ernet

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ernet

 1. Czy jest jakaś apka do uruchomienia na ekranie fona AOD (Always-On-Display) ?
 2. Nie mam tego włączonego, a telefon w kieszeni próbuje się nadal odblokować i... pika, i pika...
 3. Znalazłem. Dzięki. Mam DEV-4.12.
 4. Przez bluetooth z JBL EVEREST 700 wymiata po całości !
 5. A jak wyłączyć funkcję odblokowania palcem ?
 6. A jak sprawdzić wersje launchera ? Obecnie mam Global 10.2.30.
 7. Czyli problem samoczynnego wybudzania ciągle nie rozwiązany
 8. Tak. To może być to. Czy da się całkowicie wyłączyć działanie odciska palca ?
 9. Trzymając telefon w kieszeni spodni ciągle się mi on wybudza ( czyli włącza się podświetlenie ekranu ) i (sorry za głupie określenie ) "pika". Jak temu zapobiec ?
 10. U mnie jest podobny problem... telefon sam się wybudza tylko wtedy, gdy noszę go w kieszeni ! Gdy sobie leży na stole takiego problemu nie ma.Czy to jest związane z Asystentem Googla ? Czy jest na to jakieś rozwiązanie ?
 11. Rozmowy telefoniczne są OK -ale z dźwiękiem dzwonienia ciągle są kłopoty.. albo może jeżdżę za szybko i nie słyszę głosne i wyraźne
 12. Ok. Mam zaznaczone 1. Dźwięk telefonu ( połączono z dźwiękiem telefonu ) 2. Dźwięk multimediów ( połączono z dźwiękiem multimediów ). Sprawdzę jeszcze raz. Dzieki.
 13. czyli podłączyć interkom i wtedy sprawdzić uprawnienia w konkretnym połączeniu BT z interkomem ?
 14. Chyba trochę nietypowy problem... łączę po Bluetooth Mi 9 z interkomem Cardo. Problem polega na tym,że nie słyszę w słuchawkach dźwięku, jak ktoś dzwoni ( dźwięku dzwonka rozmowy przychodzącej, który dzwoni tylko w telefonie ). Jak już go usłyszę ( jakimś cudem podczas jazdy na motocyklu ) to odbierając połączenie mogę rozmawiać przez interkom ( słuchawki i mikrofon w kasku ) bez problemu. Macie jakiś pomysł, jak przekierować dzwonek z telefonu na interkom ? PS. stary dobry Samsung działał idealnie...
 15. " MIUMI Global 10.2 Stabilna 10.2.17.0 ( PFAEUXM ) .W moim telefonie zainstalowała się kilka dni temu bez problemu.
 16. ernet

  Szkło hartowane

  @seba112 i do innych.Przy Waszych zamówieniach podawajcie linki do nich aby inni też mogli zobaczyć i ( ewentualnie ) kupić. Mam takie szkło ale w wersji "Extreme" i niestety nie obejmuje ono całego ekranu. Podejrzewam, że w tym zamówionym przez Ciebie będzie tak samo. Jak ktoś już tu napisał jeszcze-chyba- nie ma szkła na cały ekran. Nie rozumiem jaki może być problem aby wyprodukować szkło na cały ekran ( case w tym by raczej nie przeszkadzał )...
 17. Dzięki za rady. Też miałem problemy z płatnościami w sklepach. Teraz ustawiłem "układ zabezpieczający " na HCE ( miałem na kartę SIM ) i sprawdzę czy działa Działa bez problemu
 18. ernet

  xiaomitool.com/V2

  Czy znacie ( i polecacie ) takie narzędzie do root'a ? https://www.xiaomitool.com/V2/
 19. A oprócz widocznych powiadomień na belce są jeszcze jakiś ważne i istotne rzeczy przy betę(dev) ?
 20. Powtórzę jeszcze pytanie; po po root'owaniu traci się gwarancję ( w Oneplus nie BTW) ? Sorry, napisałem to tuż przed otrzymaniu odpowiedzi wyżej Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 21. @galakty.Oooooooooo, akurat tej możliwości nie chciałbym stracić .
 22. I to jest własnie to...,że jestem zupełnie zielony w tz. "root'ach", a pewnie to masz na mysli. Nie wiem, jak to zrobić i normalnie obawiam się czy nie uceglę telefonu. PS. Czy przy "root'owaniu" traci się gwarancję ?
 23. Wczoraj pokazał się nowy update Global. Niestety ciągle nie został poprawiony pasek powiadomień. To wręcz żenujące, że Xiaomi nie potrafi sobie z tym poradzić, chociaż Xiaomi na pewno wie o tym.
 24. @olutus. jakość zdjęcia to tragedia ;-( Coś poszło nie tak. ja zrobiłem już kilkanaście nocnych i wyszły o wiele lepiej. Nie mam przykładu, bo kasuję zdjęcia na bierząco, ale jak będzie okazja to zrobię i tu wrzucę.
 25. O tym właśnie nie raz już pisałem ( dotyczy osób nie muszących mieć polską fakturę ).. Ja używam swój od ponad miesiąca.