mocin

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mocin

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI Redmi 4X 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jestem użytkownikiem Redmi 4X z MIUI 9.5. Moja dziewczyna posiada Redmi 4A z systemem 8.5.7, chciałem jej włączyć funkcję automatycznego uruchamiania trybu cichego, jednak nie mogę go odnaleźć. Czy użytkownicy Redmi 4A z systemem MiUI 9.x posiadają już taką funkcję? Bo mam wątpliwości czy aktualizować system w ciemno. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam
 2. mocin

  Redmi 4X - root

  Wgraj jeszcze raz root przy użyciu paczki zip w TWRP. Ta sama która używałes wcześniej do rootowania.
 3. Jeśli masz 8.5.2 to nie wiem czy się doczekasz. W tym wątku była informacja, że na stronie xiaomi.eu zostało to poruszane i jako rozwiązanie problemu zalecane było ręczne zaktualizowanie softu poprzez pobranie pliku zip.
 4. mocin

  Etui i szkło

  @kuczka76 Może nie czarną, ale jest ciemne. Nie świeci się białym odcieniem jak w większości NoName szkieł. Kupowałem 2 sztuki z tej aukcji: Mocolo-2-szkla
 5. mocin

  Zakup Redmi 4X - sklepy

  Kupowałem z proline. Telefon z LTE B20, globalem 8.2.9.0, aktualizacjami OTA, ładowarką europejska. Wszystko w porządku, bez problemów. Za to w Sferisie jak chciałem kupić, a było to na początku czerwca był dostępny tylko w wersji BEZ LTE B20. Więc sprawdź dobrze opis, może zmienili dostawcę i mają faktycznie również z tym pasmem.
 6. mocin

  Szkło hartowane Redmi 4X

  @mieteusz Siostra kupowała od Chińczyków tanie szkła (za ~0,9$ lub 1,1$), które rzekomo też miały być dobrze zagięte na obrzeżach, bo tak było napisane w ofercie. Jak przyszły to okazało się, że zakrywają tylko płaską część ekranu..
 7. @maciek04 Korzystałem z tego poradnika: Guide for installing TWRP 3.0.3 recovery and Root on Redmi 4X!. Bezproblemowo udało się wgrać TWRP i SuperSU na Global 8.2.9.0.
 8. mocin

  Etui i szkło

  @piratez Minimalnie wystaje ponad obrys ekranu, jednak po naklejeniu szkła się zrównało się z etui.
 9. mocin

  Bateria w Redmi 4x

  @Accord2025 Prawdopodobnie nie udostępniono Ci jeszcze wersji 8.2.10.0. "Aktualizuje" Ci się cały czas 8.2.9.0, czyli pobiera aktualizację (8.2.9.0) i ją instaluje. Aby przejść na 8.2.10.0 pobierz aktualizację ręcznie na telefon, a następnie w ekranie aktualizacji wybierz opcję wskazania ścieżki do pobranej paczki (zip). Telefon zaktualizuje Ci się do 8.2.10.0.
 10. mocin

  Etui i szkło

  Zrobiłem parę zdjęć szkła mocolo, kupionego z ich oficjalnego sklepu na aliexpress. Szkło palcuje się dosyć mocno, choć tego raczej ciężko uniknąć przy szkłach. Dodatkowo jak już wcześniej było wspominane, są widoczne pod odpowiednim światłem+wygaszonym ekranie małe kropki, widoczne na ostatnich 2 zdjęciach w galerii. Mi w niczym nie przeszkadzają. Po naklejeniu szkła przez pierwsze dwa dni był efekt 'tęczy' na środku ekranu, o powierzchni wielkości palca wskazującego. Tęcza była widoczna tylko i wyłącznie na wyłączonym ekranie, jednakże zniknęła po 2 dniach od naklejenia. Telefon nosze 5-8h dziennie w kieszeni, nie zauważyłem aby szkło pływało. Trzyma się pewnie swojego miejsca naklejenia. Szkło nie odstaje, ładnie przylega do telefonu. Za to jest magnesem na kurz przy krawędziach, widoczne na fotkach z wycięciami na słuchawkę/aparat/czujnik. Dla zainteresowanych telefon jest w pokrowcu Nillkin - porządne tworzywo, pewnie trzyma się dłoni, ładnie wycięte na przyciski z boku/odcisk palca. Jedyną jego wadą jest brak pełnej ochrony na górnej i dolnej krawędzi telefonu. Mocolo szkło hartowane + case Nillkin
 11. mocin

  Brak wibracji

  1. Główne menu serwisowe *#*#6484#*#* 2. Wybierasz "Single Item Test" 3. "Vibration" Jak otworzysz już "Vibration" telefon od razu zaczyna wibrować, stąd te przyciski u dołu ekranu.
 12. mocin

  Etui i szkło

  Posiadam Nillkina, bardzo dobrze przylega do telefonu i pewnie trzyma się w dłoni. Jednak porównując go do zdjęć MSVII może wypadać gorzej. Nillkin nie zakrywa dolnej i górnej krawędzi telefonu, a z tego co widzę to MSVII ochrania te miejsca.
 13. mocin

  Bateria w Redmi 4x

  Nie wszyscy jeszcze otrzymali możliwość pobrania aktualizacji. Możesz to zrobić ręcznie, pobierając paczkę z tego linku i w menu z aktualizowaniem systemu wciskasz 3 kropki i wybierasz opcję "Wybierz paczkę aktualizacji". Wskazujesz na ścieżkę do pliku na telefonie i rozpocznie się proces aktualizacji Niestety, jak już ktoś wcześniej wspomniał w innym wątku nadal nie działają wibracje w trybie cichym.
 14. mocin

  Uchwyt samochodowy Xiaomi Redmi 4X

  http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-do-samochodu-telefonu-na-szybe-i5021572961.html Coś takiego używam od 2 lat. Pierw do Xperii T3, teraz do Redmi 4X. Pewnie się trzyma telefon w nim.
 15. mocin

  Etui i szkło

  @kamillm Szklo-2sztuki-Mocolo