Jump to content

Donayo

Użytkownicy
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

About Donayo

 • Birthday 08/09/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Donayo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Donayo

  Jakie to ikony?

  @gordonn Niestety nie jest to motyw klasyczny.
 2. Donayo

  Jakie to ikony?

  Cześć. Musiałem od nowa zainstalować rom i jedyna rzecz, o której zapomniałem to zapisanie sobie, z jakiego motywu pochodzą takie ikony. Może ktoś używa i jest w stanie mi pomóc? Jeśli nie, może ktoś posiada podobne? Zależy mi na spójności jeśli chodzi o kształt i na braku białego tła.
 3. Czy ktoś z Was korzysta z zegarków firmy Polar i synchronizuje je z telefonem za pomocą aplikacji Polar Flow? Mam problem, gdyż aktywność synchronizuje się normalnie, jednak treningi nie chcą. Dodatkowo zegarek łączy się z telefonem i nawet po zakończonej synchronizacji aktywności, cały czas pokazuje status "Synch. ...", tak jakby próbował synchronizować treningi, ale nie mógł. Aplikacja zaktualizowana, zegarek również, próby rozwiązania problemu zgodnie z pomocą na stronie Polara zakończone niepowodzeniem. Dodam, że na iOS nie miałem problemów, zegarek synchronizował się w ciągu minuty. EDIT: Po jakichś 10 minutach, zegarek wyświetlił informację "Synchronizacja nie powiodła się." EDIT2: Problem rozwiązany. Gdyby ktoś jeszcze się z nim spotkał, wystarczy przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych, zalogować się w Polar Flow, skonfigurować zegarek i wtedy spróbować zsynchronizować z aplikacją. Operacja przebiegła bez problemu w jakieś 30 sekund.
 4. Gorzej z konsolą na kierownicy i tylną lampą. One już wodoodporne nie są
 5. Ja od wielu lat używam Flexible Glass i polecam.
 6. U mnie auto czy nie auto, wszystko działa tak jak powinno od początku.
 7. W sumie nie pomyślałem o tym. Rzeczywiście mam aktywny automatyczny. Dzięki
 8. Czy ktoś zauważył to u siebie? A może to opcja MIUI, o której nie mam pojęcia? Dziś podczas korzystania z telefonu, zza moich pleców, na ekran zaczęły padać promienie słoneczne. Na Messengerze i Facebooku zauważyłem, że szare dymki komentarzy oraz wiadomości w tym czasie zmieniają się na lekko różowe. Nie zauważyłem tego efektu przy sztucznym oświetleniu.
 9. Zauważyłem to, kiedy jeszcze myślałem nad Mixem i bawiłem się nim w sklepie. Działo się dokładnie to co opisujesz. W moim prywatnym telefonie jednak to nie wystepuje.
 10. W MIUI Polska da się zmienić czy ma to być dźwięk dzwonka, czy mutimediów.
 11. Czarna wersja wygląda dużo lepiej. Wybierałem między Mi8 i Mixem 2S. Wyglądem, dla mnie, Mix 2S wygrywa.
 12. Ja jestem pozytywnie zaskoczony jakością aparatu, szczególnie patrząc przez pryzmat tego, że Xiaomi było owiane raczej złą sławą pod tym względem. Porównując zdjęcia do Redmi 4X narzeczonej czy mojego poprzedniego telefonu, iP SE, widzę bardzo dużą różnicę na plus dla Mixa. Uważam, że dla osób, które od czasu do czasu lubią coś uwiecznić, jakość zdjęć jest na bardzo zadowalającym poziomie https://drive.google.com/folderview?id=13X7H4SSR1-lDi2BwBxStPFcRvcjeXdiC
 13. Donayo

  Odblokowanie BL

  Dziwna sprawa. Kupiłem Mixa 2S 09.01, od razu skorzystałem z MiUnlock. Musiałem poczekać do 13.01 i normalnie odblokowałem bootloader. W między czasie oczywiście korzystałem z telefonu i to dość konkretnie, jak to po zakupie nowego sprzętu.
×
×
 • Create New...