Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. 811 900Hz WCDMA, 813 850Hz WCDMA, Jednym słowem, 813 może gubić zasięg 3g.
  2. Wygląda ok, tylko się upewnij jaka to wersja, 811 czy 813.
  3. Klik Proszę bardzo.
  4. Jak to nie da? Przecież informacja o "nieaktywnej karcie" NIE OZNACZA, że SIM nie działa... Wszystko dalej działa, tylko dostajesz informacje, którą można wyłączyć, wystarczy poszukać...
  5. Gorsze? Nah... Nie ma na to dowodów. Mówi się, że "gorsze" bo produkcji Chiny, a nie Niemcy. Wielu ludzi nadal żyje w przekonaniu, że "China" znaczy szajs.
  6. Bierz Tesoro Excalibur Też miałem ten problem. Kailh Brown. Płaciłem jakieś ~350zł. Jest ciut cichsza od CM Storm. Co do podświetlenia w CM Storm, to w Polsce dostępne jest tylko czerwone z tego co wiem. Kuzynka szukała białego i nie dorwała .
  7. Wszystko zależy od Twoich umiejętności Mechanik ma to do siebie, że nie dociskasz klawisza do końca (nie Brown przynajmniej), jeżeli chcesz mieć uniwersalną klawę (pisanie/gry etc) to polecam Brown, najcichsze są Red, a najgłośniejsze Blue (masz jeszcze Black/Green, ale one różnią się siłą nacisku). Brown ma tą fajną zaletę, że czujesz kiedy klawisz "trybi", masz uczucie takiego "ziarenka piasku" przy pisaniu .
  8. Mechanik <3 Tesoro Excalibur <3 Co prawda jest on na Kailh, a nie na cherry, ale od roku świetnie się sprawuje .
  9. Gwarancyjnie, pogwarancyjnie/odpłatnie już nie ważne gdzie kupione. Najlepiej zgłoś się do MiCenter na miuipolska.pl.
  10. Oparłem się na opóźnieniu w odpaleniu apek, ale nah, po doczytaniu, to raczej kula w płot ;< Najdziwniejsze jest to, że raz działa ok, a raz łapie zmuł, tak totalnie bez powodu...
  11. Może kwestią nie jest procek, a panel dotykowy/wyświetlacz?
  12. Ta informacja będzie na każdym romie MIUI... To jest aktywacja, ale tylko na koncie, więc karta SIM dalej działa. W dziale Redmi Note 2, w problemach technicznych, jest gdzieś poradnik jak zablokować tą opcję na zawsze.
  13. Próbowałeś wrócić na stare aktualizacje? Kurde coraz więcej osób pisze o przycinkach na Mi4, aż się zaczynam bać .
  14. Kupiłem Redmi 2, który oddałem swojej mamie i żadnego problemu nie ma, co więcej sama zaczęła kombinować "co to tu w tym telefonie ma" . 3/4 opcji i tak pewnie nie będziesz potrzebował ruszać, a do tych podstawowych opcji się dorwiesz, no i zawsze masz na forum wątek "tutoriale", gdzie masz kilka przydatnych informacji .
  15. Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura->(wybierz swoją klawiaturę)->Dźwięk, tam masz wibracje przy pisaniu.
  16. Wpis "Karta SIM nieaktywna" nie sugeruje wyłączenia karty, a brak jej aktywacji w koncie Xiaomi. Zmień język na angielski, wyśle się SMS aktywacyjny, powrót do PL i problem masz z głowy.
  17. Miałeś po prostu straszliwego pecha . Żadne szkło nie jest idealnie od ramki do ramki, bo by odchodziło an rogach, zbierało syf oraz powietrze, a do tego byłby problem z różnego rodzaju case'ami . Musiał Ci przydzwonić rogiem i nie tyle ekranem, co obudowom .
  18. Coś za coś, innego wyjścia nie miałeś, a gorszą alternatywą było MiFlash i wyczyszczenie totalnie wszystkiego, jeżeli miałeś Chmurę Xiaomi, to apki, ułożenie pulpitu i motyw główny powrócą.
  19. W takim razie Wipe all Data, w Recovery.
  20. Ew. Wchodzisz w Aktualizacje->(...)->Uruchom w recovery.Polecam full wipe, wipe cache może nie trybić.
  21. Reklamowałeś u Burizy?
  22. Jeżeli telefon długo nie jest restartowany, to tak, jest to możliwe. Android z czasie się "zapycha", ale dopóki telefon nie muli, to nie ma sensu na to patrzeć.
  23. Jak to? Grzebałeś pod baterią?
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  25. Od sierpnia korzystam z Flexible Glass od 3MK i także kilka razy już uratował "życie" mojej Mi4... Co prawda to już moja 2 szybka od sierpnia, ale przynajmniej spełnia swoje zadanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...