-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Jak dla mnie te fotki "od szefa" są przerabiane, fotki od Hugo są na 100% czyste . -
XFS ma dostępne na pewno wersję z 16Gb: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/306-xiaomi-redmi-3.html, tak samo IBG, więc pewnie wersja 32 jeżeli będzie to później (na razie w pewnych sklepach jej nie widać).
-
W takim razie bier 3. Po co płacić za coś, co Ci się nie przyda?
-
Mi4c vs Redmi 3? Sprzętowo? Mi4c, w końcu seria Mi. Redmi3? Ok, ale w tym pojedynku wygranym jest Mi4c. Wszystko zależy od tego, co na telefonie robisz... bo do neta, sms, telefon, filmiki z YT wystarczy bez problemu R3 i to jeszcze z zapasem, do gier etc. Mi4c sporo lepszy... MIUI? Cotygodniowe devy. Android? Może tak, może nie... 5.1 więc czy jest sens się tym martwić?
-
Redmi Note 3 Pro/Prime gdzie kupie w Polsce?
Nezumi odpowiedział(a) na marchr temat w Kupno urządzeń Xiaomi
nie, to nie jest oficjalna strona... -
Redmi 3 - Hongkong goldway - przesyłka jako gift
Nezumi odpowiedział(a) na Karol Winiarski temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Nie istnieje coś takiego. VAT, albo będzie, albo nie.- 8 odpowiedzi
-
- aliexpress
- redmi 3
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Redmi 3 - Hongkong goldway - przesyłka jako gift
Nezumi odpowiedział(a) na Karol Winiarski temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Wszystko co proponują.- 8 odpowiedzi
-
- aliexpress
- redmi 3
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi 3 - Hongkong goldway - przesyłka jako gift
Nezumi odpowiedział(a) na Karol Winiarski temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Przez ręce celników dziennie idą setki paczek jako prezenty od Chińczyków dla Polaków , więc teraz nawet gifty są sprawdzane.- 8 odpowiedzi
-
- aliexpress
- redmi 3
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak patrze to... te ceny nie są takie podejrzane... Redmi 2A (wersja jest tylko na chiny, nie ma LTE, chyba tylko 2G łapie) w Chinach kosztuje teraz w granicy bodajże 30-50$, Redmi Note 2 ~100-120$ więc cenowo nie widzę problemu, gorzej już z "gratisami", no bo kto daje power bank za friko? No i płatność tylko przelewem...
-
Moja szklana kula mówi, że to może być przez różnicę 8h między nami, a Chinami... Taaak... to jest dość prawdopodobne, że u nich teraz jest 5 nad ranem...
-
Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Pro z Allegro
Nezumi odpowiedział(a) na Slajter temat w Kupno urządzeń Xiaomi
IPAKY - moim zdaniem dobry wybór, co do MOCOLO... tutaj są zdania podzielone, jedni chwalą inni klną... ja wole albo kupić porządne od 3MK, albo tańszego Nilkina. -
Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Pro z Allegro
Nezumi odpowiedział(a) na Slajter temat w Kupno urządzeń Xiaomi
@Slajter Mamy na forum podane wszelkie sprawdzone i pewne, mniej lub bardziej sklepy, szukanie "byle jak najtaniej" mija się z celem, bo produkty Xiaomi i tak są tanie. -
Chiny-> IBuyGou (gwarancja w Polsce/Chinach zależnie od uszkodzenia) EU->Xiaomiforsale(gwarancja w Czechach), Technos-Online(PL), Accessoriess4You(tutaj nie jestem pewny jak to dokładnie załatwia).
-
Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Pro z Allegro
Nezumi odpowiedział(a) na Slajter temat w Kupno urządzeń Xiaomi
@Slajter Chcesz z EU to masz: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/312-note-3-pro-332.html, chcesz z Chin to masz Goldiego, IBG... Nie cebulacz o kilka złociszy... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
W informacje Gizchiny uwierzę dopiero wtedy, gdy Xiaomi samo oficjalnie daną rzecz potwierdzi . Za dużo lewych informacji tam jest, aby w nie ślepo wierzyć . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Jak Gizchina, to lewe źródło . -
Podczas dzwonienia ekran gaśnie i nie działają przyciski
Nezumi odpowiedział(a) na koza961 temat w Problemy techniczne
no nie ma MIUI na 5.1, MiFlash i do przodu, na en.miui oraz xda na pewno są tutoriale co i jak... Jak się nie chcesz babrać to pisz do osoby, która Ci sprzedała telefon z wgranym customem... -
Spróbuj instalacji przez recovery.
-
Sprawdź czy Ci się dobrze pobrała paczka...
-
Nie mogę wysyłać sms po aktualizacji do miui polska 6.1.29 XRN2
Nezumi odpowiedział(a) na rowek99 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Sprawdzałeś na innej karcie SIM?- 5 odpowiedzi
-
- redmi note 2
- problem sms
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Z tego co wiem, wina Taptalka.
-
Trzaski w sluchawkach na maksymalnym poziomie glosnosci.
Nezumi odpowiedział(a) na Lopez13 temat w Problemy techniczne
co do słuchawek, musisz się pobawić w ustawieniach, popróbować różne opcje, niekoniecznie do akurat doków. Na normalnym głośniku.. cóż... zostaje nie słuchać głośno... taki urok 6.0 w becie...
