Jump to content

TomaszNow

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TomaszNow

 1. Prośba koledzy: Odkurzacz Xiaomi MIJIA Mi Robot G1 nie mogę włączyć odkurzacza. Przytrzymuje 5sek wlacz/ wyłącz i bez zmian. Odkurzacz raz użyty. Prosba o pomoc, nie wiem czy zasilacz ładuje? Czy coś z jednostką główną się podziało? PS. Sprawdziłem zasilacz ładuje, natomiast bateria jest całkowicie rozładowana i niestety nie idzie jej ładować
 2. Czy działa Wam HBO go po aktualizacji? Bo u mnie nie działa
 3. Mam pytania w sprawie pilota Yeelight Remote Control 1. Jak sparować, żeby 1 pilotem mozna właczać /wyłaczać?zmieniaćkilka lamp naraz? 2. Jak potem odsparować, żeby jednym pilotem uruchamiać tylko 1 lampę a nie kilka?
 4. Dzięki, ale widzę że kupujący wystawiają pozytywne opinie na te żarówki, także raczej one działają inteligentnie. Ps. Hasło: yeelink1234 nie działa, może ktoś potwierdzić ten fakt iż nie działa i ewentualnie podratować danymi do zalogowania się na stare konto xiaomi?
 5. zień dobry, kupiłem kilka dni temu inteligentne żarówki ledowe Xiao mi mi jia Smart Downlight Przy próbie połączenia z aplikacją MIHome Mam problem z synchronizacją jej z aplikacją yeelight na iphone, znajduje mi sieć Philips , natomiast w trakcie synchronizacji pojawia się komunikat przybliż urządzenie do rouera, (mimo, że jestem obok routera)W MiHome zmieniłem serwer Chiński i nic to nie dało. Zalogowanie się do aplikacji poprzez: [email protected] Password: yeelink123 nie dziala, wyskakuje niewławsciwe haslo Prośba o pomoc
 6. Nie działają już te dane do zalogowania. Ktoś ma nowe dane do logowania? Wyskakuje błędne hasło
 7. Nie mam reset map, mam Vacum Settings, Timer, Cleanup mode, Voice Pack itd Reset map brak
 8. prośba o pomoc: roborock ma od ostatniej aktualizacji ma problem z obszarem sprzątania, mianowicie nie odkurza całego mieszkania, coś mu się przestawiło. jeździ po kilka razy w tych samych miejscach. Sprząta mi już 1,5 godz gdzie normalnie 50 min było posprzątane. Jak to naprawić? Jak się czyści mapę?
 9. Witam Czy ktoś się orientuje jak się włacza bluetotha w tym odkurzaczu, Iphone nie może mi go znaleźć. Nie włącza się na odkurzaczu niebieska dioda. Ma ktoś może instrukcję w jez. angielskim do tego odkurzacza.
 10. Witam Od ostatniej aktualizacji aplikacji mam problem z połączeniem. Proszę o pomoc
 11. Jeszcze jeden problem, odkurzacz mam 2 dni, ale góra czujnika pokrywy zderzaka juz jest porysowana, kilka razy niestety wjechał pod szafki i się zaklinował. Co jest nie tak, tak jakby właściwie nie oceniał wysokości?
 12. Drugie sprzątanie na parterze, (który jest duży, salon, z aneksem kuchennym i przedpokojem). Odkurzacz posprzątał tylko salon i zakończył odkurzanie a zapomniał o kuchni , przedpokoju. Co zrobić żeby odkurzał cały parter? Jak się resetuje obszar całego pietra?
 13. Sprzątanie dwóch pięter w domu, jak ustawić żeby odkurzacz nie zwariował, gdy go przenoszę z piętra na piętro? czy można go przenieść samego bez bazy i puścić sprzątanie na piętrze?czy trzeba przenosić razem z bazą , i czy mu to w jego oprogramowaniu zbytnio nie na miesza ?
 14. A czy ktoś zmieniał język na polski mając telefon z ios a nie android?
×
×
 • Create New...