-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Nie zapeszyłem, a po prostu mam lepsze "źródła" od was .
-
Także bez Redmi Note 3 Pro oraz Mi3 i Mi4... Nie szukaj problemów, tam gdzie ich nie ma .
-
Nie, musiałbyś od nowa ustawiać partycje, a to się wiąże z jakby nie było brickiem telefonu...
-
Przelewy24 bodajże można płacić normalnie. Ja płaciłem za plecki w promo 46%... 8.36$? Ok 30zł .
-
Nie wiem jak jest teraz, ja konto zakładałem rok temu .
-
Jako zamiennik można stosować te naklejki co bank daje często do kont teraz. Sam takiej używam, przyklejona pod klapeczkę i tylko zbliżam telefon .
-
Dziwne zniekształcenia głosu podczas rozmowy
Nezumi odpowiedział(a) na gldfish temat w Problemy techniczne
Spróbował bym na początek po prostu wyczyścić cache+ art/dalvik, jeżeli to jest model z 2Gb RAM to można też spróbować aktualizacji do 5.1, ale tą proponuję zrobić gdy wyjdzie już MIUIv8 . (czyli po 10 maja).- 1 odpowiedź
-
jak na cene z VAT to moim zdaniem dobra, ale jeżeli Ci się nie śpieszy z pleckami na Mi4, to te polecam kupować na Aliex , sporo tańsze (XFS od ponad roku nie zmieniło ceny na pleckach, a powinni). Co prawda pewnie utrafisz "podróbkę" ale akurat one są tutaj nie najgorsze, a za pól roku/rok stwierdzisz, że chciałbyś dokupić sobie jeszcze z 2 kolorki na zmianę . Pierwsze plecki kupiłem na XFS, teraz zamówiłem na Aliex i z tego co patrzyłem na zdjęcia od ludzi, którzy je kupili, 0 różnic .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi.eu i MIUIPolska ma teraz te same romy. MIUIPolska udostępnia dodatkowo do zainstalowania paczkę z dodatkami.
-
Dalej porównujesz androida z MIUI. Aktualnie z en.miui dowiedzieć się można tyle, że MIUIv8 będzie na wszystkie telefony z androidem 5.0 lub wyższym, czyli telefony na 4.4 mogą go nie dostać, dlatego właśnie Redmi2 dostał 5.1, późno bo późno, ale dostał, bo Xiaomi pewnie nie chce porzucać rocznego telefonu. Przejście z MIUIv6 na v7 dostały wszystkie telefony tak samo, a przynajmniej jeżeli była różnica to max tygodnia...
-
U Xiaomi wszystkie telefony dostają w tym samym czasie . Ludzie to nie jest android i samsung, który olewa każdy swój model po miesiącu!
-
Mi4 LTE 2gb ram w 2016 - czy warto ?
Nezumi odpowiedział(a) na schreder temat w Kupno urządzeń Xiaomi
http://download.cyanogenmod.org/?device=cancro Proszę bardzo, od Mi3 do Mi4, a nawet CM pod Mi2s jest... Wszystkie działające i z tego co ludzie pisali to LTE działa normalnie. Niektórzy na Androidzie 6.0 mają problem z jakością rozmów, Xiaomi się tym problemem niby już zajmuje, reszta problemów wyeliminowana. -
Jeżeli Piston v3 to tylko w wersji Iron Hybrid.
-
Mi4 LTE 2gb ram w 2016 - czy warto ?
Nezumi odpowiedział(a) na schreder temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Jak "not supported"? Jeżeli chodzi o CM i Windows to są oficjalne i wspierane, przynajmniej jeszcze z 3 mies temu były . TWRP masz od razu po instalacji Xiaomi.eu na androidzie 6.0, więc bez problemu można sobie instalować raz CM, raz MIUI. -
Mi4 LTE 2gb ram w 2016 - czy warto ?
Nezumi odpowiedział(a) na schreder temat w Kupno urządzeń Xiaomi
2Gb styka, sam używam. Masz oficjalnego CM'a na ten telefon, jak i Windows10, a do tego są też porty z czystym androidem. -
Bo morele ma lewy soft w Xiaomi wgrany... Nie oni wgrywają, tylko taki dostają od pośredników. Wgraj MIUIPolska i problem z głowy, instrukcja na stronie miuipolska.pl w zakładce "Pobierz". Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Ale... to jest MIUI, nie nowy telefon, tylko nowe MIUI, jeżeli 10 jest prezentacja, to po tygodniu/2 będzie rom tak jak z v7 było .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Jeżeli nie pójdzie to: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
-
Na dzień dzisiejszy polski język już jest, ale konieczne jest odblokowanie BL. Język polski będzie również dodany do romów Global od Xiaomi, wtedy na zablokowanym BL, również będzie można korzystać z polskiej lokalizacji. Nie wiem tylko czy już jest w tym Global pl, czy dopiero będzie.
-
Zainstalować najnowszy dev, to nie jest żadna magia...
-
Technos.
-
Powinnaś najpierw odpiąć telefon, sprawdzić czy załapał, a potem sprzedać, aktualnie nie wiem czy nie będzie wymagane zalogowanie sie i wylogowanie ponowne... //Sorka, pisałem troszkę z automatu i nie zwróciłem uwagi na płeć, przepraszam .
-
4% bodajże chcą teraz za przewalutowanie, jak kupowałem w XFS w sierpniu przez PP to wyszło +200zł przy kwocie 2.160zł (tak wychodziło na "czysto" bez prowizji)
