Jump to content

mocin

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mocin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. Mam tą samązagwozdkę. Od aktualizacji nie mam opcji uruchomienia WiFi Calling, a kod nie działa - tj. nie ma systemowego pusha na ekranie z informacją o włączeniu/wyłączeniu tej funkcjonalności.
 2. WiFi->Dodatkowe ustawienia->Zarządzaj zapisanymi sieciami Sprawdź czy na liście widnieje Twoja sieć WiFi i kliknij na nią -> Zapomnij sieć. Może podczas pierwszego połączenia coś nie pykło i źle zapisał sobie konfigurację. W sumie miałem tak w Redmi 8, aczkolwiek problem rozwiązałem tam inaczej, gdyż czekała aktualizacja do Androida 10, która sprawiła, że połączył się z siecią bez takich wygibasów.
 3. W ogóle widzisz sieć? Czy nie wyświetla się na liście? Jeśli widzisz i próbujesz się do niej połączyć, to dochodzisz do punktu wprowadzenia hasła? Sieć zostaje zapamiętana, ale telefon natychmiast się rozłącza?
 4. Dalej jest wyłączone. Mam ofertę z Nju, ale właściciel ten sam. Czy posiadasz w domu router z dwuzakresowym pasmem sieci? Tj. 2.4GHz i 5GHz? Bo telefony Xiaomi mają problemy, gdy jedno urządzenie transmituje sygnał na obu pasmach, kiedy nazwa sieci(SSID) dla 2.4 i 5 jest dokładnie taka sama. Wystarczy zmienić nazwę dla któreś z sieci i powinno być git.
 5. Polecam się jednak zainteresować, kupiłem już 2 razy tak telefon Xiaomi: -czekam na ciekawą ofertę promocyjną z GearBest/Alliexpress i kupuję z przesyłką Priority Line DPD (bez cła/VAT) -użytkuję telefon rok -sprzedaję lokalnie na olx za cenę zakupu rok wcześniej W przykadku RN7 jedyne na czym jestem stratny to 2 szkła hartowane i 1 etui, które zużyłem w trakcie eksploatacji - aby telefon zachował się w stanie idealnym, przez co mogłem uzyskać cenę 650zł za niego w sprzedaży, gdzie zakupiłem go za 605zł. Teraz zakupiłem Redmi Note 9 Pro 6/128 i mam zamiar zrobić to samo
 6. Moja narzeczona ma, w wersji z romem EEA. W codziennym użytku powiedziałbym, że to klon mojego RN7, ale z większą powierzchnią na pleckach odstającą (aparat) i możliwością płacenia NFC. Więcej różnic to nie dostrzegam.
 7. Cześć, nie jestem na co dzień użytkownikiem RN8T, jest nią moja narzeczona. Ma zainstalowany MIUI GLOBAL 11.0.7. Gdy wejdzie w stockową aplikacje Galeria->otwiera zdjęcie->klika w przycisk Share to nie pojawia jej się drukarka, która jest podpięta w usłudze Drukowanie. Samo połączenie z drukarką działa poprawnie, mogła wywołać druk z poziomu strony WWW otwartej w Chrome. Sam używam RN7 ale z xiaomi.eu 10.0.7 i taka funkcja w galerii występuje. Czy to jest kwestia braku wprowadzenia tej funkcjonalności do apk Gallery pod global? Czy może coś trzeba dodatkowo włączyć, czego nie udało mi się namierzyć? Screen przykładowy poniżej o czym mowa w moim poście:
 8. @Rosol System jest odchudzony o część aplikacji pre-instalowanych Googla i CHYBA Xiaomi również. Działająca funkcjonalność pobierania motywów bez zmiany regionu (działa dla PL, gdyż ten moduł ma zaszyte na sztywno inny region). Można ustawiać głośność słuchawki na wyższe wartości niż na globalu. Nie przychodzi mi tak na szybko nic więcej do głowy, głównie dlatego, że nie mam pod ręką aparatu, który miałby global na pokładzie aby móc porównać. Podczas kilku pierwszych dni użytkowania znalazłem sporo ficzerów. Warto spróbować i się przekonać samemu
 9. @electro69 Pobaw się dłuższą chwilę i przejdź na xiaomi.eu w wersji stable. Miałem Redmi 4x przez 2,5 roku i zawsze się obawiałem modyfikować coś w telefonie, aby ten nie dostał bootloopa. I błąd, bo mam wrażenie, że dzięki odchudzonej wersji od xiaomi.eu telefon po prostu działa lepiej (w sensie, że RN7, bo 4x nie doczekał się ode mnie modyfikacji). A i są funkcję z tym dźwiękiem, o których mówisz (sam Ci je wcześniej opisywałem gdzie się znajdują). Polecam
 10. @electro69 Jest ta funkcjonalność w ustawieniach->Dźwięk i wibracje->[Tu wybierz] dzwonek telefonu/dźwięk alarmu/Wydarzenia/Powiadomienia dla każdego jest taki ficzer do ustawienia z osobna.
 11. Kurczę, a mi udało się wyrwać czarny egzemplarz z GearBest za 622 PLN (z ubezpieczeniem, priority line DPD). I to było na początku sierpnia.
 12. Nie ma. Coś takiego jest tylko dla telefonów z ekranem AMOLED. Na RN7 byś wydrenował baterię czymś takim.
×
×
 • Create New...