mb_88

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mb_88

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowałeś przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych? U mnie problem rozwiązało ostateczne zainstalowanie tej feralnej aktualizacji (w moim przypadku przy ponownej próbie zainstalowała się już bezproblemowo). Skoro jednak nie jest dostępna pozostaje czekać na kolejną aktualizację, przywrócić system do ustawień fabrycznych (nie próbowałem tego więc nie wiem rozwiąże problem) albo zainstalować go na nowo przez MiFlash po wcześniejszym odblokowaniu bootloadera.
 2. Po wpisaniu "fastboot conitinue" telefon po chwili uruchomił się ponownie.
 3. Dziękuję bardzo! Udało mi się przywrócić system! Pozdrawiam! [EDIT] Po restarcie na wszelki wypadek włączyłem opcję pozwalające na odblokowanie bootloadera w opcjach programistycznych i uruchomiłem ponownie instalowanie aktualizacji. Tym razem wszystko przebiegło pomyślnie
 4. Będę wdzięczny za info na ten temat. Ja kontaktowałem się z profesjonalnym serwisem i w poniedziałek oddaje tam telefon do wgrania softu.
 5. Witam, posiadam telefon Xiaomi MI 9 SE Global ściągnięty z Chin. Niestety po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji systemowej telefon nie włączył się i wyświetla komunikat "The system has been destroyed". Trochę poczytałem i po wejściu w fastboot próbowałem zainstalować nowy system z programem MIflash - niestety telefon nie chce zainstalować systemu (komunikat Erase is not allowed in Lock State) domyślam się że z powodu zablokowanego bootloadera, którego nigdy nie odblokowywałem i zapewne nie odblokuje na niesprawnym systemie. Odblokowanie w Mi Unlock oczywiście kończy się niepowodzeniem. Czy jest jakaś szansa na przywrócenie do życia tego telefonu? Z góry dziękuję za odpowiedź.