Jump to content

Dredziu

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Dredziu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Super dzięki za odpowiedź. Jest to jakiś konkret Czyli w zasadzie jest to samo co przy użyciu mi band i telefonu. Z różnicą taką że wszystko dzieje się na nadgarstku. Z tym tempem może być tak, że jeśli będziesz trzymać rękę stabilnie w sensie bez ruszania to powinno się ustabilizować. Robiłem krótki test z mifit na telefonie. Kiedy miałem tel w kieszeni to wariowało wszystko. Kiedy trzymałem tel w ręce to się stabilizowało. Tel nie podskakiwał mi w kieszeni.
  2. Ok super. A mogę prosić o szczegółowy opis tych funkcji z biegania? Oprócz pierwszej tarczy bo wiem co tam chyba jest. Jedynie zastanawiam się nad tym tempem. To jest chwilowe, z ostatniego km czy może z całego odcinka na pozostałych pozycjach nie mam zielonego pojęcia co tam jest ;-)
  3. Ok, wielkie dzięki za odpowiedzi. Ale czepię się jeszcze punktu 1. Przeglądając zdjęcia z różnych recenzji widziałem ustawienie np. calori lub tempa. Więc w teorii można gdzieś podmienić te dane Dobrze bez interwału mogę przeżyć. A bip dłużej trzyma na baterii. Pytanie czy ktoś jest w stanie doprecyzować punkt 1? I jak to z tym tempem jest?
  4. Cześć, Poszukuję informacji jakie dane można wyświetlać podczas treningu np bieganie i nie tylko. 1. Czy można dowolnie zmieniać dane, które wyświetlają się podczas biegu. Przykładowo chciałbym mieć informację na temat średniego tempa ostatniego kilometra i tempa całego odcinka. 2. Jak wygląda sprawa z powiadomieniami? Czy zegarek może mnie informować o przebiegniętym każdym kilometrze? 3. Czy jest możliwość ustawienia trzymania tempa? Np. Chcę biec z tempem 6 min/km +- 10 sekund. Jeśli tak to w jaki sposób zegarek mnie poinformuje o tym, że biegnę za szybko albo za wolno. 4. Czy są biegi z interwałami? Jeśli tak to w jaki sposób zegarek mnie poinformuje o początku i końcu. Drodzy użytkownicy jak wygląda to w jednym i drugim zegarku z tematu :) Ciężko znaleźć takie informacje z recenzji albo z forum, a w zasadzie brak takich danych. Chcę kupić zegarek, ale zastanawiam, się który.
×
×
  • Create New...