdę dość szybkie.
 6. Parę dni temu otrzymał aktualizację zabezpieczeń datowaną na 5.08.
 7. Z jakiej dystrybucji macie telefony ? Ja mam kupiony w Euroag... Funbox 3 i żadnych problemów z wifi .
 8. Najnowszy model Xiaomi z czystym Androidem jest już w sprzedaży u autoryzowanych sprzedawców na Polskę. Warto by żeby właściciele tego Smartfona podzielili się wrażeniami z obsługi , działania , ewentualnymi problemami w codziennym użytkowaniu MI A3.
 9. Właśnie zaciąga MIUI V10.3.5.0 PFGUXM . Po naszemu Optymalizacja: zaktualizowano poprawkę zabezpieczeń systemu Android do lipca 2019 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu. Blokada ekranu, pasek stanu, cień powiadomienia Nowość: Przedstawiamy konfigurowalny zegar blokady ekranu (Ustawienia> Ekran blokady i hasło> Ustawienia zaawansowane). Nowy zegar ekranu blokady nie działa z motywami innych firm. Poprawka: Nie można przywrócić głośności nośnika po otrzymaniu powiadomienia Wzmacniacz prędkości gry Poprawka: Czas trwania rozmowy bez użycia rąk nie był poprawnie wyświetlany w Game Turbo Mi Cloud Optymalizacja: ulepszona synchronizacja na wielu urządzeniach.
 10. Przeczytaj tu https://www.mi.com/pl/support/warranty/
 11. Właśnie pobiera nową wersję oprogramowania MUI V-10.3.4.0 PFGEUXM . Aktualizacja zabezpieczeń 2019.05.05
 12. Wybierając w menu telefonu Ustawienia nie masz -sieci bezprzewodowe i komórkowe? i następnie karty sim i sieci komórkowe ?
 13. Nie miałem takiego przypadku .
 14. Pobiera - MIUI -V10.3.3.0 PFGEUXM . Aktualizacja bezpieczeństwa 2019.05.05.
 15. Wprawdzie mam Redmi N.7 ale chyba będzie tak samo karty sim i sieci komórkowe-klik- nazwa operatora-klik- punkty dostępu
 16. Euro RTV Redmi N 7 posiada od ABC Data a jeżeli się nie mylę jest to importer Xiaomi dla Polski.
 17. Mam na swoim Redmi N 7 identyczną sytuację , kilka razy sprawdzałem , dodam że specjalnie zdjełem szkło które miałem na ekranie.
 18. Właśnie tel. pobrał nową wersję oprogramowania V 10.3.2.0 PFGEUXM
 19. Drugi , na pierwszym miałem ikonkę na ekranie ..
 20. Proszę o podpowiedz w którym miejscu menu znajdę aplikację latarka , szukam i nie mogę znaleźć a że jest to mój pierwszy tel. Xiaomi to błądzę .
 21. Nie wiedziałem tego ponieważ jest to mój pierwszy telefon od Xiaomi.
 22. Również zaciągnęło u mnie nowa wersję oprogramowania MIUI-V10.2.7.0 szkoda tylko że z tłumaczeniem komunikatu odnośnie zmian Redmi nie może sobie poradzić .. Fix:Color temperature issues the Reading mode .. to cały opis..
 23. port14

  Etui / case

  Czy obrzeże etui jest ponad ekran ? chodzi mi o to czy jak położymy na płaską powierzchnię to jest jakaś przestrzeń między ekranem a powierzchnią na której leży telefon.
 24. Witam wszystkich Forumowiczów . Może macie już zakupione i sprawdzone w praktyce szkło hartowane do Note 7. W necie można znależć mnóstwo ofert jednak nie wszystkie są dobrze dopasowane do tego modelu. Będę wdzięczny za namiar do sprawdzonego szkła.