k0000mis

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About k0000mis

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobra jest ta propozycja w euro. Widzę same plusy zmieniając swojego LG G6 na tego Mixa prócz aparatu, nie pstrykam nie wiadomo ilu fotek ale na G6 mogę zawsze liczyć. I liczyłem na jakieś sample które mnie przekonają do zakupu ale chyba musiałbym dołożyć do mi2s który jednak trochę puki co jest za drogi. Znalazłem na innych forach sporo porównan gcama z stockiem i ludzie faktycznie są zadowoleni. Różnica jest dość spora. Dalej to nie jest czołówka ale jest już akceptowalnie. Ktoś z tego forum używa Mi Mixa drugiego bo jakaś cisza tutaj panuje.
 2. Witam. Jak to jest z tą jakością zdjęć w waszych Mi Mixach 2? W recenzjach pisza, że to jest najsłabsze ogniwo tego telefonu. Ale recenzj wyszły zaraz po telefonie a mineło sporo czasu. Jak to wygląda obecnie? Poprawiło się coś? Jak zdjęcia z gcama? Wiadomo, w dzień pewnie petarda a jak np. uroczystości przy sztucznym świetle? Świeta są teraz doskonałym momentem do sprawdzenia telefonu pod tym kątem. Powrzucajcie przykłady. Pozdrawiam!
 3. MI8 tanieje i może w styczniu przyjdzie czas na zakup ale drażni mnie ten wielki notch a jeszcze bardziej brak powiadomień. Możliwe jest teraz ukrycie notcha by był u góry czarny pasek i powiadomienia? Jeśli tak poproszę screen jak to wygląda. Jakie opcje ma AoD? Może się aktywować po przyjściu powiadomień? Pewnie najlepiej będzie zamówić globala i jak trzeba wgrane sobie xiaomi.eu ale wolałbym nie jeśli nie ma konieczności.
 4. Witam. Niefortunnie spadł mi głosnik Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker na włącznik i się odczepił. Sam guzik jest ok ale ten guzik wciska włącznik który był przylutowany do płyty głównej głośnika a po uderzeniu odpadł. Mam go ale jest bezużyteczny bo coś sie zblokowało i nie da się go wcisnąć. 1. Gdzieś kupie sam włącznik? 2. Chyba da się przylutować?
 5. Witam. Czy klik tej myszki jest głośny?
 6. Witam. Jak z LineageOs wrócić do MIUI?
 7. Nie zrobiłem wipe factory reset przed instalacją romu i dlatego nie wstawał, teraz już wszystko poszło ok.
 8. Teoretycznie prosta sprawa z tym poradnikiem wgrałem miflashem Xiaomi 4 Telecom 4G the latest development version of the wire brush is Fastboot full package click to download -> dalej przeprowadziłem wstępną konfigurację (dalej dalej... byle dojśc do pulpitu) -> instalacja TWRP i romu pierw xiaomi.eu potem mi-Globe i żaden z nich nie startuje, niby instalują się ok ale czekałem ponad godzinę i mam tylko animację włączania się systemu.... Zmieniłem twrp ale nic to nie dało... jakieś pomysły?