Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. na telefony cła nie ma, tylko VAT i nie, żadne sposoby na "omijanie" nie istnieją... albo trafisz, albo nie...
  2. Testuje 6.0 od początku, kwestia baterii, płynności, restartów, to moje własne testy.
  3. Jak się nic nie zmieniło? Telefon się przestał restartować w randomowych momentach, bateria ładnie trzyma, płynność zachowana, polecam odwiedzać en.miui i czytać changelogi... Poprawek była masa .
  4. Nezumi

    Zakup MI5

    obstawiam ze przez... bo ja wiem...pół roku... ceny nie drgną... Ja bym za zakupy Mi5 zabierał się jakoś w okolicach wakacji/po wakacjach .
  5. Telefon sam z siebie się nie ucegli, może walnęła bateria, albo znowu płyta...
  6. 1.Ali=niższa cena jeżeli ominiesz VAT, XFS=Gwarancja w Czechach, niskie ceny (VAT już opłacony). 2.XFS 3.A4U, Technos. 4.od XFS tak, Goldi? Nie kupowałem, ale raczej też sprzedaje sprawdzony towar... 5.Ali=Wysyłasz do Chin, XFS=wysyłasz do Czech. 6. Ciężko ją dorwać, nawet bardzo, rzekłbym "na wymarciu". Trzeba uważać, żeby nie trafić refub'a, albo podróbki... Jest ich sporo...
  7. Tu pewnie nie o tyle o samą ceramikę chodzi, co o kaolinit... o ile dobrze ten minerał z zajęć pamiętam . kaolinit jest bardzo odporny na zarysowania, do tego sam w sobie, odporny na pękanie, jak tu ktoś pisał, ważne jest to, z czym ten kaolinit zmieszają. Nam się ceramika kojarzy z "porcelaną", a tutaj nie do końca o to chyba chodzi .
  8. 16, czy tam 17zł. Płatność PayPal, GoPay lub przy odbiorze.
  9. IBuyGou lub poczekać na XiaomiForSale.
  10. Nezumi

    Telefon do VR ;)

    Redmi Note 2 lub 3, nic innego w tej cenie i w tych rozmiarach nie ma.
  11. @kulig007 wydaje mi się, że jak już wymieniać Mi4, to na Mi5... O ile w ogóle wymieniać . Mi4 jak na razie u mnie sprawuje się idealnie .
  12. Są jeszcze sklepy "pośrednie" jak Xiaomiforsale, ceny niskie, naprawa w Czechach i omijamy wszelkich "januszy" .
  13. strasznie drogo.. ibg ma taniej.. sporo taniej...
  14. Jak już tak bardzo chcieli ten przycisk.. nie mogli wpaść na jakiś inny? W sensie.. kształt, sam wygląd, ramka jakaś inna czy coś... na coś by wpadli, w końcu mieli 2lata an to, a walnęli przycisk Samsunga ;-;
  15. Byłby tak piękny.. gdyby nie ten szpecący przycisk ;-; Mi4 się przynajmniej czymś wyróżnia.. a jak wyjdę do ludzi z Mi5 to będzie, że noszę jakąś podróbkę Samsunga i weź tutaj teraz ludziom tłumacz, że to nie żadna podróbka ;-; Szkoda nerwów .
  16. Szybki, szybki, szybki... kurde konkrety! Brakuje mi konkretów w tej prezentacji ;-; Co 5sek słysze "szybki", ale ani słowa o zdjęciach, kamerce etc... Chyba, że przespałem coś .
  17. Jak dla mnie to on wygląda jak połączenie LeTV z przyciskiem Szajsunga ;-; nie widzi mi się to... ale cóż ;<
  18. No bez przesady.. po aktualnym kursie jest to 1650zł, doliczając ew marże etc. to telefon kupimy za ~450-480$ wariant najdroższy w chinach i ~500-520$ w polsce. Reasumując jak będzie to 2400zł to będzie już "sporo i drożyzna" . Takie moje optymistyczne wyliczenia .
  19. Tutaj jest ciekawie, bo... 1 telefonu nie można podpiąć pod 2 konta . Więc coś się musiało zwalić u nich w systemie, może kiedyś prosiłeś support o połączenie kont, dlatego masz 2x ten sam telefon i może dlatego masz inne konto w apce, a inne na PC? Support zazwyczaj odpowiada w 24h więc może lepiej czekać na ich zdanie?
  20. Nie wiem, w życiu aż tak nie kombinowałem z tymi kontami . W teorii po odpięciu telefonu od konta, powinno załapać, że nie jest on już przypisany, ale jeżeli dalej będzie to... wipe cache/data zawsze próbować można .
  21. jak je odepniesz to powinno pozwolić na założenie np. nowego konta . Teoretycznie...
  22. Konta się usunąć nie da, chyba że gadałeś z supportem o usunięcie. Miałeś 2 różne karty SIM włożone i aktywowane? Bo tak się zazwyczaj dzieje, gdy do 1 konta mamy przypisane 2 numery telefonu . Miałem podobną sytuacje z Redmi 2, gdy oddawałem go mamie . Zapomniałem go odpiąć od mojego konta, na telefonie się potem zalogowałem na moje konto (po to, aby go odpiąć), a poszedł SMS aktywacyjny i o.. miałem Redmi 2 x2 . Nie powinno to kolidować. Musisz się zalogować na to konto 175, ew. proś support o odpięcie tego telefon od wszystkich kont powiązanych.
  23. Nie pamiętasz hasła do konta 175... czy po prostu telefon go nie przyjmuje, a jesteś pewny, że jest właściwe?
  24. Heh, Xiaomi samo nie wie gdzie już jest, na to wychodzi . Janusze biznesu wiedzą lepiej!
  25. o i już się sępy zleciały do padliny!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...