Jump to content

whitearrow

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

whitearrow's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Sprawdzam MiFit Tcx Export 3.5.5.1 Niestety ciągle wisi na gps.
 2. Zrobiłem update z MiFit 3.2 na 3.5.4 i nowa apka non stop wisi na gps zjadając przez to mocno baterię telefonu.
 3. Czy byłaby możliwość dodać dwukropek pomiędzy godziną i minutą; dodać kropką pomiędzy dniem i miesiącem; wyrównać rozmiar pulsu żeby był taki jak liczba kroków?
 4. W sprawie BIPa. Tempo chwilowe pokazywane przez zegarek to czysta magia. Nie wiem po ilu sekundach pomiaru uśrednia on tą wartość ale biegnąc 5:30min/km ciągle mi pływa od 5:00 do 6:00. Wartość średnia na drugim ekranie jest prawidłowa, tak samo jak pokazywana np co 1km wartość średnia tempa. Testowałem na otwartej przestrzeni (pole, brak zabudowań).
 5. Nie mam z tym problemu. Ważne żeby poprawnie wpisać swoje dane, wzrost, płeć. Kiedy biegam pomiar GPS jest trochę większy niż z krokomierza ale jest to związane z dłuższym krokiem niż jakbym spacerował. Kiedy spaceruje GPS i krokomierz prawie się pokrywają.
 6. U mnie problem nie występuje. Na razie......
 7. Też mam z tym problemy. Nie mogę sparować telefonu z radiem w samochodzie. Tryb głośnomówiący działa ale multimedia (audio) nie widzi radia.
 8. U mnie też tak jest. Pauza po restarcie wraca do poziomu domyślnego (OFF). Próbuje zrozumieć dlaczego plik gpx pobierany przez Gadgetbridge jest z czasem std, a aktywność widziana w MiFit jest z poprawny czasem letnim (+1 godz.). Sama nazwa pliku w folderze Gadgetbridge jest poprawna (czas CET +2) ale wewnątrz pliku czas aktywności jest tylko +1.
 9. Kto napisał że na yt będzie lepiej?
 10. Wracając do temu gniazda jack to nie ma tragedii. Spodziewałem się gorszego brzmienia. Możliwe że to korekta samego Neutrona bo jeszcze nie słuchałem na youtube.
 11. Czy już nikt nie używa folii? Może stosowanie folii na tak odporne ekrany nie ma sensu, tak czy nie?
 12. W najnowszym sofcie 1.2.05 mam przesunięte czcionki do lewej zamiast do środka - pod głównymi ikonkami. Też tak macie?
 13. Jakie polecacie etui do Redmi Note 5? Ktoś używa Nilkkin Nature? Czy aparat jest bezpieczny w tym etui - nie rysuje po powierzchni kiedy telefon leży na stole?
 14. Skąd można pobrać zmodyfikowanego MiFita w wersji stable?
 15. Mam przesunięty czas aktywności o godzinę do przodu. Wcześniej było ok. Dzisiaj coś się zmieniło i w zegarku mam prawidłowy czas aktywności 18:22 a w Mi Fit i Notify mam 19:22. W czym problem?
×
×
 • Create New...