-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- miui 9
- global dev
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Oni się na to zgadzają, tak samo jak Polacy zgadzają się na minimalną krajową, a plemiona afrykańskie na życie w zacofaniu. Ich wola, nic z tym nie zrobisz. Dopóki oni sami nie będą chcieli tego zmienić, to dalej będą się wykorzystywać nawzajem. Troszku temat zszedł....
-
Wejdź sobie w chmurkę, a potem kopia zapasowa urządzenia, następnie "Zarządzaj kopią". Może coś tam jednak jest .
-
W Chinach często ma... Osoby zatrudniane do takich robót zazwyczaj mieszkają w jakichś zapomnianych przez rząd wioskach bez szkół, a taka praca jest dla nich jedyną szansą na wyrwanie się do miasta. Nie zwracają uwagi na to co potrafisz. Ważne, że mogą Cię wykorzystać w 300% za grosze...
-
Garażowy Heniek spod Singapuru . Myślisz, że te sklepy mają umowy z serwisami? Oni zatrudnią sobie z 2/3 osoby i niech się bawią, bo to co? Chińczyk telefonu Ci nie złoży? A że zrobią to byle było, to średnio sklep interesuje, zasłonią się swoimi regulaminami i mają Cię w zadzie... Dlatego wolę kupować na Aliex... przynajmniej prócz mnie i sprzedawcy jest ktoś 3, kto rozsądzi sprawę...
-
Po co schodzić na Andka 6? Niedługo będzie 1 stable do MIUI9 na A7... Bez sensu... Jeżeli masz backup w chmurze, to tam są też apki i ustawienie pulpitu, wszystko.
-
gearbest, banggood, geekbuying... co za różnica? To wszystko jest 1 szajs...
-
Inaczej. Mi5, sprawny, oryginalny, bez napraw sklepu, nie grzeje się od używania FB, a przy grach jest po prostu ciepły, filmów w 4K nie kręcę, więc się nie wypowiem, a Sony to od 3lat wydaje takie "gorące kotlety", że raczej tego komentować nie muszę.
-
Przecież masz w chmurce opcję kopii zapasowej, wszystkich aplikacji etc . Jak na moje, MiFlash do china dev bez blokowania BL (jeżeli nadal jest odblokowany), a potem już tylko TWRP i xiaomi.eu.
-
Mi5 nie powinna się grzać. Przy ładowaniu+grze tak, telefon jest ciepły, ale nie parzy. Napisz do banggood, czy zmiana softu na xiaomi.eu oraz odblokowanie BL wiąże się z utratą gwarancji, bo nie wiem jak działa ten sklep. Jeżeli nie, to instaluj xiaomi.eu. Teraz co najwyżej możesz przywrócić do fabrycznych lub przejść na wersję dev gdzie jest już MIUI9.
-
Mnie to bardziej wygląda na taśmę lub coś z gpu/mobo... Podobne rzeczy się działy z Mi4, gdy taśma im się naciągnęła/przerywała przez baterię.
-
Pewnie tak, ale fajnie wiedzieć, którego janusza znowu unikać, bo plecie takie bzdury, że musiałem to przeczytać ze 4 razy .
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
No przecież nie na Samsungu, skoro mam Mi5 . Jak w końcu ogarną VoLTE na Xiaomi, wtedy się zacznę może martwić o B20, aktualnie mam LTE-A w lokalizacjach w których przebywam . -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Mieszkam poza "wielkim miastem", mam Mi5, z LTE nigdy problemów nie miałem, ale mam też o tyle wygodnie, że jestem w Play, jak mi 1 nadajnik nie odpowiada, to się przepinam na inny. Nie mówię, że B20 jest totalnie niepotrzebne, ale wydaje mi się, że dopóki nie ma VoLTE w PL to nie muszę się tym przejmować, przynajmniej jeszcze nie teraz . Co do Sferis, nie wiem skąd oni ciągną, ale ludzie raczej patrzą na porównywarki cenowe i widzą wysokie ceny od ABC... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Realia są takie, że na pasmo B20 mało kto patrzy. Mi6 ma prawo bytu, tylko my, osoby obeznane z tematem, wiemy, że Mi6 w PL jest... no drogie w porównaniu z ceną producenta, co więcej, cena Mi6 na Aliex, na GB, IBG spada, a w PL? Trzyma się. Dlaczego? Ano ABCData kupuje Mi6 coraz taniej, ale podnosi sobie własną marżę, dzięki czemu cena stoi an tym samym poziomie, a oni sobie przytulą dodatkowe złocisze. Nikt tak jak Polak, nie wie, jak okraść drugiego Polaka, tak, aby ten tego nie wiedział . Troszkę takie błędne koło... Polacy kupują w Chinach, bo jest taniej, przez co polskie sklepy muszą podnosić znowu marżę, aby w ogóle się utrzymać. ABCData musiało podpisać straszliwie niekorzystną tą umowę z Xiaomi, że nie mogą zaoferować ceny zbliżonej do tej, która oferuje producent... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Nie wiem jak reszta Polski, ale w Gdańsku na Mattarni bez problemu można dostać Mi6 i w Euro i w MM . Najpierw świeżaki, potem MiNote3, a na końcu hore curki podbiją świat . -
Pewnie tak. Tak samo jak video rozmowy, które bez problemu można by w Lite odblokować bez dodatkowego obciążenia...
