k0000mis

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About k0000mis

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. k0000mis

  Mi Mix 2 - jakość zdjęć

  No dobra jest ta propozycja w euro. Widzę same plusy zmieniając swojego LG G6 na tego Mixa prócz aparatu, nie pstrykam nie wiadomo ilu fotek ale na G6 mogę zawsze liczyć. I liczyłem na jakieś sample które mnie przekonają do zakupu ale chyba musiałbym dołożyć do mi2s który jednak trochę puki co jest za drogi. Znalazłem na innych forach sporo porównan gcama z stockiem i ludzie faktycznie są zadowoleni. Różnica jest dość spora. Dalej to nie jest czołówka ale jest już akceptowalnie. Ktoś z tego forum używa Mi Mixa drugiego bo jakaś cisza tutaj panuje.
 2. Witam. Jak to jest z tą jakością zdjęć w waszych Mi Mixach 2? W recenzjach pisza, że to jest najsłabsze ogniwo tego telefonu. Ale recenzj wyszły zaraz po telefonie a mineło sporo czasu. Jak to wygląda obecnie? Poprawiło się coś? Jak zdjęcia z gcama? Wiadomo, w dzień pewnie petarda a jak np. uroczystości przy sztucznym świetle? Świeta są teraz doskonałym momentem do sprawdzenia telefonu pod tym kątem. Powrzucajcie przykłady. Pozdrawiam!
 3. MI8 tanieje i może w styczniu przyjdzie czas na zakup ale drażni mnie ten wielki notch a jeszcze bardziej brak powiadomień. Możliwe jest teraz ukrycie notcha by był u góry czarny pasek i powiadomienia? Jeśli tak poproszę screen jak to wygląda. Jakie opcje ma AoD? Może się aktywować po przyjściu powiadomień? Pewnie najlepiej będzie zamówić globala i jak trzeba wgrane sobie xiaomi.eu ale wolałbym nie jeśli nie ma konieczności.
 4. Witam. Niefortunnie spadł mi głosnik Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker na włącznik i się odczepił. Sam guzik jest ok ale ten guzik wciska włącznik który był przylutowany do płyty głównej głośnika a po uderzeniu odpadł. Mam go ale jest bezużyteczny bo coś sie zblokowało i nie da się go wcisnąć. 1. Gdzieś kupie sam włącznik? 2. Chyba da się przylutować?
 5. k0000mis

  Recenzja Xiaomi Mi Mouse

  Witam. Czy klik tej myszki jest głośny?
 6. Witam. Jak z LineageOs wrócić do MIUI?
 7. Nie zrobiłem wipe factory reset przed instalacją romu i dlatego nie wstawał, teraz już wszystko poszło ok.
 8. Teoretycznie prosta sprawa z tym poradnikiem wgrałem miflashem Xiaomi 4 Telecom 4G the latest development version of the wire brush is Fastboot full package click to download -> dalej przeprowadziłem wstępną konfigurację (dalej dalej... byle dojśc do pulpitu) -> instalacja TWRP i romu pierw xiaomi.eu potem mi-Globe i żaden z nich nie startuje, niby instalują się ok ale czekałem ponad godzinę i mam tylko animację włączania się systemu.... Zmieniłem twrp ale nic to nie dało... jakieś pomysły?