Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. W panelu sterowania gdzieś... Dziwne to wszystko... robiłeś wipe z opcją flash_all?
  2. Hmmm... Ja mam odpalone oszczędzanie baterii, ale tylko w godzinach, które sam wybrałem, do tego zezwalam na monitorowanie przez MIUI, chyba jedynie mam opcję "nie blokuj" przy samej apcje... Nie masz czasami włączonej opcji, aby po wygaszeniu ekranu wyłączały się dane i wifi nie?
  3. Akurat z tego co widzę, są tu raczej osoby, które już jakiś czas tutaj siedzą i raczej wiedzą co na telefonie trzymają .
  4. Tutaj chodzi o to, że jedni to mają, a inni nie, a soft ten sam, więc?
  5. Robił Flash, czyli jest z konta na telefonie wylogowany, a co za tym idzie, unlock nie pójdzie... Aby Unlock poszedl, na telefonie i na programie Unlock potrzebne jest to samo konto.
  6. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  7. W opcjach programistycznych jest jeszcze jakaś opcja na temat usypiania apek przy wyłączonym ekranie, sprawdź , bo może akurat tam coś jest nie tak?
  8. Oby tylko narodowe, bo to może być ogólnoświatowe, a wtedy... wszyscy zginiemy! Są jeszcze wymysły, legendy, opowieści i ploteczki od Kryśki spod 5 .
  9. Ja tam słyszę siaomi, a "sz" słyszałem jedynie na początku wymawiane przez reportera i to tylko podczas tłumaczenia na eng....
  10. Musisz odblokować BL, aby podmienić recovery, a aby to zrobić... musisz się zalogować na konto Xiaomi na telefonie, którego... no nie możesz uruchomić... może w EDL coś byś wskórał... Ciężko stwierdzić...
  11. Może kwestia samego dev? Ja teraz używam Magisk'a, w GP mam ukryty root i Certyfikat widnieje. Może też kwestia używanych apek, czy coś, ciężko stwierdzić jakie Google ustawiło sobie wymagania dla widnoczności certyfikatu w GP...
  12. Teraz mam, kiedyś nie miałem, ale certyfikacja mi zniknęła chyba tylko na 1 aktu zaraz po przejściu na andka 7.0.1.
  13. Mi5, Mi4, Mi4s, Redmi 3 i 4, działa bez problemu, wszystkie na najnowszej aktu. Wygląda na to, że przy tel wywala apki podczas wyłączonego ekranu, jak się prezentują u Ciebie ustawienia baterii/oszczędzania etc?
  14. Jestem na Xiaomi.eu na każdym z tych modeli . Chcesz to Ci zaraz podrzucę screen z mojej Mi5 .
  15. O co ta cała dyskusja? Przecież Xiaomi posiada certyfikat . Przynajmniej na moim i mojej rodzinki telefonach: Mi5, Mi4, Mi4s, Redmi 3, Redmi 4 .
  16. Nezumi

    Czy to syfmiui

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Jak sprawdzałem pisząc tamten post, to jeszcze nie było, a sama strona też inaczej wyglądała więc .
  18. Ale wtedy zaraz każą, albo zwrócić, albo nie wypełniają zamówienia.. Już 3x tak na morele się nadziałem!
  19. Mentalność Polaka, nie ważne, czy mały sklepik, czy wielki gmach, mentalność jedna, aby zarobić jak najwięcej, a zrobić jak najmniej . Oczywiście są wyjątki, ale szczerze, po ostatnich zakupach telefonów i części do PC stwierdzam, że ja jeszcze na te "wyjątki" nie natrafiłem .
  20. Nie zapominajmy, że u nas jest podatek od Januszy i Grażyn .
  21. Nie wiem dokładnie jakie i ile, ale rodzina za granicą mówi jednogłośnie, są niższe niż w Polsce.
  22. Pewnie, że się opłaca, ja części do PC kupuje właśnie w Niemczech przez rodzinę . Wychodzę jakieś ~20% do przodu porównując ceny w PL, a PLN dalej leci i lecieć w dól będzie...
  23. Wszędzie za granicą jest taniej niż w Polsce... Moja siostra aktualnie pracuje w Holandii... Kupiła w zwykłym sklepie RTV iP6+ za 320euro... teraz przeliczcie to na PLN i zobaczcie, jak nas koszą WSZYSTKIE firmy tylko dlatego, że mamy słabą walutę i takie, a nie inne podatki...
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  25. Pełen flash/wipe all, raczej nic innego nie ruszy...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...