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Oj no! Daj pożyć marzeniami! Ja na prawdę mam nadzieję, że jednak gdzieś tam, głęboko, w każdym siedzi racjonalny człowiek, tylko system edukacji go zawiódł . Co do serwisów, to moje zdanie masz wyżej . No z Mi6 problemu nie ma, Euro, MM, x-kom mają Mi6 na stanach bez problemu, ale ludzie szukają telefonów "do 1000zł" więc w tej kwocie nic lepszego od Redmi nie dostaniesz. -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Nah, często mają bardzo fajne artykuły, po prostu trzeba uważać, gdzie się klika i kto dany artykuł pisał . Nie od dziś wiadomo, że pan Pająk to zagorzały fan Apple, kupi od nich wszystko, nawet gdyby wydali "iSpłuczkę" do WC'ta, która niczym się nie różni od normalnych. Zawsze pisze o ich "innowacyjności" i jakie to Apple jest przyszłościowe, dlatego ja jego wpisów nie czytam , ale np wpisy Karola Kopańko są bardzo rzeczowe, obiektywne. No jak w każdym serwisie, trzeba odławiać informacje i wybierać te obiektywne, a nie te "pasujące do naszego poglądu" . Dobra, koniec OT . -
@ziomeczek Szok, Policja działa . Koleś pewnie próbował wyczyścić fon, aby pozbyć się blokady z konta Xiaomi. Przeliczył się, telefon pewnie odsprzedał dalej. Są firmy/serwisy zajmujące się odzyskiem danych, jeżeli te nie zostały nadpisane, możesz spróbować, może coś się uda, a jak nie, to postaw sobie od nowa systemik (dla pewności), zaloguj się i na 100% masz jakiś backup na koncie xiaomi.
-
Błąd Mess Lite już od 2/3 miesięcy ta opcja nie działa.
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
O to to. Wystarczy wejść na tabletowo, spidersweb czy jakąkolwiek inną stronę, albo nawet komenty na FB pod artykułami i widać jedynie "ja mam Redmi 4 i polecam" lub "a kupiłem Redmi 4 i się popsuło" (potem się okazuje, że kupił od janusza z syfem i się posypało, ale to już nie ważne). Dlatego twierdzę, że MiNote 3 raczej u nas nie pójdzie Nie to nie tak... Jak ludzie mają wydać 2000 na Samsunga, albo na "jakieś tam szałomi" to chyba każdy wie, gdzie ulokują swoje pieniądze... Oczywiście, potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, bo po 3 miesiącach od premiery Samsung ma w zadzie aktualizacje, a sam telefon zaczął mulić, ale co tam... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
@galakty @slimdick No właśnie MiNote 3 z ceną wcale tak opłacalny nie jest i tutaj leży ten problem... gdyby go wycenili tak na ~1200PLN w Polszy to wtedy, no, Karynka z Januszkiem może i by się pokusili, ale za cenę Mi6? W Polsce MiNote 3 będzie w okolicach 2000PLN, to jest cena średniej półki, ale Samsunga, a nie Xiaomi... Chyba, że na prawdę w tym MiNote się okaże, że aparat to cud, trzyma na baterii 3 miesiące, a do tego jeszcze zasila dom... -
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
@galakty @slimdick no nie wiem czy aktualnie Xiaomi tak nic, a nic się nie przejmuje rynkami poza Chinami i Indiami... Weszli na rynek EU, Brazylię, Przylądek nie po to, aby je olać...
