-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
na telefony cła nie ma, tylko VAT i nie, żadne sposoby na "omijanie" nie istnieją... albo trafisz, albo nie...
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Testuje 6.0 od początku, kwestia baterii, płynności, restartów, to moje własne testy. -
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Jak się nic nie zmieniło? Telefon się przestał restartować w randomowych momentach, bateria ładnie trzyma, płynność zachowana, polecam odwiedzać en.miui i czytać changelogi... Poprawek była masa . -
obstawiam ze przez... bo ja wiem...pół roku... ceny nie drgną... Ja bym za zakupy Mi5 zabierał się jakoś w okolicach wakacji/po wakacjach .
-
Telefon sam z siebie się nie ucegli, może walnęła bateria, albo znowu płyta...
-
roznice miedzy zakupem na aliexpress i xfs
Nezumi odpowiedział(a) na ppeettrryykk temat w Kupno urządzeń Xiaomi
1.Ali=niższa cena jeżeli ominiesz VAT, XFS=Gwarancja w Czechach, niskie ceny (VAT już opłacony). 2.XFS 3.A4U, Technos. 4.od XFS tak, Goldi? Nie kupowałem, ale raczej też sprzedaje sprawdzony towar... 5.Ali=Wysyłasz do Chin, XFS=wysyłasz do Czech. 6. Ciężko ją dorwać, nawet bardzo, rzekłbym "na wymarciu". Trzeba uważać, żeby nie trafić refub'a, albo podróbki... Jest ich sporo... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Tu pewnie nie o tyle o samą ceramikę chodzi, co o kaolinit... o ile dobrze ten minerał z zajęć pamiętam . kaolinit jest bardzo odporny na zarysowania, do tego sam w sobie, odporny na pękanie, jak tu ktoś pisał, ważne jest to, z czym ten kaolinit zmieszają. Nam się ceramika kojarzy z "porcelaną", a tutaj nie do końca o to chyba chodzi . -
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
16, czy tam 17zł. Płatność PayPal, GoPay lub przy odbiorze. -
IBuyGou lub poczekać na XiaomiForSale.
-
Redmi Note 2 lub 3, nic innego w tej cenie i w tych rozmiarach nie ma.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
@kulig007 wydaje mi się, że jak już wymieniać Mi4, to na Mi5... O ile w ogóle wymieniać . Mi4 jak na razie u mnie sprawuje się idealnie . -
Zakup sprzętu Xiaomi - ChRL vs. PL a sprawa gwarancji
Nezumi odpowiedział(a) na szakisz temat w Opinie o sklepach
Są jeszcze sklepy "pośrednie" jak Xiaomiforsale, ceny niskie, naprawa w Czechach i omijamy wszelkich "januszy" . -
strasznie drogo.. ibg ma taniej.. sporo taniej...
- 32 odpowiedzi
-
- #xiomikillsagain
- #mi5
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Jak już tak bardzo chcieli ten przycisk.. nie mogli wpaść na jakiś inny? W sensie.. kształt, sam wygląd, ramka jakaś inna czy coś... na coś by wpadli, w końcu mieli 2lata an to, a walnęli przycisk Samsunga ;-; -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Byłby tak piękny.. gdyby nie ten szpecący przycisk ;-; Mi4 się przynajmniej czymś wyróżnia.. a jak wyjdę do ludzi z Mi5 to będzie, że noszę jakąś podróbkę Samsunga i weź tutaj teraz ludziom tłumacz, że to nie żadna podróbka ;-; Szkoda nerwów . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Szybki, szybki, szybki... kurde konkrety! Brakuje mi konkretów w tej prezentacji ;-; Co 5sek słysze "szybki", ale ani słowa o zdjęciach, kamerce etc... Chyba, że przespałem coś . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Jak dla mnie to on wygląda jak połączenie LeTV z przyciskiem Szajsunga ;-; nie widzi mi się to... ale cóż ;< -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
No bez przesady.. po aktualnym kursie jest to 1650zł, doliczając ew marże etc. to telefon kupimy za ~450-480$ wariant najdroższy w chinach i ~500-520$ w polsce. Reasumując jak będzie to 2400zł to będzie już "sporo i drożyzna" . Takie moje optymistyczne wyliczenia . -
Tutaj jest ciekawie, bo... 1 telefonu nie można podpiąć pod 2 konta . Więc coś się musiało zwalić u nich w systemie, może kiedyś prosiłeś support o połączenie kont, dlatego masz 2x ten sam telefon i może dlatego masz inne konto w apce, a inne na PC? Support zazwyczaj odpowiada w 24h więc może lepiej czekać na ich zdanie?
-
Nie wiem, w życiu aż tak nie kombinowałem z tymi kontami . W teorii po odpięciu telefonu od konta, powinno załapać, że nie jest on już przypisany, ale jeżeli dalej będzie to... wipe cache/data zawsze próbować można .
-
jak je odepniesz to powinno pozwolić na założenie np. nowego konta . Teoretycznie...
-
Konta się usunąć nie da, chyba że gadałeś z supportem o usunięcie. Miałeś 2 różne karty SIM włożone i aktywowane? Bo tak się zazwyczaj dzieje, gdy do 1 konta mamy przypisane 2 numery telefonu . Miałem podobną sytuacje z Redmi 2, gdy oddawałem go mamie . Zapomniałem go odpiąć od mojego konta, na telefonie się potem zalogowałem na moje konto (po to, aby go odpiąć), a poszedł SMS aktywacyjny i o.. miałem Redmi 2 x2 . Nie powinno to kolidować. Musisz się zalogować na to konto 175, ew. proś support o odpięcie tego telefon od wszystkich kont powiązanych.
-
Nie pamiętasz hasła do konta 175... czy po prostu telefon go nie przyjmuje, a jesteś pewny, że jest właściwe?
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Heh, Xiaomi samo nie wie gdzie już jest, na to wychodzi . Janusze biznesu wiedzą lepiej! -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
o i już się sępy zleciały do padliny!
