Jump to content

port14

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by port14

 1. W necie można przeczytać że i ta aktualizacja została wycofana przez Xiaomi / Jeżeli trzy razy podchodzą do aktualizacji Andro 10 i dalej syf to ja już nigdy nawet nie zastanowię się nad zakupem jakiegokolwiek produktu tej firmy. Wstyd
 2. @pkonrad pochwal się jak z nową wersją działa A3 , zwiechy , inne problemy?
 3. Aktualizacja zabezpieczeń na Styczeń dostępna , 10-tki brak
 4. Napisz nazwę i lokalizację tego .. twórczego .. serwisu .
 5. Ma ktoś wiedzę o terminie wprowadzenia aktualizacji Android 10 na Mi A3? W necie wiadomości o aktualizacjach Motorola , Nokia , oraz innych producentów z własnymi ,, nakładkami systemu ,, a tu czysty Pie 9 i aktualizacji brak.
 6. Aktualizacja zabezpieczeń na Grudzień dostępna.
 7. Aktualizacja zabezpieczeń na dzień 5 Listopad dostępna . Rozmiar 200.8 MB.
 8. W abonamencie Orange jest to samo moim zdaniem coś spaprało Orange.
 9. Protokół APN masz IPV4 czy IPv6 ? Spróbuj je zamienić z 4 ki na 6 tkę lub odwrotnie.
 10. Osobiście nie mam tego telefonu ale jest w rodzinie i do tego w sieci Orange . Żadnych problemów z pakietami danych nie ma , ale z tego co pamiętam to trzeba było APN dwukrotnie instalować bo za pierwszym razem coś nie załapało. Oczywiście po wprowadzeniu wył/wł. telefonu i do dzisiaj działa.
 11. Aktualizacja zabezpieczeń na Październik dla Mi A3 dostępna .
 12. port14

  Dane pakietowe

  Równie dobrze winna może być karta Orange skoro piszesz że inna karta działa bez problemu.
 13. Aktualizacja zabezpieczeń na Wrzesień dostępna.
 14. Sprawdzałeś czy w tej kolejności są dostępne info - sieć i internet-wi-fi klik w naszą sieć- po prawej stronie klik na ,, zębatkę ,, i coś tu jest.. Z tego co mi wiadomo to na czystym Androidzie paska Google nie usuniesz w normalny sposób.
 15. Po to są dwa pasma żeby sobie poszczególne urządzenia rozdzielić co przekłada się na .. sprawniejsze.. działanie urządzeń. Na temat oszczędzania na zdrowiu to lepiej ... nie będę z Tobą dyskutował.
 16. Telefonik posiada żonka . Sam trochę się nim pobawiłem i tak ogólnie to dla mnie jest ten A3 do przyjęcia. Dodam że z racji wieku nie jestem już bardzo wymagającym użytkownikiem , dużo z neta nie korzystam , a teraz przy dość słonecznym dniu pożyczyłem na chwilę telefonik wyszedłem na balkon i według mnie daje radę chociaż na pewno mogło by być lepiej. Sprawdzę jeszcze wieczorem jak w ciemnym pomieszczeniu się sprawuje , ale samo działanie otwieranie aplikacji itp. jest naprawdę dość szybkie.
 17. Parę dni temu otrzymał aktualizację zabezpieczeń datowaną na 5.08.
 18. Z jakiej dystrybucji macie telefony ? Ja mam kupiony w Euroag... Funbox 3 i żadnych problemów z wifi .
 19. Najnowszy model Xiaomi z czystym Androidem jest już w sprzedaży u autoryzowanych sprzedawców na Polskę. Warto by żeby właściciele tego Smartfona podzielili się wrażeniami z obsługi , działania , ewentualnymi problemami w codziennym użytkowaniu MI A3.
 20. Właśnie zaciąga MIUI V10.3.5.0 PFGUXM . Po naszemu Optymalizacja: zaktualizowano poprawkę zabezpieczeń systemu Android do lipca 2019 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu. Blokada ekranu, pasek stanu, cień powiadomienia Nowość: Przedstawiamy konfigurowalny zegar blokady ekranu (Ustawienia> Ekran blokady i hasło> Ustawienia zaawansowane). Nowy zegar ekranu blokady nie działa z motywami innych firm. Poprawka: Nie można przywrócić głośności nośnika po otrzymaniu powiadomienia Wzmacniacz prędkości gry Poprawka: Czas trwania rozmowy bez użycia rąk nie był poprawnie wyświetlany w Game Tu
 21. Przeczytaj tu https://www.mi.com/pl/support/warranty/
 22. Właśnie pobiera nową wersję oprogramowania MUI V-10.3.4.0 PFGEUXM . Aktualizacja zabezpieczeń 2019.05.05
 23. Nie miałem takiego przypadku .
 24. Pobiera - MIUI -V10.3.3.0 PFGEUXM . Aktualizacja bezpieczeństwa 2019.05.05.
 25. Euro RTV Redmi N 7 posiada od ABC Data a jeżeli się nie mylę jest to importer Xiaomi dla Polski.
×
×
 • Create New...